• SPOTKANIE DELEGATÓW

  O najnowszych trendach, mających poprawić bezpieczeństwo na stadionach piłkarskich rozmawiali na specjalnym posiedzeniu członkowie Wydziału ds. bezpieczeństwa na stadionach piłkarskich ŚZPN. 

  czytaj więcej » archiwum
 • KLUBOWE JUBILEUSZE

  Dwa jubileusze obchodziły w miniony weekend świętokrzyskie kluby. W Kunowie przedstawiciele miejscowej Stali świętowali 80-lecie, w Pacanowie uczczono 65-lecie Zorzy Tempo.

  czytaj więcej » archiwum
 • PRO JUNIOR SYSTEM

  Informujemy, że w zakładce REGULAMINY prezentujemy uchwałę Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej dotyczącą projektu PRO JUNIOR SYSTEM na sezon 2018/19.

  czytaj więcej » archiwum
 • KURS TRENERSKI UEFA B+A

  Wydział Szkolenia ŚZPN informuje ...

  czytaj więcej » archiwum
 • ZARZĄD ŚZPN DOFINANSOWAŁ ...

  Na posiedzeniu w dniu 20.07.2018, Zarząd Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej dofinansował ...

  czytaj więcej » archiwum
 

PUCHAR PREZESA ŚZPN. ROCZ. 2008

data: 2018-03-12

Trzeci finał turnieju o Puchar Prezesa ŚZPN był najbardziej emocjonujący. Młodzi piłkarze ośmiu klubów naszego województwa zaprezentowali w hali przy ul. Jagiellońskiej 90 bardzo dobrą formę. - Każdy pojedynek stał na wysokim poziomie i był oklaskiwany przez znakomitych kibiców, w których wcielili się rodzice - mówi Marek Szabla, trener Akademii Młodych Orłów, główny organizator imprezy. Dzięki pomysłowi trenera Szabli, uczestnicy zawodów wraz z rodzicami obejrzeli niezwykle ciekawy trening piłkarzy Akademii Młodych Orłów. 
O VII miejsce: Orlęta Kielce - KKP Korona Kielce 2:0.
O V miejsce: PAS Skarżysko - AP Końskie 2:1.
O III miejsce: Klimontowianka Klimontów - Pogoń Staszów 3:1.
O I miejsce: Piast Chęciny - AP Star Starachowice 0:0. Karne 3:1.
Podsumowując zmagania, Marcin Gawron, wiceprezes ŚZPN  ds. szkolenia nie krył zadowolenia. - Cieszę się z wszyskieo - poziomu zawodów, znakomitego dopingu, fajnej atmosfery jaką stworzyliśmy wspólnie. Zapraszam wszystkich za rok, do uczestnictwa w kolejnej edycji turnieju. 

Więcej zdjęć na Facebook'u.

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook