• NABÓR NA KURS TRNERSKI

  Wydział Szkolenia ŚZPN informuje, że rozpoczął się nabór na kurs Wyrównawczy UEFA B+A, który rozpocznie się 18.08.2018 r. ...

  czytaj więcej » archiwum
 • ORZECZENIE KOMISJI DYSCYPLINARNEJ

  W dn. 21 maja 2018 r. Komisja Dyscyplinarna ŚZPN wydała orzeczenie w sprawie zdarzenia z udziałem zawodników Huberta Sieleckiego i Tomasza Stawiarskiego, do którego doszło podczas meczu pomiędzy MLKS Zenit Chmielnik, a KS Świt Ćmielów.

  czytaj więcej » archiwum
 • UEFA CERTIFICATE IN FOOTBALL MANAGEMENT

  W zakładce Wydział Szkolenia zamiszczone zostały szczegóły II edycji programu UEFA Certificate in Football Management. Chętnyh prosimy o zgłaszanie swoich kandydatur do 21.05.2018.

  czytaj więcej » archiwum
 • NABÓR DO SMS OSTROWIEC

  Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu Św. ogłasza nabór do klas pierwszych piłki nożnej chłopców (r. 2002) i dziewcząt (r. 2002). oraz nabór uzupełniający do klasy drugiej (r. 2001) i trzeciej (r. 2000).

  czytaj więcej » archiwum
 • PUCHAR POLSKI W STASZOWIE

  Informujemy, że finałowy mecz Pucharu Polski na szczeblu okręgu rozegrany zostanie w dn. 13.06.2018 (środa) na obiekcie MKS Olimpia Pogoń w Staszowie. Początek, godz. 17.00.

  czytaj więcej » archiwum
 

LATO POMAGA BOŃKOWI

data: 2018-01-27

W hali sportowej Szkoły Podstawowej w Masłowie rozegrany został turniej rocznika 2006, którego stawką był awans do finałów ogólnopolskich zawodów o Puchar Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej. - Cieszę się, że mogłem gościć tak fajnych, młodych futbolistów. Mam nadzieję, że dla wszystkich była to fajna zabawa - podsumował Tomasz Lato, wójt Masłowa, któremu serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji i ufundowanie nagród. 
Pierwszy mecz masłowskiego turnieju: KKP Korona Kielce - Alit Ożarów okazał się potyczką najsilniejszych ekip. - Zagraliśmy fajne zawody, ale nie potrafiliśmy wykorzystać kilku idealnych okazji - żałował po ostatnim gwizdku Grzegorz Witek, trener Alitu. Jego podopieczni przegrali po kapitalnym pojedynku 0:2. - Szkoda, że tylko jedna ekipa uzyskała awans do finałów ogólnopolskich. Zresztą, pozostałe drużyny też pokazały się z dobrej strony - analizował po zmaganiach Marcin Gawron,wiceprezes Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej.
 

Końcowa kolejność w roczniku 2006:

1. KKP Korona Kielce

2. Alit Ożarów

3. Victoria Mniów

4. AP Końskie

5. Naprzód Jędrzejów

6. Juventa Starachowice

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook