• KARNETY NA KORONĘ

  Nie masz jeszcze pomysłu na prezent na święta? A może sam lub sama chcesz sprawić sobie przyjemność?  W tym roku Korona Kielce wcześniej rozpoczyna sprzedaż karnetów na rundę wiosenną i finałową Lotto Ekstraklasy! Zakup pod choinkę stałe miejsce na Suzuki Arenie!

  czytaj więcej » archiwum
 • PODOKRĘG NAJLEPSZY W KLIMONTOWIE

  Oldboje Podokręgu Sandomierz wygrali halowy turniej, który rozgrywany był w Klimontowie.

  czytaj więcej » archiwum
 • 14.XII. WIGILIA, HOTEL BINKOWSKI

  W piątek, 14.grudnia, o godz. 17.00 w Hotelu Binkowski w Kielcach rozpocznie się spotkanie wigilijne Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej,

  czytaj więcej » archiwum
 • KURSOKONFERENCJA W OPATOWIE

  W Opatowie odbyła się kursokonferencja trenerów. Patronował jej starosta opatowski - Tomasz Staniek.

  czytaj więcej » archiwum
 • POCHWAŁY DLA ŚZPN! ZA AMO

  Bardzo pochlebne recenzje o działalności świętokrzyskich Akademii Młodych Orłów otrzymaliśmy od Polskiego Związku Piłki Nożnej.
   

  czytaj więcej » archiwum
 

FERIE W PODOKRĘGU SANDOMIERZ

data: 2018-02-12

Turniejem orlików (r. 2007 i młodsi) rozpoczęły się piłkarskie "Ferie w Podokręgu Sandomierz”.

Na starcie stanęły zctery drużyny: Czarni Połaniec, Alit Ożarów, Ester Wojciechowice i LZS Samborzec.

Wyniki: LZS Samborzec – Czarni Połaniec 2:0, Ester Wojciechowice – Alit Ożarów 0:3, Samborzec– Alit 0:6, Ester – Czarni 4:0, Samborzec – Ester 2:0, Alit – Czarni 5:0.

Ostateczna kolejność:

1. Alit Ożarów

2. LZS Samborzec

3. Ester Wojciechowice

4. Czarni Połaniec

Najlepszy zawodnik: Rogowski Igor – Ester Wojciechowice

Najlepszy bramkarz: Nasternak Michał – LZS Samborzec

Najlepszy strzelec: Kończyk Kacper – Alit Ożarów

Zwycięzcy grali w składzie: Michał Paterek, Jakub Buglewski, Kacper Marzec, Hubert Rozmus, Kacper Krupa, Patryk Falkiewicz, Patryk Bajórski, Kacper Kończyk, Bartek Kozieł, Emil Stępień, Oliwer Dębniewski. Trener: Piotr Ożóg.

- Doskonale wiem, jak trudno jest dziś zachęcić do uprawiania sportu, zwłaszcza w sytuacji, gdy mamy wiele możliwości spędzania wolnego czasu, nie wymagających - przy tym - wysiłku fizycznego. Turniej w Sandomierzu był pierwszą propozycją na tegoroczne ferie zimowe. Przed nami kolejne zmagania w: Osieku, Bidzinach, Ożarowie i Dwikozach. Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim dzięki którym turniej mógł się odbyć. Dziękuję burmistrzowi Sandomierza - Markowi Bronkowskiemu, za zakup pucharu Fair Play i objęciem turnieju honorowym patronatem. Klubowi Sportowemu SKS Wisła Sandomierz  - za sfinansowanie posiłku i wody dla zawodników. Dyrektorowi MOSiR w Sandomierz, Pawłowi Wierzbickiemu, kierownikowi hali, Dariuszowi Ogrodnikowi za bezpłatne udostępnienie obiektu i pomoc w sprawach organizacyjnych. W sposób szczególny dziękuję trenerom za to, że poświęcacją swój czas i przyjeżdżają na organizowane przez nas turnieje – podsumował wiceprezes ŚZPN ds. Podokręgu Sandomierz ks. Marek Walczak.

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook