• WOJEWÓDZKIE FINAŁY TYMBARKA

  SP 27 II Kielce, Orlik Klimontów i SRWG Baćkowice triumfowali w pierwszym dniu finałów wojewódzkich turnieju "Z podwórka na stadion. Puchar Tymbarku".

  czytaj więcej » archiwum
 • KURS UEFA B ZAKOŃCZONY

  31 osób pozytywnie przeszło egzaminy końcowe kursu UEFA B, który zorganizował Wydział Szkolenia ŚZPN. 

  czytaj więcej » archiwum
 • UWAGA KLUBY. ODZNACZENIA NA JUBILEUSZ

  czytaj więcej » archiwum
 • FINAŁY WOJEWÓDZKIE. "PUCHAR TYMBARKA"

  Przypominamy, że finały wojewódzkie XVIII edycji turnieju "Z podwórka na stadion. Puchar Tymbarku" odbędą się w dniach 23/24 kwietnia 2018 r. na stadionie Grodu w Ćmińsku.

  czytaj więcej » archiwum
 • POLSKA WYGRAŁA W SANDOMIERZU

  Reprezentacja Polski over 35 wygrała turniej w Sandomierzu. 

  czytaj więcej » archiwum
 

KURS UEFA B ZAKOŃCZONY

data: 2018-04-14

31 osób pozytywnie przeszło egzaimy końcowe kursu UEFA B, który zorganizował Wydział Szkolenia ŚZPN.

Doktor Leszek Cicirko, trener i wykładowca Szkoły Trenerów Polskiego Związku Piłki Nożnej w Białej Podlaskiej nie ukrywał zadowolenia w wystąpieniu podsumowującym egzaminy. - Wykazaliście się panowie dużą wiedzą. Jestem przekonany, że będziecie w stanie przełożyć wiedzę teoretyczną na praktyczną - podsumował L. Cicirko. Pozytywnie o poziomie wiedzy uczestników wyrażał się również wiceprezes ŚZPN, Marcin Gawron. - Kolejnych 31 osób podniosło poziom swojej wiedzy. Dzięki temu, świętokrzyskie środowisko trenerskie jest coraz mocniejsze jeśli chodzi o poziom wiedzy szkoleniowej. Mam nadzieję, że wszystko czego się nauczyliście znajdzie przełożenie w pracy nad podnoszeniem poziomu lokalnego futbolu - skwitował prezes Gawron.  

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook