• BIURO CZYNNE DO 13.00

  Informujemy, że w piątek, 14.12.2018, biuro ŚZPN  w Kielcach czynne będzie o godziny 13.00. 

  czytaj więcej » archiwum
 • PUCHAR PREZESA ŚZPN

  czytaj więcej » archiwum
 • 14.XII. WIGILIA, HOTEL BINKOWSKI

  W piątek, 14.grudnia, o godz. 17.00 w Hotelu Binkowski w Kielcach rozpocznie się spotkanie wigilijne Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej,

  czytaj więcej » archiwum
 • KARNETY NA KORONĘ

  Nie masz jeszcze pomysłu na prezent na święta? A może sam lub sama chcesz sprawić sobie przyjemność?  W tym roku Korona Kielce wcześniej rozpoczyna sprzedaż karnetów na rundę wiosenną i finałową Lotto Ekstraklasy! Zakup pod choinkę stałe miejsce na Suzuki Arenie!

  czytaj więcej » archiwum
 • PODOKRĘG NAJLEPSZY W KLIMONTOWIE

  Oldboje Podokręgu Sandomierz wygrali halowy turniej, który rozgrywany był w Klimontowie.

  czytaj więcej » archiwum
 

TREŚCIWE SPOTKANIE Z KLUBAMI

data: 2018-03-05

- To było esencjonalne, treściwe spotkanie. Cieszę się, że sala wypełniła się do ostatniego miejsca a działacze piłkarscy dowiedzieli się sporo o nowych projektach - podsumował Mirosław Malinowski, prezes Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej. 
Zebrani zostali poinformowani o dwóch, nowych projektach, które ŚZPN, wspólnie z Polskim Związkiem Piłki Nożnej wprowadza w życie. Chodzi o Mobilną Akademię Młodych Orłów oraz koordynatora wojewódzkiego ds. piłki amatorskiej. 
Przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego, Leszek Wnętrzak, kierownik Oddziału Kultury Fizycznej i Turystyki w Departamencie Promocji, Edukacji, Kultury Sportu i Edukacji przedstawił propozycje i projekty UM występuje do klubów piłkarskich. 
Na zakończenie Marcin Gawron, wiceprezes ds szkolenia ŚZPN przekazał wszystkim klubom, które uczestniczą w turnieju o Puchar Prezesa ŚZPN piłki. W sumie - 163 sztuki.  

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook