• HETMAN CUP. ŚZPN PATRONUJE

  Zapraszamy na XI edycję turnieju Hetman Cup. Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej jest jednym ze współorganizatorów. 

  czytaj więcej » archiwum
 • SPOTKANIE Z KLUBAMI

  Informujemy, że spotkanie z działaczami klubów piłkarskich przed rundą wiosenną sezonu 2017/18 odbędzie się ...

  czytaj więcej » archiwum
 • MŁODZICY GRALI W BIDZINACH

  Jan Pałasz, prezes i działacze Ester Wojciechowice zorganizowali kolejny, bardzo dany turniej piłkarski dla młodzieży ...

  czytaj więcej » archiwum
 • PUCHAR PREZESA PZPN. KKP KORONA U-12 W ĆWIERĆFINALE

  Bardzo dobrze spisali się piłkarze KKP Korona (U-12) podczas turnieju o Puchar Prezesa PZPN. Młodzi kielczanie zagrali w ćwierćfinale ...

  czytaj więcej » archiwum
 • PUCHAR PREZESA PZPN. KKP KORONA NA 5. MIEJSCU.

  Bardzo dobrze spisali się w finałach turnieju o Puchar Prezesa PZPN drużyna U-12 KKP Korony. Kielczanie, w doborowym towarzystwie zajęli piąte miejsce. 

  czytaj więcej » archiwum
 

LATO POMAGA BOŃKOWI

data: 2018-01-27

W hali sportowej Szkoły Podstawowej w Masłowie rozegrany został turniej rocznika 2006, którego stawką był awans do finałów ogólnopolskich zawodów o Puchar Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej. - Cieszę się, że mogłem gościć tak fajnych, młodych futbolistów. Mam nadzieję, że dla wszystkich była to fajna zabawa - podsumował Tomasz Lato, wójt Masłowa, któremu serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji i ufundowanie nagród. 
Pierwszy mecz masłowskiego turnieju: KKP Korona Kielce - Alit Ożarów okazał się potyczką najsilniejszych ekip. - Zagraliśmy fajne zawody, ale nie potrafiliśmy wykorzystać kilku idealnych okazji - żałował po ostatnim gwizdku Grzegorz Witek, trener Alitu. Jego podopieczni przegrali po kapitalnym pojedynku 0:2. - Szkoda, że tylko jedna ekipa uzyskała awans do finałów ogólnopolskich. Zresztą, pozostałe drużyny też pokazały się z dobrej strony - analizował po zmaganiach Marcin Gawron,wiceprezes Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej.
 

Końcowa kolejność w roczniku 2006:

1. KKP Korona Kielce

2. Alit Ożarów

3. Victoria Mniów

4. AP Końskie

5. Naprzód Jędrzejów

6. Juventa Starachowice

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook