• KURS UEFA B ZAKOŃCZONY

  31 osób pozytywnie przeszło egzaminy końcowe kursu UEFA B, który zorganizował Wydział Szkolenia ŚZPN. 

  czytaj więcej » archiwum
 • UWAGA KLUBY. ODZNACZENIA NA JUBILEUSZ

  czytaj więcej » archiwum
 • FINAŁY WOJEWÓDZKIE. "PUCHAR TYMBARKA"

  Przypominamy, że finały wojewódzkie XVIII edycji turnieju "Z podwórka na stadion. Puchar Tymbarku" odbędą się w dniach 23/24 kwietnia 2018 r. na stadionie Grodu w Ćmińsku.

  czytaj więcej » archiwum
 • POLSKA WYGRAŁA W SANDOMIERZU

  Reprezentacja Polski over 35 wygrała turniej w Sandomierzu. 

  czytaj więcej » archiwum
 • WYSTARTOWAŁA MOBILNA AKADEMIA MŁODYCH ORŁÓW

  Wystartowała Mobilna Akademia Młodych Orłów. Pierwsze spotkania odbyły się we Włoszczowie i Pińczowie. 

  czytaj więcej » archiwum
 

KONSULTACJE 2004

data: 2018-02-12
W Kielcach odbyła się konsultacja selekcyjna kadry Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej rocznika 2004. Została przeprowadzona w formie meczu testowego, a możliwość pokazania się trenowi kadry miało trzydziestu zawodników z całego województwa.  Była to pierwsza konsultacja przed rundą wiosenną rozgrywek kadry, a zarazem pierwsza konsultacja nowego trenera Macieja Śmiech.
- Przygotowania do rozgrywek rozpoczęliśmy od konsultacji, na którą zostali zaproszeni przede wszystkim zawodnicy, którzy do tej pory nie mieli okazji sprawdzić się na podczas takich spotkań, a radzili sobie dobrze podczas rozgrywek klubowych. Warto zaznaczyć, że byli oni z piętnastu różnych klubów, z całego województwa. Mecz stał na niezłym poziomie, a kilku  chłopców zaprezentowało się z pozytywnej strony, dzięki  czemu dostaną okazję na kolejne sprawdzenie się w kadrze. Planujemy jeszcze dodatkowe konsultacje przed startem rozgrywek, najbliższą w formie meczu kontrolnego. – powiedział trener.
 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook