• HETMAN CUP. ŚZPN PATRONUJE

  Zapraszamy na XI edycję turnieju Hetman Cup. Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej jest jednym ze współorganizatorów. 

  czytaj więcej » archiwum
 • SPOTKANIE Z KLUBAMI

  Informujemy, że spotkanie z działaczami klubów piłkarskich przed rundą wiosenną sezonu 2017/18 odbędzie się ...

  czytaj więcej » archiwum
 • MŁODZICY GRALI W BIDZINACH

  Jan Pałasz, prezes i działacze Ester Wojciechowice zorganizowali kolejny, bardzo dany turniej piłkarski dla młodzieży ...

  czytaj więcej » archiwum
 • PUCHAR PREZESA PZPN. KKP KORONA U-12 W ĆWIERĆFINALE

  Bardzo dobrze spisali się piłkarze KKP Korona (U-12) podczas turnieju o Puchar Prezesa PZPN. Młodzi kielczanie zagrali w ćwierćfinale ...

  czytaj więcej » archiwum
 • PUCHAR PREZESA PZPN. KKP KORONA NA 5. MIEJSCU.

  Bardzo dobrze spisali się w finałach turnieju o Puchar Prezesa PZPN drużyna U-12 KKP Korony. Kielczanie, w doborowym towarzystwie zajęli piąte miejsce. 

  czytaj więcej » archiwum
 

KONSULTACJE 2004

data: 2018-02-12
W Kielcach odbyła się konsultacja selekcyjna kadry Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej rocznika 2004. Została przeprowadzona w formie meczu testowego, a możliwość pokazania się trenowi kadry miało trzydziestu zawodników z całego województwa.  Była to pierwsza konsultacja przed rundą wiosenną rozgrywek kadry, a zarazem pierwsza konsultacja nowego trenera Macieja Śmiech.
- Przygotowania do rozgrywek rozpoczęliśmy od konsultacji, na którą zostali zaproszeni przede wszystkim zawodnicy, którzy do tej pory nie mieli okazji sprawdzić się na podczas takich spotkań, a radzili sobie dobrze podczas rozgrywek klubowych. Warto zaznaczyć, że byli oni z piętnastu różnych klubów, z całego województwa. Mecz stał na niezłym poziomie, a kilku  chłopców zaprezentowało się z pozytywnej strony, dzięki  czemu dostaną okazję na kolejne sprawdzenie się w kadrze. Planujemy jeszcze dodatkowe konsultacje przed startem rozgrywek, najbliższą w formie meczu kontrolnego. – powiedział trener.
 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook