• POGOŃ STASZÓW (R. 2009) Z PUCHAREM PREZESA

  Piłkarze Pogoni Staszów (r. 2009) wygrali turniej o Puchar Prezesa. W finale młodzi staszowianie pokonali 1:0 KKP Korona Kielce.

  czytaj więcej » archiwum
 • WSZYSTKIE MECZE (IV LIGA, LIGA OKRĘGOWA) ODWOŁANE

  Informujemy, że mecze IV Ligi i Ligi Okręgowej z dnia 18.03.2018 zostały odwołane/ Szczegóły w zakładce Wydziały/Wydział Gier - Komunikat Nr 86/2017-2018 ...

  czytaj więcej » archiwum
 • KOMUNIKAT WYDZIAŁU GIER

  Wydział Gier ŚZPN informuje, że ...

  czytaj więcej » archiwum
 • PRZEŁOŻONE FINAŁY TYMBARKA!!!!

  Informujemy, że w związku z niekorzystnymi prognozami pogody - zaplanowane na 22 i 23 marca 2018 roku finały wojewódzkie turnieju "Z podwórka na stadion. Puchar Tymbarku" zostały PRZEŁOŻONE na 23.04 (poniedziałek) i 24.04 (wtorek)!!!!!! ......

  czytaj więcej » archiwum
 • PUCHAR PREZESA ŚZPN. ROCZ. 2008

  Drużyna Piasta Chęciny wygrałą finałowy turniej o Puchar Prezesa ŚZPN w oczniku 2008. W finale ekipa Tomasza Dziurzyńskiego pokonała AP Star Starachowice po serii rzutó karnych 3:1.

  czytaj więcej » archiwum
 

PUCHAR PREZESA ŚZPN. ROCZ. 2008

data: 2018-03-12

Trzeci finał turnieju o Puchar Prezesa ŚZPN był najbardziej emocjonujący. Młodzi piłkarze ośmiu klubów naszego województwa zaprezentowali w hali przy ul. Jagiellońskiej 90 bardzo dobrą formę. - Każdy pojedynek stał na wysokim poziomie i był oklaskiwany przez znakomitych kibiców, w których wcielili się rodzice - mówi Marek Szabla, trener Akademii Młodych Orłów, główny organizator imprezy. Dzięki pomysłowi trenera Szabli, uczestnicy zawodów wraz z rodzicami obejrzeli niezwykle ciekawy trening piłkarzy Akademii Młodych Orłów. 
O VII miejsce: Orlęta Kielce - KKP Korona Kielce 2:0.
O V miejsce: PAS Skarżysko - AP Końskie 2:1.
O III miejsce: Klimontowianka Klimontów - Pogoń Staszów 3:1.
O I miejsce: Piast Chęciny - AP Star Starachowice 0:0. Karne 3:1.
Podsumowując zmagania, Marcin Gawron, wiceprezes ŚZPN  ds. szkolenia nie krył zadowolenia. - Cieszę się z wszyskieo - poziomu zawodów, znakomitego dopingu, fajnej atmosfery jaką stworzyliśmy wspólnie. Zapraszam wszystkich za rok, do uczestnictwa w kolejnej edycji turnieju. 

Więcej zdjęć na Facebook'u.

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook