• NABÓR NA KURS TRNERSKI

  Wydział Szkolenia ŚZPN informuje, że rozpoczął się nabór na kurs Wyrównawczy UEFA B+A, który rozpocznie się 18.08.2018 r. ...

  czytaj więcej » archiwum
 • ORZECZENIE KOMISJI DYSCYPLINARNEJ

  W dn. 21 maja 2018 r. Komisja Dyscyplinarna ŚZPN wydała orzeczenie w sprawie zdarzenia z udziałem zawodników Huberta Sieleckiego i Tomasza Stawiarskiego, do którego doszło podczas meczu pomiędzy MLKS Zenit Chmielnik, a KS Świt Ćmielów.

  czytaj więcej » archiwum
 • UEFA CERTIFICATE IN FOOTBALL MANAGEMENT

  W zakładce Wydział Szkolenia zamiszczone zostały szczegóły II edycji programu UEFA Certificate in Football Management. Chętnyh prosimy o zgłaszanie swoich kandydatur do 21.05.2018.

  czytaj więcej » archiwum
 • NABÓR DO SMS OSTROWIEC

  Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu Św. ogłasza nabór do klas pierwszych piłki nożnej chłopców (r. 2002) i dziewcząt (r. 2002). oraz nabór uzupełniający do klasy drugiej (r. 2001) i trzeciej (r. 2000).

  czytaj więcej » archiwum
 • PUCHAR POLSKI W STASZOWIE

  Informujemy, że finałowy mecz Pucharu Polski na szczeblu okręgu rozegrany zostanie w dn. 13.06.2018 (środa) na obiekcie MKS Olimpia Pogoń w Staszowie. Początek, godz. 17.00.

  czytaj więcej » archiwum
 

WSPÓLNE POSIEDZENIE ZARZĄDÓW

data: 2018-01-30

Tym razem w Sandomierzu, w sali konferencyjnej MOSiR odbyło się posiedzenie Zarządu Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej. W jego trakcie, odbyło się spotkanie z przedstawicielami Zarządu Podokręgu w Sandomierzu.
Głównym punktem wspólnych obrad była dyskusja nad rozpoczęciem budowy nowej siedziby Podokręgu. Prezes ŚZPN, Mirosław Malinowski poinformował zebranych o wynikach rozmów z burmistrzem miasta, które przeprowadzone zostały tuż przed rozpoczęciem obrad. Z przekazanych informacji wynika, że władze miasta uzyskały już wszystke pozwolenia na rozbudowę i jeszcze w tym roku rozpoczną się prace budowlane. - To jest najlepsza wiadomość, jaką usłyszałem w tym roku. Po wielu latach będziemy mieć wreszcie swoją siedzibę na stadionie. Miejscu, gdzie już kiedyś dzierżawiliśmy stosowne pomieszczenia - cieszył się Ryszard Szymański, członek Zarządu Podokręgu. Jan Pałasz, na codzień prezes Ester Wojciechowice zaproponował, by w planach uwzględnione zostały wszelkie sugestie klubów podokręgu. - To będzie miejsce, któe zostanie dla następnych pokoleń działaczy piłkarskich Podokręgu. Apeluję, aby była to nowoczesna, na miarę XXI wieku siedziba, z wszystkimi, najnowszymi zdobyczami techniki - odkreślał Jan Pałasz. 
W kolejnym punkcie, wicepezs ŚZPN, ds. Podokręgu, Marek Walczak, wspólnie z sekretarzem Podokręgu, Piotrem Chorabem przedstawili sprawozdanie z działalności za rok 2017. - To był bardzo udany dla nas okres. Zorganizowaliśmy kilkadziesiąt turniejów dla dzieci i młodzieży. Na naszym terenie odbywały się konsultacje do piłkarskich ośrodków w Ostrowcu Świętokrzyskim. Kadra Podokręgu, rocznika 2005 uczestniczyła z sukcesami na turnieju w Ukrainie. Na plusie zamknęliśmy działalność finansową - mówili M. Walczak oraz P. Chorab.
Niejako na podsumowanie obrad i dyskusji głos zabrał Henryk Długosz, przewodniczący Komisji Rewizyjnej ŚZPN. - Dziękuję panom serdecznie za zaangażowanie w rozwój lokalnego futbolu. Chciałbym poinformować, że Komisja Rewizyjna na bieżąco sprawdza działalność Związku. Z nieukrywanym zadowoleniem informuję, że nie dostrzegamy żadnych uchybień. Cieszę się, że dzisiejsze spotkanie przebiegało w spokojnej, merytorycznej atmosferze - podsumował przewodniczący Długosz.   

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook