• KARNETY NA KORONĘ

  Nie masz jeszcze pomysłu na prezent na święta? A może sam lub sama chcesz sprawić sobie przyjemność?  W tym roku Korona Kielce wcześniej rozpoczyna sprzedaż karnetów na rundę wiosenną i finałową Lotto Ekstraklasy! Zakup pod choinkę stałe miejsce na Suzuki Arenie!

  czytaj więcej » archiwum
 • PODOKRĘG NAJLEPSZY W KLIMONTOWIE

  Oldboje Podokręgu Sandomierz wygrali halowy turniej, który rozgrywany był w Klimontowie.

  czytaj więcej » archiwum
 • 14.XII. WIGILIA, HOTEL BINKOWSKI

  W piątek, 14.grudnia, o godz. 17.00 w Hotelu Binkowski w Kielcach rozpocznie się spotkanie wigilijne Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej,

  czytaj więcej » archiwum
 • KURSOKONFERENCJA W OPATOWIE

  W Opatowie odbyła się kursokonferencja trenerów. Patronował jej starosta opatowski - Tomasz Staniek.

  czytaj więcej » archiwum
 • POCHWAŁY DLA ŚZPN! ZA AMO

  Bardzo pochlebne recenzje o działalności świętokrzyskich Akademii Młodych Orłów otrzymaliśmy od Polskiego Związku Piłki Nożnej.
   

  czytaj więcej » archiwum
 

KONSULTACJE 2004

data: 2018-02-12
W Kielcach odbyła się konsultacja selekcyjna kadry Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej rocznika 2004. Została przeprowadzona w formie meczu testowego, a możliwość pokazania się trenowi kadry miało trzydziestu zawodników z całego województwa.  Była to pierwsza konsultacja przed rundą wiosenną rozgrywek kadry, a zarazem pierwsza konsultacja nowego trenera Macieja Śmiech.
- Przygotowania do rozgrywek rozpoczęliśmy od konsultacji, na którą zostali zaproszeni przede wszystkim zawodnicy, którzy do tej pory nie mieli okazji sprawdzić się na podczas takich spotkań, a radzili sobie dobrze podczas rozgrywek klubowych. Warto zaznaczyć, że byli oni z piętnastu różnych klubów, z całego województwa. Mecz stał na niezłym poziomie, a kilku  chłopców zaprezentowało się z pozytywnej strony, dzięki  czemu dostaną okazję na kolejne sprawdzenie się w kadrze. Planujemy jeszcze dodatkowe konsultacje przed startem rozgrywek, najbliższą w formie meczu kontrolnego. – powiedział trener.
 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook