• ZAPRASZAMY DO NOWIN. DZIEŃ OTWARTEJ SZKOŁY

  Sebastian Nowaczkiewicz, wójt gminy Sitkówka Nowiny oraz dyrekcja Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Nowinach zapraszają na Dni Otwarte Szkoły - sobota, 23.03.2019, od godz. 10.00, ul. Gimnazjalna 1 w Nowinach.

  czytaj więcej » archiwum
 • PODZIEKOWANIA DLA ŚZPN

  Miło nam poinformować, że w ostatnich dniach otrzymaliśmy kilka podziękowań za pomoc okazaną klubom, stowarzyszeniom, itp. 

  czytaj więcej » archiwum
 • PUCHAR PREZESA ŚZPN ROCZNIK 2010. LAUREATEM KKP KORONA II KIELCE

  czytaj więcej » archiwum
 • KONFERENCJA SZKOLENIOWA TRENERÓW

  czytaj więcej » archiwum
 • BADANIA LEKARSKIE ZAWODNIKÓW

  Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że w dniu 11 marca 2019 r., Komisja ds. Nagłych PZPN przyjęła zmiany do Uchwały nr IX/140 z 3 i 7 lipca 2008 roiku Zarządu PZPN w sprawie organizacji rozgrywek w piłkę nożną, w zakresie dotyczącym badań lekarskich zawodników.

  czytaj więcej » archiwum
 

KURS UEFA B ZAKOŃCZONY

data: 2018-04-14

31 osób pozytywnie przeszło egzaimy końcowe kursu UEFA B, który zorganizował Wydział Szkolenia ŚZPN.

Doktor Leszek Cicirko, trener i wykładowca Szkoły Trenerów Polskiego Związku Piłki Nożnej w Białej Podlaskiej nie ukrywał zadowolenia w wystąpieniu podsumowującym egzaminy. - Wykazaliście się panowie dużą wiedzą. Jestem przekonany, że będziecie w stanie przełożyć wiedzę teoretyczną na praktyczną - podsumował L. Cicirko. Pozytywnie o poziomie wiedzy uczestników wyrażał się również wiceprezes ŚZPN, Marcin Gawron. - Kolejnych 31 osób podniosło poziom swojej wiedzy. Dzięki temu, świętokrzyskie środowisko trenerskie jest coraz mocniejsze jeśli chodzi o poziom wiedzy szkoleniowej. Mam nadzieję, że wszystko czego się nauczyliście znajdzie przełożenie w pracy nad podnoszeniem poziomu lokalnego futbolu - skwitował prezes Gawron.  

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook