• SZKOLENIE KANDYDATÓW NA KOORDYNATORÓW

  W dniu, 26.07.2018, godz. 16.00 swiętokrzyski Związek Piłki Nożnej organizuje szkolenie dla kandydatów ...

  czytaj więcej » archiwum
 • UWAGA KLUBY - LIGA OKRĘGOWA, KLASA A

  czytaj więcej » archiwum
 • UWAGA KLUBY - IV LIGA

  czytaj więcej » archiwum
 • PROGRAM DLA WETERANÓW

  Fundacja Piłkarstwa Polskiego wraz z Polskim Związkiem Piłki Nożnej przygotowała specjalny program przeznaczony dla weteranów polskiego futbolu, którzy znajdują się w trudnej sytuacji życiowej i materialnej.

  czytaj więcej » archiwum
 • SZKOLENIE SPIKERÓW

  Robert Dybka (przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa na Obiektach Piłkarskich ŚZPN) i Paweł Jańczyk, jeden z najlepszych w kraju spikerów piłkarskich poprowadzili szkolenie dla spikerów klubów świętokrzyskich.  

  czytaj więcej » archiwum
 

KONSULTACJE 2004

data: 2018-02-12
W Kielcach odbyła się konsultacja selekcyjna kadry Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej rocznika 2004. Została przeprowadzona w formie meczu testowego, a możliwość pokazania się trenowi kadry miało trzydziestu zawodników z całego województwa.  Była to pierwsza konsultacja przed rundą wiosenną rozgrywek kadry, a zarazem pierwsza konsultacja nowego trenera Macieja Śmiech.
- Przygotowania do rozgrywek rozpoczęliśmy od konsultacji, na którą zostali zaproszeni przede wszystkim zawodnicy, którzy do tej pory nie mieli okazji sprawdzić się na podczas takich spotkań, a radzili sobie dobrze podczas rozgrywek klubowych. Warto zaznaczyć, że byli oni z piętnastu różnych klubów, z całego województwa. Mecz stał na niezłym poziomie, a kilku  chłopców zaprezentowało się z pozytywnej strony, dzięki  czemu dostaną okazję na kolejne sprawdzenie się w kadrze. Planujemy jeszcze dodatkowe konsultacje przed startem rozgrywek, najbliższą w formie meczu kontrolnego. – powiedział trener.
 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook