• SPOTKANIE DELEGATÓW

  O najnowszych trendach, mających poprawić bezpieczeństwo na stadionach piłkarskich rozmawiali na specjalnym posiedzeniu członkowie Wydziału ds. bezpieczeństwa na stadionach piłkarskich ŚZPN. 

  czytaj więcej » archiwum
 • KLUBOWE JUBILEUSZE

  Dwa jubileusze obchodziły w miniony weekend świętokrzyskie kluby. W Kunowie przedstawiciele miejscowej Stali świętowali 80-lecie, w Pacanowie uczczono 65-lecie Zorzy Tempo.

  czytaj więcej » archiwum
 • PRO JUNIOR SYSTEM

  Informujemy, że w zakładce REGULAMINY prezentujemy uchwałę Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej dotyczącą projektu PRO JUNIOR SYSTEM na sezon 2018/19.

  czytaj więcej » archiwum
 • KURS TRENERSKI UEFA B+A

  Wydział Szkolenia ŚZPN informuje ...

  czytaj więcej » archiwum
 • ZARZĄD ŚZPN DOFINANSOWAŁ ...

  Na posiedzeniu w dniu 20.07.2018, Zarząd Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej dofinansował ...

  czytaj więcej » archiwum
 

LATO POMAGA BOŃKOWI

data: 2018-01-27

W hali sportowej Szkoły Podstawowej w Masłowie rozegrany został turniej rocznika 2006, którego stawką był awans do finałów ogólnopolskich zawodów o Puchar Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej. - Cieszę się, że mogłem gościć tak fajnych, młodych futbolistów. Mam nadzieję, że dla wszystkich była to fajna zabawa - podsumował Tomasz Lato, wójt Masłowa, któremu serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji i ufundowanie nagród. 
Pierwszy mecz masłowskiego turnieju: KKP Korona Kielce - Alit Ożarów okazał się potyczką najsilniejszych ekip. - Zagraliśmy fajne zawody, ale nie potrafiliśmy wykorzystać kilku idealnych okazji - żałował po ostatnim gwizdku Grzegorz Witek, trener Alitu. Jego podopieczni przegrali po kapitalnym pojedynku 0:2. - Szkoda, że tylko jedna ekipa uzyskała awans do finałów ogólnopolskich. Zresztą, pozostałe drużyny też pokazały się z dobrej strony - analizował po zmaganiach Marcin Gawron,wiceprezes Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej.
 

Końcowa kolejność w roczniku 2006:

1. KKP Korona Kielce

2. Alit Ożarów

3. Victoria Mniów

4. AP Końskie

5. Naprzód Jędrzejów

6. Juventa Starachowice

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook