• SZKOLENIE KANDYDATÓW NA KOORDYNATORÓW

  W dniu, 26.07.2018, godz. 16.00 swiętokrzyski Związek Piłki Nożnej organizuje szkolenie dla kandydatów ...

  czytaj więcej » archiwum
 • UWAGA KLUBY - LIGA OKRĘGOWA, KLASA A

  czytaj więcej » archiwum
 • UWAGA KLUBY - IV LIGA

  czytaj więcej » archiwum
 • PROGRAM DLA WETERANÓW

  Fundacja Piłkarstwa Polskiego wraz z Polskim Związkiem Piłki Nożnej przygotowała specjalny program przeznaczony dla weteranów polskiego futbolu, którzy znajdują się w trudnej sytuacji życiowej i materialnej.

  czytaj więcej » archiwum
 • SZKOLENIE SPIKERÓW

  Robert Dybka (przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa na Obiektach Piłkarskich ŚZPN) i Paweł Jańczyk, jeden z najlepszych w kraju spikerów piłkarskich poprowadzili szkolenie dla spikerów klubów świętokrzyskich.  

  czytaj więcej » archiwum
 

ŚZPN ZNÓW WYRÓŻNIONY!!!

data: 2018-04-05

W ekskluzywnych progach Hotelu Binkowski w Kielcach odbyło się dziś (czwartek, 05.04) uroczyste podsumowanie rywalizacji sportowej młodzieży - związków i klubów województwa świętokrzyskiego, dokonane przez Wojewódzką Federację Sportu i Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego. Miło nam poinformować, że Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej, w kategorii "związek sportowy" zajął wysokie, trzecie miejsce, ustępując nieznacznie piłce ręcznej i pięściarstwu. - Cieszę się z kolejnego wyróżnienia, cieszę się, że ogromna praca od podstaw jaką wykonujemy na co dzień przynosi wymierne efekty w punktacji - mówi Marcin Gawron, wiceprezes ds. szkolenia w ŚZPN.  

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook