• HETMAN CUP. ŚZPN PATRONUJE

  Zapraszamy na XI edycję turnieju Hetman Cup. Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej jest jednym ze współorganizatorów. 

  czytaj więcej » archiwum
 • SPOTKANIE Z KLUBAMI

  Informujemy, że spotkanie z działaczami klubów piłkarskich przed rundą wiosenną sezonu 2017/18 odbędzie się ...

  czytaj więcej » archiwum
 • MŁODZICY GRALI W BIDZINACH

  Jan Pałasz, prezes i działacze Ester Wojciechowice zorganizowali kolejny, bardzo dany turniej piłkarski dla młodzieży ...

  czytaj więcej » archiwum
 • PUCHAR PREZESA PZPN. KKP KORONA U-12 W ĆWIERĆFINALE

  Bardzo dobrze spisali się piłkarze KKP Korona (U-12) podczas turnieju o Puchar Prezesa PZPN. Młodzi kielczanie zagrali w ćwierćfinale ...

  czytaj więcej » archiwum
 • PUCHAR PREZESA PZPN. KKP KORONA NA 5. MIEJSCU.

  Bardzo dobrze spisali się w finałach turnieju o Puchar Prezesa PZPN drużyna U-12 KKP Korony. Kielczanie, w doborowym towarzystwie zajęli piąte miejsce. 

  czytaj więcej » archiwum
 

WSPÓLNE POSIEDZENIE ZARZĄDÓW

data: 2018-01-30

Tym razem w Sandomierzu, w sali konferencyjnej MOSiR odbyło się posiedzenie Zarządu Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej. W jego trakcie, odbyło się spotkanie z przedstawicielami Zarządu Podokręgu w Sandomierzu.
Głównym punktem wspólnych obrad była dyskusja nad rozpoczęciem budowy nowej siedziby Podokręgu. Prezes ŚZPN, Mirosław Malinowski poinformował zebranych o wynikach rozmów z burmistrzem miasta, które przeprowadzone zostały tuż przed rozpoczęciem obrad. Z przekazanych informacji wynika, że władze miasta uzyskały już wszystke pozwolenia na rozbudowę i jeszcze w tym roku rozpoczną się prace budowlane. - To jest najlepsza wiadomość, jaką usłyszałem w tym roku. Po wielu latach będziemy mieć wreszcie swoją siedzibę na stadionie. Miejscu, gdzie już kiedyś dzierżawiliśmy stosowne pomieszczenia - cieszył się Ryszard Szymański, członek Zarządu Podokręgu. Jan Pałasz, na codzień prezes Ester Wojciechowice zaproponował, by w planach uwzględnione zostały wszelkie sugestie klubów podokręgu. - To będzie miejsce, któe zostanie dla następnych pokoleń działaczy piłkarskich Podokręgu. Apeluję, aby była to nowoczesna, na miarę XXI wieku siedziba, z wszystkimi, najnowszymi zdobyczami techniki - odkreślał Jan Pałasz. 
W kolejnym punkcie, wicepezs ŚZPN, ds. Podokręgu, Marek Walczak, wspólnie z sekretarzem Podokręgu, Piotrem Chorabem przedstawili sprawozdanie z działalności za rok 2017. - To był bardzo udany dla nas okres. Zorganizowaliśmy kilkadziesiąt turniejów dla dzieci i młodzieży. Na naszym terenie odbywały się konsultacje do piłkarskich ośrodków w Ostrowcu Świętokrzyskim. Kadra Podokręgu, rocznika 2005 uczestniczyła z sukcesami na turnieju w Ukrainie. Na plusie zamknęliśmy działalność finansową - mówili M. Walczak oraz P. Chorab.
Niejako na podsumowanie obrad i dyskusji głos zabrał Henryk Długosz, przewodniczący Komisji Rewizyjnej ŚZPN. - Dziękuję panom serdecznie za zaangażowanie w rozwój lokalnego futbolu. Chciałbym poinformować, że Komisja Rewizyjna na bieżąco sprawdza działalność Związku. Z nieukrywanym zadowoleniem informuję, że nie dostrzegamy żadnych uchybień. Cieszę się, że dzisiejsze spotkanie przebiegało w spokojnej, merytorycznej atmosferze - podsumował przewodniczący Długosz.   

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook