• KARNETY NA KORONĘ

  Nie masz jeszcze pomysłu na prezent na święta? A może sam lub sama chcesz sprawić sobie przyjemność?  W tym roku Korona Kielce wcześniej rozpoczyna sprzedaż karnetów na rundę wiosenną i finałową Lotto Ekstraklasy! Zakup pod choinkę stałe miejsce na Suzuki Arenie!

  czytaj więcej » archiwum
 • PODOKRĘG NAJLEPSZY W KLIMONTOWIE

  Oldboje Podokręgu Sandomierz wygrali halowy turniej, który rozgrywany był w Klimontowie.

  czytaj więcej » archiwum
 • 14.XII. WIGILIA, HOTEL BINKOWSKI

  W piątek, 14.grudnia, o godz. 17.00 w Hotelu Binkowski w Kielcach rozpocznie się spotkanie wigilijne Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej,

  czytaj więcej » archiwum
 • KURSOKONFERENCJA W OPATOWIE

  W Opatowie odbyła się kursokonferencja trenerów. Patronował jej starosta opatowski - Tomasz Staniek.

  czytaj więcej » archiwum
 • POCHWAŁY DLA ŚZPN! ZA AMO

  Bardzo pochlebne recenzje o działalności świętokrzyskich Akademii Młodych Orłów otrzymaliśmy od Polskiego Związku Piłki Nożnej.
   

  czytaj więcej » archiwum
 

UWAGA KLUBY. ODZNACZENIA NA JUBILEUSZ

data: 2018-04-12

Zarząd Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że w dniu 22.09.2018 odbędą się obchody Jubileuszu 90 lecia. W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z prośbą o przedstawienie kandydatur (wraz z uzasadnieniem): działaczy klubowych, przedstawicieli lokalnych władz samorządowych, byłych oraz aktualnych zawodników, sponsorów klubowych, etc.,  do przyznania odznaczeń związkowych (ŚZPN, PZPN), ministerialnych i państwowych.
Ze względu na długość trwania procedur, prosimy o stosowne propozycje do dnia 7 maja 2018 (poniedziałek). Poniżej do pobrania wnioski o Odznaczenia:

Wniosek o Odznaczenie ŚZPN

 

Wniosek o nadanie odznaki honorowej PZPN

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook