• KARNETY NA KORONĘ

  Nie masz jeszcze pomysłu na prezent na święta? A może sam lub sama chcesz sprawić sobie przyjemność?  W tym roku Korona Kielce wcześniej rozpoczyna sprzedaż karnetów na rundę wiosenną i finałową Lotto Ekstraklasy! Zakup pod choinkę stałe miejsce na Suzuki Arenie!

  czytaj więcej » archiwum
 • PODOKRĘG NAJLEPSZY W KLIMONTOWIE

  Oldboje Podokręgu Sandomierz wygrali halowy turniej, który rozgrywany był w Klimontowie.

  czytaj więcej » archiwum
 • 14.XII. WIGILIA, HOTEL BINKOWSKI

  W piątek, 14.grudnia, o godz. 17.00 w Hotelu Binkowski w Kielcach rozpocznie się spotkanie wigilijne Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej,

  czytaj więcej » archiwum
 • KURSOKONFERENCJA W OPATOWIE

  W Opatowie odbyła się kursokonferencja trenerów. Patronował jej starosta opatowski - Tomasz Staniek.

  czytaj więcej » archiwum
 • POCHWAŁY DLA ŚZPN! ZA AMO

  Bardzo pochlebne recenzje o działalności świętokrzyskich Akademii Młodych Orłów otrzymaliśmy od Polskiego Związku Piłki Nożnej.
   

  czytaj więcej » archiwum
 

KURS UEFA B ZAKOŃCZONY

data: 2018-04-14

31 osób pozytywnie przeszło egzaimy końcowe kursu UEFA B, który zorganizował Wydział Szkolenia ŚZPN.

Doktor Leszek Cicirko, trener i wykładowca Szkoły Trenerów Polskiego Związku Piłki Nożnej w Białej Podlaskiej nie ukrywał zadowolenia w wystąpieniu podsumowującym egzaminy. - Wykazaliście się panowie dużą wiedzą. Jestem przekonany, że będziecie w stanie przełożyć wiedzę teoretyczną na praktyczną - podsumował L. Cicirko. Pozytywnie o poziomie wiedzy uczestników wyrażał się również wiceprezes ŚZPN, Marcin Gawron. - Kolejnych 31 osób podniosło poziom swojej wiedzy. Dzięki temu, świętokrzyskie środowisko trenerskie jest coraz mocniejsze jeśli chodzi o poziom wiedzy szkoleniowej. Mam nadzieję, że wszystko czego się nauczyliście znajdzie przełożenie w pracy nad podnoszeniem poziomu lokalnego futbolu - skwitował prezes Gawron.  

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook