• II LIGA FUTSALU

  czytaj więcej » archiwum
 • DZIEŃ DZIECKA W PODOKRĘGU

  Niniejszym, zaproszamy do udziału w turnieju z okazji Dnia Dziecka. Rywalizacja toczyć się będzie o puchar wiceprezesa ds. Podokręgu Sandomierz - Marka Walczaka

  czytaj więcej » archiwum
 • NABÓR NA KURS TRNERSKI

  Wydział Szkolenia ŚZPN informuje, że rozpoczął się nabór na kurs Wyrównawczy UEFA B+A, który rozpocznie się 18.08.2018 r. ...

  czytaj więcej » archiwum
 • ORZECZENIE KOMISJI DYSCYPLINARNEJ

  W dn. 21 maja 2018 r. Komisja Dyscyplinarna ŚZPN wydała orzeczenie w sprawie zdarzenia z udziałem zawodników Huberta Sieleckiego i Tomasza Stawiarskiego, do którego doszło podczas meczu pomiędzy MLKS Zenit Chmielnik, a KS Świt Ćmielów.

  czytaj więcej » archiwum
 • UEFA CERTIFICATE IN FOOTBALL MANAGEMENT

  W zakładce Wydział Szkolenia zamiszczone zostały szczegóły II edycji programu UEFA Certificate in Football Management. Chętnyh prosimy o zgłaszanie swoich kandydatur do 21.05.2018.

  czytaj więcej » archiwum
 

AMO KIELCE W NAJLEPSZEJ ÓSEMCE TYMBARKA

data: 2018-04-30

Podopieczni trenerów Michała Kostuchy i Bartłomieja Strzębskiego rozpoczęli zmagania od wielkiego boju z UKS Vollej Szczecin. - Wygraliśmy 3:2, ale do ostatniego gwizdka musieliśmy być bardzo czujni, bo przeciwnik mocno naciskał - komentuje trener Strzębski. W drugim meczu ekipa ze świętokrzyskiego zmierzyła się z Niedźwiadkami z Chełma. Spotkanie nie miało żadnej dramaturgii. Wygraliśmy 4:0 i wiadomym było, że awansowaliśmy już do najlepszej ósemki w kraju. Nic zatem dziwnego, że w ostatnim pojedynku zagraliśmy spokojniej, przegrywając 2:3 z AMO Rzeszów.
Słabiej niestety wypadły trzy inne świętokrzyskie zespołu. SP 27 Kielce, Orlik Klimontów i UKS Kunów zagrają jutro o miejsca 9-16.

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook