• KURS UEFA B ZAKOŃCZONY

    31 osób pozytywnie przeszło egzaminy końcowe kursu UEFA B, który zorganizował Wydział Szkolenia ŚZPN. 

    czytaj więcej » archiwum
  • UWAGA KLUBY. ODZNACZENIA NA JUBILEUSZ

    czytaj więcej » archiwum
  • FINAŁY WOJEWÓDZKIE. "PUCHAR TYMBARKA"

    Przypominamy, że finały wojewódzkie XVIII edycji turnieju "Z podwórka na stadion. Puchar Tymbarku" odbędą się w dniach 23/24 kwietnia 2018 r. na stadionie Grodu w Ćmińsku.

    czytaj więcej » archiwum
  • POLSKA WYGRAŁA W SANDOMIERZU

    Reprezentacja Polski over 35 wygrała turniej w Sandomierzu. 

    czytaj więcej » archiwum
  • WYSTARTOWAŁA MOBILNA AKADEMIA MŁODYCH ORŁÓW

    Wystartowała Mobilna Akademia Młodych Orłów. Pierwsze spotkania odbyły się we Włoszczowie i Pińczowie. 

    czytaj więcej » archiwum
 

KSZO ZDOBYŁ RZESZÓW

data: 2018-02-08

W Rzeszowie rozegrane zostały dwa turnieje Resovia Cup, w którym uczestniczyły drużyny dziewcząt U-13. Swoje piłkarskie umiejętności zaprezentowało jedenaście ekip: KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, Resovia Rzeszów, AP Jasło, RWKS Sparta Biłgoraj, AP Sanok, Aquila Stalowa Wola, HALO Hyżne, Beniaminek Krosno, MUKS Sokół Kolbuszowa, Stal Łańcut, ROW Rybnik.
Reprezentujący województwo świętokrzyskie zespół KSZO 1929 Ostrowiec Św. okazał się bezkonkurencyjny i  nie dał szans żadnej drużynie wygrywając wszystkie mecze w obydwu turniejach.

Rozegrane mecze:

ROZGRYWKI GRUPOWE:

KSZO 1929 OSTROWIEC ŚW.-  MUKS SOKÓŁ KOLBUSZOWA  1:0 (hala duża)

MUKS SOKÓŁ KOLBUSZOWA - KSZO 1929 OSTROWIEC ŚW.  1:2  (hala mała)

KSZO 1929 OSTROWIEC ŚW.- AP SANOK   2:1 (hala duża)

AP SANOK - KSZO 1929 OSTROWIEC ŚW.  0:4 (hala mała)

KSZO 1929 OSTROWIEC ŚW.- AP JASŁO   6:0  (hala duża)

AP JASŁO - KSZO 1929 OSTROWIEC ŚW.  1:4 (hala mała)

KSZO 1929 OSTROWIEC ŚW. - RESOVIA RZESZÓW  2:0 (hala duża)

RESOVIA RZESZÓW - KSZO 1929 OSTROWIEC ŚW.  0:5 (hala mała)

FINAŁY

BENIAMINEK KROSNO - KSZO 1929 OSTROWIEC ŚW. 0:3  (hala mała)

KSZO 1929 OSTROWIEC ŚW.- BENIAMINEK KROSNO  5:0  (hala duża)

GOLE DLA KSZO ZDOBYŁY:

Szymańska 13 goli ,Bień 11 goli,Chojnacka 3 gole,Zawadzka 2 gole,Zawolik 2 gole,Burda 2 gole,Wilczak 1 gol.

 

NAGRODY INDYWIDUALNE:

Weronika Zienkowska (KSZO)- najlepsza bramkarka turnieju

SKŁAD KP KSZO 1929: Weronika Zienkowska, Maja Zawolik, Marta Burda, Zuzanna Zawadzka, Maja Kowalska, Patrycja Szymańska(KAPITAN), Magda Sternik, Amelia Bień,Gabriela Wilczak,Sandra Ćwik,Roksana Naglarska,Patrycja Chojnacka.
Trener: Radosław Ćwik

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook