• NABÓR NA KURS TRNERSKI

  Wydział Szkolenia ŚZPN informuje, że rozpoczął się nabór na kurs Wyrównawczy UEFA B+A, który rozpocznie się 18.08.2018 r. ...

  czytaj więcej » archiwum
 • ORZECZENIE KOMISJI DYSCYPLINARNEJ

  W dn. 21 maja 2018 r. Komisja Dyscyplinarna ŚZPN wydała orzeczenie w sprawie zdarzenia z udziałem zawodników Huberta Sieleckiego i Tomasza Stawiarskiego, do którego doszło podczas meczu pomiędzy MLKS Zenit Chmielnik, a KS Świt Ćmielów.

  czytaj więcej » archiwum
 • UEFA CERTIFICATE IN FOOTBALL MANAGEMENT

  W zakładce Wydział Szkolenia zamiszczone zostały szczegóły II edycji programu UEFA Certificate in Football Management. Chętnyh prosimy o zgłaszanie swoich kandydatur do 21.05.2018.

  czytaj więcej » archiwum
 • NABÓR DO SMS OSTROWIEC

  Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu Św. ogłasza nabór do klas pierwszych piłki nożnej chłopców (r. 2002) i dziewcząt (r. 2002). oraz nabór uzupełniający do klasy drugiej (r. 2001) i trzeciej (r. 2000).

  czytaj więcej » archiwum
 • PUCHAR POLSKI W STASZOWIE

  Informujemy, że finałowy mecz Pucharu Polski na szczeblu okręgu rozegrany zostanie w dn. 13.06.2018 (środa) na obiekcie MKS Olimpia Pogoń w Staszowie. Początek, godz. 17.00.

  czytaj więcej » archiwum
 

PUCHAR PREZESA ŚZPN. ROCZ. 2008

data: 2018-03-12

Trzeci finał turnieju o Puchar Prezesa ŚZPN był najbardziej emocjonujący. Młodzi piłkarze ośmiu klubów naszego województwa zaprezentowali w hali przy ul. Jagiellońskiej 90 bardzo dobrą formę. - Każdy pojedynek stał na wysokim poziomie i był oklaskiwany przez znakomitych kibiców, w których wcielili się rodzice - mówi Marek Szabla, trener Akademii Młodych Orłów, główny organizator imprezy. Dzięki pomysłowi trenera Szabli, uczestnicy zawodów wraz z rodzicami obejrzeli niezwykle ciekawy trening piłkarzy Akademii Młodych Orłów. 
O VII miejsce: Orlęta Kielce - KKP Korona Kielce 2:0.
O V miejsce: PAS Skarżysko - AP Końskie 2:1.
O III miejsce: Klimontowianka Klimontów - Pogoń Staszów 3:1.
O I miejsce: Piast Chęciny - AP Star Starachowice 0:0. Karne 3:1.
Podsumowując zmagania, Marcin Gawron, wiceprezes ŚZPN  ds. szkolenia nie krył zadowolenia. - Cieszę się z wszyskieo - poziomu zawodów, znakomitego dopingu, fajnej atmosfery jaką stworzyliśmy wspólnie. Zapraszam wszystkich za rok, do uczestnictwa w kolejnej edycji turnieju. 

Więcej zdjęć na Facebook'u.

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook