• UBEZPIECZENIOWA PROMOCJA

  czytaj więcej » archiwum
 • KURS TRENERSKI UEFA B+A

  32 osoby rozpoczęły - zorganizowany przez Wydział Szkolenia ŚZPN - zintegrowany kurs trenerski UEFA B+A.

  czytaj więcej » archiwum
 • POSZUKIWANI WOLONTARIUSZE

  Polski Związek Piłki Nożnej poszukuje kandydatki lub kandydata do pracy na stanowisku: Team Liaison Officer / Oficer Łącznikowy Drużyn Mistrzostwa Świata FIFA U-20 Polska 2019

  czytaj więcej » archiwum
 • TYMBARK. PONIDZIE

  W Busku Zdroju i w Pińczowie odbyły się kolejne rozgrywki XIX edycji turnieju "Z podwórka na stadion. Puchar Tymbarku".

  czytaj więcej » archiwum
 • BILETY NA CZECHY

  Informujemy, że pod linkiem https://media.laczynaspilka.pl/files/pzphp/MDI7MDA_/5b9784fca3f3e7e3ca9f9f05a537a393.pdf można zapoznać się z harmonogramem sprzedaży biletów na towarzyski mecz Polska - Czechy.

  czytaj więcej » archiwum
 

AMO KIELCE W NAJLEPSZEJ ÓSEMCE TYMBARKA

data: 2018-04-30

Podopieczni trenerów Michała Kostuchy i Bartłomieja Strzębskiego rozpoczęli zmagania od wielkiego boju z UKS Vollej Szczecin. - Wygraliśmy 3:2, ale do ostatniego gwizdka musieliśmy być bardzo czujni, bo przeciwnik mocno naciskał - komentuje trener Strzębski. W drugim meczu ekipa ze świętokrzyskiego zmierzyła się z Niedźwiadkami z Chełma. Spotkanie nie miało żadnej dramaturgii. Wygraliśmy 4:0 i wiadomym było, że awansowaliśmy już do najlepszej ósemki w kraju. Nic zatem dziwnego, że w ostatnim pojedynku zagraliśmy spokojniej, przegrywając 2:3 z AMO Rzeszów.
Słabiej niestety wypadły trzy inne świętokrzyskie zespołu. SP 27 Kielce, Orlik Klimontów i UKS Kunów zagrają jutro o miejsca 9-16.

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook