• NOWINY, 28/29.03.19. FINAŁY TYMBARKA

  Finały XIX edycji pucharu "Z podwórka na stadion. Puchar Tymbarku" odbędą się w dnia 28 - 29.03.2019 w Nowinach. - Zaraszam serdecznie. Cieszę się ogromnie, że święto młodzieżowego futbolu, po rocznej przerwie wraca do nas - mówi Sebastain Nowaczkiewicz, wójt gminy Sitkówka Nowiny. 

  czytaj więcej » archiwum
 • WARSZAWSKIE SUKCESY MŁODZIEŻY

  Z sukcesami wrócili z Warszawy młodzi piłkarze Juventy Starachowice i KKP Korona Kielce. W finale pucharu Prezesa PZPN, Juventa uplasowała się na miejsu 5 - 8, KKP Korona wywalczyła 3. pozycję.

  czytaj więcej » archiwum
 • KARINA W KADRZE

  Karina Kosiarska z Łysicy Bodzentyn otrzymała powolanie do reprezentacji Polski kobiet U-17.

  czytaj więcej » archiwum
 • SĘDZIOWSKI MEMORIAŁ

  W Szewnej rozegrany został kolejny memoriał Zbigniewa Hińczy, Zbigniewa Lisa i Jerzego Kuchcińskiego.

  czytaj więcej » archiwum
 • DLA ŁUKASZA. POD PATRONATEM ŚZPN

  W Pawłowie rozegrany został turniej charytatywny "Gramy Razem dla Łukasza". Jednym z patronów i fundatorów nagród był Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej. 

  czytaj więcej » archiwum
 

LATO POMAGA BOŃKOWI

data: 2018-01-27

W hali sportowej Szkoły Podstawowej w Masłowie rozegrany został turniej rocznika 2006, którego stawką był awans do finałów ogólnopolskich zawodów o Puchar Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej. - Cieszę się, że mogłem gościć tak fajnych, młodych futbolistów. Mam nadzieję, że dla wszystkich była to fajna zabawa - podsumował Tomasz Lato, wójt Masłowa, któremu serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji i ufundowanie nagród. 
Pierwszy mecz masłowskiego turnieju: KKP Korona Kielce - Alit Ożarów okazał się potyczką najsilniejszych ekip. - Zagraliśmy fajne zawody, ale nie potrafiliśmy wykorzystać kilku idealnych okazji - żałował po ostatnim gwizdku Grzegorz Witek, trener Alitu. Jego podopieczni przegrali po kapitalnym pojedynku 0:2. - Szkoda, że tylko jedna ekipa uzyskała awans do finałów ogólnopolskich. Zresztą, pozostałe drużyny też pokazały się z dobrej strony - analizował po zmaganiach Marcin Gawron,wiceprezes Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej.
 

Końcowa kolejność w roczniku 2006:

1. KKP Korona Kielce

2. Alit Ożarów

3. Victoria Mniów

4. AP Końskie

5. Naprzód Jędrzejów

6. Juventa Starachowice

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook