• SPOTKANIE DELEGATÓW

  O najnowszych trendach, mających poprawić bezpieczeństwo na stadionach piłkarskich rozmawiali na specjalnym posiedzeniu członkowie Wydziału ds. bezpieczeństwa na stadionach piłkarskich ŚZPN. 

  czytaj więcej » archiwum
 • KLUBOWE JUBILEUSZE

  Dwa jubileusze obchodziły w miniony weekend świętokrzyskie kluby. W Kunowie przedstawiciele miejscowej Stali świętowali 80-lecie, w Pacanowie uczczono 65-lecie Zorzy Tempo.

  czytaj więcej » archiwum
 • PRO JUNIOR SYSTEM

  Informujemy, że w zakładce REGULAMINY prezentujemy uchwałę Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej dotyczącą projektu PRO JUNIOR SYSTEM na sezon 2018/19.

  czytaj więcej » archiwum
 • KURS TRENERSKI UEFA B+A

  Wydział Szkolenia ŚZPN informuje ...

  czytaj więcej » archiwum
 • ZARZĄD ŚZPN DOFINANSOWAŁ ...

  Na posiedzeniu w dniu 20.07.2018, Zarząd Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej dofinansował ...

  czytaj więcej » archiwum
 

KKP KORONA POJEDZIE DO WARSZAWY

data: 2018-01-27

Do rywalizacji, która toczyła się w kieleckiej Hali Legionów przystąpiło sześć zespołów: Juventa Starachowice, Star Starachowice, Akademia Świętokrzyska, Alit Ożarów, KKP Korona Kielce i Orlęta Kielce. - Poszczególne spotkania stały na naprawdę wysokim poziomie. W każdej z ekip można było dostrzec, takie piłkarskie perełki, chłopaków, którzy mają futbolową smykałkę - analizował Mariusz Słabiak, członek Zarządu Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej, główny organizator imprezy. 
W decydującym o pierwszym miejscu spotkaniu, KKP Korona Kielce pokonała po zaciętym pojedynku Akademię Świętokrzyską 3:0.  
Ostateczna kolejność: 1. KKP Korona Kielce, 2. Akademia Świętokrzyska, 3. Juventa Starachowice, 4. Star Starachowice, 5. Alit Ożarów, 6. Orlęta Kielce.
- Gratuluję wszystkim uczestnikom, cieszę się, że - mimo fatalnej aury - dojechaliście do Kielc w komplecie. Gratuluję rodzicom, którzy dali znakomity pokaz kibicowania. Mam nadzieję, że triumfatorzy z dobrej strony bronić będą świętokrzyskich barw w finale turnieju, który odbędzie się w Warszawie - podsumował Mirosław Malinowski, prezes ŚZPN.
Dodajmy, że opróz słodkości, każda drużyna biorąca udział w turnieju otrzymała sprzęt sportowy ufundowany przez Zarząd ŚZPN.
Więcej zdjęć na Facebook'u.

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook