• PROGRAM DLA WETERANÓW

  Fundacja Piłkarstwa Polskiego wraz z Polskim Związkiem Piłki Nożnej przygotowała specjalny program przeznaczony dla weteranów polskiego futbolu, którzy znajdują się w trudnej sytuacji życiowej i materialnej.

  czytaj więcej » archiwum
 • SZKOLENIE SPIKERÓW

  Robert Dybka (przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa na Obiektach Piłkarskich ŚZPN) i Paweł Jańczyk, jeden z najlepszych w kraju spikerów piłkarskich poprowadzili szkolenie dla spikerów klubów świętokrzyskich.  

  czytaj więcej » archiwum
 • LETNIA AMO. ŚWIĘTOKRZYSKIE POWOŁANIA

  Trzynaście młodych futbolistek i futbolistów z naszego regionu weźmie udział w tegorocznej, Letniej Akademii Młodych Orłów.

  czytaj więcej » archiwum
 • POCZĄTEK ROZGRYWEK 2018/19

  Wydział Gier ŚZPN informuje, że start do rozgrywek w sezonie 2018/19 nastąpi ...

  czytaj więcej » archiwum
 • KOMUNIKAT ZWIĄZKOWEJ KOMISJI ODWOŁAWCZEJ ŚZPN

  Obradująca w dniu 05.07.2018 Związkowa Komisja Odwoławcza ŚZPN, po rozpoznaniu odwołań:

  czytaj więcej » archiwum
 

UWAGA KLUBY. ODZNACZENIA NA JUBILEUSZ

data: 2018-04-12

Zarząd Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że w dniu 22.09.2018 odbędą się obchody Jubileuszu 90 lecia. W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z prośbą o przedstawienie kandydatur (wraz z uzasadnieniem): działaczy klubowych, przedstawicieli lokalnych władz samorządowych, byłych oraz aktualnych zawodników, sponsorów klubowych, etc.,  do przyznania odznaczeń związkowych (ŚZPN, PZPN), ministerialnych i państwowych.
Ze względu na długość trwania procedur, prosimy o stosowne propozycje do dnia 7 maja 2018 (poniedziałek). Poniżej do pobrania wnioski o Odznaczenia:

Wniosek o Odznaczenie ŚZPN

 

Wniosek o nadanie odznaki honorowej PZPN

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook