• POMOC KLUBOM

    Obradujący w dniu 17.09.2018 roku Zarząd ŚZPN, postanowił w kwestii finansowej Pomocy klubom na rok 2018 ... 

    czytaj więcej » archiwum
  • FOOTBALL CONFERENCE

    To już VI Edycja prestiżowej Konferencji z cyklu Football Conference. 

    czytaj więcej » archiwum
  • UWAGA KLUBY. WALNE SPRAWOZDAWCZE

    Informacja dotycząca zgłaszania delegatów na Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Delegatów ŚZPN...

    czytaj więcej » archiwum
  • UWAGA TRENERZY

    Zgodnie z wytycznymi PZPN przypominamy, że do prowadzenia zespołów w poszczególnych klasach rozgrywkowych obowiązują następujące  uprawnienia trenerskie ...

    czytaj więcej » archiwum
  • ANGLIA WYGRAŁA. POLSKA NA CZWARTYM MIEJSCU

    Reprezentacja Polki U-17 zajęła ostatecznie 4. miejsce w turnieju Syrenka Cup. Triumfowała reprezentacja Anglii.

    czytaj więcej » archiwum
 

FINAŁY WOJEWÓDZKIE. "PUCHAR TYMBARKA"

data: 2018-04-12

Przypominamy, że finały wojewódzkie XVIII edycji turnieju "Z podwórka na stadion. Puchar Tymbarku" odbędą się w dniach 23/24 kwietnia 2018 r. na stadionie Grodu w Ćmińsku.

W dniu 23 kwietnia 2018 (poniedziałek) rywalizować będą drużyny U-12 dziewcząt i chłopców oraz U-8 dziewcząt.
W dniu 24 kwietnia 2018 (wtorek) rywalizować będą drużyny U-10 dziewcząt i chłopców oraz U-8 chłopców.

Zbiórka uczestników, zapisy, sprawdzenie dokumentacji, etc., godz. 8.30. Początek, godz. 9.00.

W turniejach finałowych zagrają:

U-8 chłopcy: SP Pacanów, Football Academy Jędrzejów, AMO Kielce, DAP Kielce, SP Bieliny, Orlęta Nowiny, AP Końskie, PSP Baćkowice, Kadet Ostrowiec, SP Łopuszno, AMO Sandomierz, Star Starachowice, Baszta I Rytwiany, Hetmanik Włoszczowa, SP 13 Skarżysko Kam..
U-8 dziewczęta: SP Bukowa, SP 5 Skarżysko Kamienna, Czarodziejki Klimontów, UKS Kunów, Stowarzyszenie Baćkowice, SP Bieliny, SSP 1 Kazimierza Wielka, SP Pacanów.

U-10 chłopcy: SP Niziny, SP Małogoszcz, SSP 3 Kazimierza Wielka, AMO Kielce, DAP Kielce, Sokoły I Daleszyce, SP Chęciny, AP Końskie, PSP Baćkowice, PSP 7 Ostrowiec Św., Naprzód Michałów, AMO Sandomierz, SP 13 Skarżysko Kam., SP Mirzec, SP Rytwiany, Hetmanik Włoszczowa.
U-10 dziewczęta: SP Słabkowice, SP Małogoszcz, SSP 1 Kazimierza W., SP Bieliny, SP Kunów, SP Włoszczowice, Daromin, SP 13 Skarżysko, SP Chlewice.

U-12 chłopcy: Hetmanik Włoszczowa, SP Suchowola, SP Mirzec, SP 7 Skarżysko Kam., SP Zawichost, SP 2 Pińczów, PSP 7 Ostrowiec Św., SP Ożarów, AP Końskie, SP Łopszno, SP I Chmielnik, SP 27 II Kielce, SP 27 I Kielce, SSP 3 Kaimierza W., SP Małogoszcz, SP Stopnica.
U-12 dziewczęta: SP Pacanów, SP Małogoszcz, SSP 3 Kazimierza W., ULKS Olimp Wzdół Rządowy, SP Chęciny, SP Bieliny, SP Łopuszno, Sokół Wilczkowice, PSP Baćkowice, UKS Kunów, SP Kołaczkowice, Orlik Klimontów, SP 7 Skarżysko Kam., SP Gadka, Dzikie Wilki, SP Krasocin.

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook