• PROGRAM DLA WETERANÓW

  Fundacja Piłkarstwa Polskiego wraz z Polskim Związkiem Piłki Nożnej przygotowała specjalny program przeznaczony dla weteranów polskiego futbolu, którzy znajdują się w trudnej sytuacji życiowej i materialnej.

  czytaj więcej » archiwum
 • SZKOLENIE SPIKERÓW

  Robert Dybka (przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa na Obiektach Piłkarskich ŚZPN) i Paweł Jańczyk, jeden z najlepszych w kraju spikerów piłkarskich poprowadzili szkolenie dla spikerów klubów świętokrzyskich.  

  czytaj więcej » archiwum
 • LETNIA AMO. ŚWIĘTOKRZYSKIE POWOŁANIA

  Trzynaście młodych futbolistek i futbolistów z naszego regionu weźmie udział w tegorocznej, Letniej Akademii Młodych Orłów.

  czytaj więcej » archiwum
 • POCZĄTEK ROZGRYWEK 2018/19

  Wydział Gier ŚZPN informuje, że start do rozgrywek w sezonie 2018/19 nastąpi ...

  czytaj więcej » archiwum
 • KOMUNIKAT ZWIĄZKOWEJ KOMISJI ODWOŁAWCZEJ ŚZPN

  Obradująca w dniu 05.07.2018 Związkowa Komisja Odwoławcza ŚZPN, po rozpoznaniu odwołań:

  czytaj więcej » archiwum
 

KURS UEFA B ZAKOŃCZONY

data: 2018-04-14

31 osób pozytywnie przeszło egzaimy końcowe kursu UEFA B, który zorganizował Wydział Szkolenia ŚZPN.

Doktor Leszek Cicirko, trener i wykładowca Szkoły Trenerów Polskiego Związku Piłki Nożnej w Białej Podlaskiej nie ukrywał zadowolenia w wystąpieniu podsumowującym egzaminy. - Wykazaliście się panowie dużą wiedzą. Jestem przekonany, że będziecie w stanie przełożyć wiedzę teoretyczną na praktyczną - podsumował L. Cicirko. Pozytywnie o poziomie wiedzy uczestników wyrażał się również wiceprezes ŚZPN, Marcin Gawron. - Kolejnych 31 osób podniosło poziom swojej wiedzy. Dzięki temu, świętokrzyskie środowisko trenerskie jest coraz mocniejsze jeśli chodzi o poziom wiedzy szkoleniowej. Mam nadzieję, że wszystko czego się nauczyliście znajdzie przełożenie w pracy nad podnoszeniem poziomu lokalnego futbolu - skwitował prezes Gawron.  

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook