• ZAPRASZAMY DO NOWIN. DZIEŃ OTWARTEJ SZKOŁY

  Sebastian Nowaczkiewicz, wójt gminy Sitkówka Nowiny oraz dyrekcja Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Nowinach zapraszają na Dni Otwarte Szkoły - sobota, 23.03.2019, od godz. 10.00, ul. Gimnazjalna 1 w Nowinach.

  czytaj więcej » archiwum
 • PODZIEKOWANIA DLA ŚZPN

  Miło nam poinformować, że w ostatnich dniach otrzymaliśmy kilka podziękowań za pomoc okazaną klubom, stowarzyszeniom, itp. 

  czytaj więcej » archiwum
 • PUCHAR PREZESA ŚZPN ROCZNIK 2010. LAUREATEM KKP KORONA II KIELCE

  czytaj więcej » archiwum
 • KONFERENCJA SZKOLENIOWA TRENERÓW

  czytaj więcej » archiwum
 • BADANIA LEKARSKIE ZAWODNIKÓW

  Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że w dniu 11 marca 2019 r., Komisja ds. Nagłych PZPN przyjęła zmiany do Uchwały nr IX/140 z 3 i 7 lipca 2008 roiku Zarządu PZPN w sprawie organizacji rozgrywek w piłkę nożną, w zakresie dotyczącym badań lekarskich zawodników.

  czytaj więcej » archiwum
 

UWAGA KLUBY. ODZNACZENIA NA JUBILEUSZ

data: 2018-04-12

Zarząd Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że w dniu 22.09.2018 odbędą się obchody Jubileuszu 90 lecia. W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z prośbą o przedstawienie kandydatur (wraz z uzasadnieniem): działaczy klubowych, przedstawicieli lokalnych władz samorządowych, byłych oraz aktualnych zawodników, sponsorów klubowych, etc.,  do przyznania odznaczeń związkowych (ŚZPN, PZPN), ministerialnych i państwowych.
Ze względu na długość trwania procedur, prosimy o stosowne propozycje do dnia 7 maja 2018 (poniedziałek). Poniżej do pobrania wnioski o Odznaczenia:

Wniosek o Odznaczenie ŚZPN

 

Wniosek o nadanie odznaki honorowej PZPN

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook