• POGOŃ STASZÓW (R. 2009) Z PUCHAREM PREZESA

  Piłkarze Pogoni Staszów (r. 2009) wygrali turniej o Puchar Prezesa. W finale młodzi staszowianie pokonali 1:0 KKP Korona Kielce.

  czytaj więcej » archiwum
 • WSZYSTKIE MECZE (IV LIGA, LIGA OKRĘGOWA) ODWOŁANE

  Informujemy, że mecze IV Ligi i Ligi Okręgowej z dnia 18.03.2018 zostały odwołane/ Szczegóły w zakładce Wydziały/Wydział Gier - Komunikat Nr 86/2017-2018 ...

  czytaj więcej » archiwum
 • KOMUNIKAT WYDZIAŁU GIER

  Wydział Gier ŚZPN informuje, że ...

  czytaj więcej » archiwum
 • PRZEŁOŻONE FINAŁY TYMBARKA!!!!

  Informujemy, że w związku z niekorzystnymi prognozami pogody - zaplanowane na 22 i 23 marca 2018 roku finały wojewódzkie turnieju "Z podwórka na stadion. Puchar Tymbarku" zostały PRZEŁOŻONE na 23.04 (poniedziałek) i 24.04 (wtorek)!!!!!! ......

  czytaj więcej » archiwum
 • PUCHAR PREZESA ŚZPN. ROCZ. 2008

  Drużyna Piasta Chęciny wygrałą finałowy turniej o Puchar Prezesa ŚZPN w oczniku 2008. W finale ekipa Tomasza Dziurzyńskiego pokonała AP Star Starachowice po serii rzutó karnych 3:1.

  czytaj więcej » archiwum
 

TREŚCIWE SPOTKANIE Z KLUBAMI

data: 2018-03-05

- To było esencjonalne, treściwe spotkanie. Cieszę się, że sala wypełniła się do ostatniego miejsca a działacze piłkarscy dowiedzieli się sporo o nowych projektach - podsumował Mirosław Malinowski, prezes Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej. 
Zebrani zostali poinformowani o dwóch, nowych projektach, które ŚZPN, wspólnie z Polskim Związkiem Piłki Nożnej wprowadza w życie. Chodzi o Mobilną Akademię Młodych Orłów oraz koordynatora wojewódzkiego ds. piłki amatorskiej. 
Przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego, Leszek Wnętrzak, kierownik Oddziału Kultury Fizycznej i Turystyki w Departamencie Promocji, Edukacji, Kultury Sportu i Edukacji przedstawił propozycje i projekty UM występuje do klubów piłkarskich. 
Na zakończenie Marcin Gawron, wiceprezes ds szkolenia ŚZPN przekazał wszystkim klubom, które uczestniczą w turnieju o Puchar Prezesa ŚZPN piłki. W sumie - 163 sztuki.  

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook