• PUCHAR PREZESA ŚZPN. TRIUMFATORZY ZOBACZĄ MECZ REPREZENTACJI!

  Zapraszamy do udziału w turniejach o Puchar Prezesa ŚZPN. Czekają atrakcyjne nagrody!!!

  czytaj więcej » archiwum
 • KURS DLA KIEROWNIKÓW DS. BEZPIECZEŃSTWA

  Śląski Związek Piłki Nożnej w Katowicach informuje...

  czytaj więcej » archiwum
 • UWAGA TRENERZY.CERTYFIKATY MAMO

  Polski Związek Piłki Nożnej podjął decyzję o przyznawaniu certyfikatów uczestnikom szkoleń Mobilnej Akademii Młodych Orłów. Decyzja ta jest odpowiedzią na pytania trenerów, którzy wielokrotnie zgłaszali takie zapotrzebowanie.

  czytaj więcej » archiwum
 • WSPARCIE DLA BYŁYCH ZAWODNIKÓW I DZIAŁACZY

  Informujemy, iż decyzją Zarządu Fundacji  Piłkarstwa Polskiego  z dnia 23  października 2018  roku  przesunięto termin składnia wniosków ...

  czytaj więcej » archiwum
 • ZAPISY DO TURNIEJÓW HALOWYCH O PUCHAR PREZESA ŚZPN ...

  czytaj więcej » archiwum
 

LATO POMAGA BOŃKOWI

data: 2018-01-27

W hali sportowej Szkoły Podstawowej w Masłowie rozegrany został turniej rocznika 2006, którego stawką był awans do finałów ogólnopolskich zawodów o Puchar Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej. - Cieszę się, że mogłem gościć tak fajnych, młodych futbolistów. Mam nadzieję, że dla wszystkich była to fajna zabawa - podsumował Tomasz Lato, wójt Masłowa, któremu serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji i ufundowanie nagród. 
Pierwszy mecz masłowskiego turnieju: KKP Korona Kielce - Alit Ożarów okazał się potyczką najsilniejszych ekip. - Zagraliśmy fajne zawody, ale nie potrafiliśmy wykorzystać kilku idealnych okazji - żałował po ostatnim gwizdku Grzegorz Witek, trener Alitu. Jego podopieczni przegrali po kapitalnym pojedynku 0:2. - Szkoda, że tylko jedna ekipa uzyskała awans do finałów ogólnopolskich. Zresztą, pozostałe drużyny też pokazały się z dobrej strony - analizował po zmaganiach Marcin Gawron,wiceprezes Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej.
 

Końcowa kolejność w roczniku 2006:

1. KKP Korona Kielce

2. Alit Ożarów

3. Victoria Mniów

4. AP Końskie

5. Naprzód Jędrzejów

6. Juventa Starachowice

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook