• ZAPRASZAMY DO NOWIN. DZIEŃ OTWARTEJ SZKOŁY

  Sebastian Nowaczkiewicz, wójt gminy Sitkówka Nowiny oraz dyrekcja Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Nowinach zapraszają na Dni Otwarte Szkoły - sobota, 23.03.2019, od godz. 10.00, ul. Gimnazjalna 1 w Nowinach.

  czytaj więcej » archiwum
 • PODZIEKOWANIA DLA ŚZPN

  Miło nam poinformować, że w ostatnich dniach otrzymaliśmy kilka podziękowań za pomoc okazaną klubom, stowarzyszeniom, itp. 

  czytaj więcej » archiwum
 • PUCHAR PREZESA ŚZPN ROCZNIK 2010. LAUREATEM KKP KORONA II KIELCE

  czytaj więcej » archiwum
 • KONFERENCJA SZKOLENIOWA TRENERÓW

  czytaj więcej » archiwum
 • BADANIA LEKARSKIE ZAWODNIKÓW

  Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że w dniu 11 marca 2019 r., Komisja ds. Nagłych PZPN przyjęła zmiany do Uchwały nr IX/140 z 3 i 7 lipca 2008 roiku Zarządu PZPN w sprawie organizacji rozgrywek w piłkę nożną, w zakresie dotyczącym badań lekarskich zawodników.

  czytaj więcej » archiwum
 

ŚZPN ZNÓW WYRÓŻNIONY!!!

data: 2018-04-05

W ekskluzywnych progach Hotelu Binkowski w Kielcach odbyło się dziś (czwartek, 05.04) uroczyste podsumowanie rywalizacji sportowej młodzieży - związków i klubów województwa świętokrzyskiego, dokonane przez Wojewódzką Federację Sportu i Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego. Miło nam poinformować, że Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej, w kategorii "związek sportowy" zajął wysokie, trzecie miejsce, ustępując nieznacznie piłce ręcznej i pięściarstwu. - Cieszę się z kolejnego wyróżnienia, cieszę się, że ogromna praca od podstaw jaką wykonujemy na co dzień przynosi wymierne efekty w punktacji - mówi Marcin Gawron, wiceprezes ds. szkolenia w ŚZPN.  

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook