• SPOTKANIE DELEGATÓW

  O najnowszych trendach, mających poprawić bezpieczeństwo na stadionach piłkarskich rozmawiali na specjalnym posiedzeniu członkowie Wydziału ds. bezpieczeństwa na stadionach piłkarskich ŚZPN. 

  czytaj więcej » archiwum
 • KLUBOWE JUBILEUSZE

  Dwa jubileusze obchodziły w miniony weekend świętokrzyskie kluby. W Kunowie przedstawiciele miejscowej Stali świętowali 80-lecie, w Pacanowie uczczono 65-lecie Zorzy Tempo.

  czytaj więcej » archiwum
 • PRO JUNIOR SYSTEM

  Informujemy, że w zakładce REGULAMINY prezentujemy uchwałę Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej dotyczącą projektu PRO JUNIOR SYSTEM na sezon 2018/19.

  czytaj więcej » archiwum
 • KURS TRENERSKI UEFA B+A

  Wydział Szkolenia ŚZPN informuje ...

  czytaj więcej » archiwum
 • ZARZĄD ŚZPN DOFINANSOWAŁ ...

  Na posiedzeniu w dniu 20.07.2018, Zarząd Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej dofinansował ...

  czytaj więcej » archiwum
 

AMO KIELCE W NAJLEPSZEJ ÓSEMCE TYMBARKA

data: 2018-04-30

Podopieczni trenerów Michała Kostuchy i Bartłomieja Strzębskiego rozpoczęli zmagania od wielkiego boju z UKS Vollej Szczecin. - Wygraliśmy 3:2, ale do ostatniego gwizdka musieliśmy być bardzo czujni, bo przeciwnik mocno naciskał - komentuje trener Strzębski. W drugim meczu ekipa ze świętokrzyskiego zmierzyła się z Niedźwiadkami z Chełma. Spotkanie nie miało żadnej dramaturgii. Wygraliśmy 4:0 i wiadomym było, że awansowaliśmy już do najlepszej ósemki w kraju. Nic zatem dziwnego, że w ostatnim pojedynku zagraliśmy spokojniej, przegrywając 2:3 z AMO Rzeszów.
Słabiej niestety wypadły trzy inne świętokrzyskie zespołu. SP 27 Kielce, Orlik Klimontów i UKS Kunów zagrają jutro o miejsca 9-16.

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook