• NABÓR NA KURS TRNERSKI

  Wydział Szkolenia ŚZPN informuje, że rozpoczął się nabór na kurs Wyrównawczy UEFA B+A, który rozpocznie się 18.08.2018 r. ...

  czytaj więcej » archiwum
 • ORZECZENIE KOMISJI DYSCYPLINARNEJ

  W dn. 21 maja 2018 r. Komisja Dyscyplinarna ŚZPN wydała orzeczenie w sprawie zdarzenia z udziałem zawodników Huberta Sieleckiego i Tomasza Stawiarskiego, do którego doszło podczas meczu pomiędzy MLKS Zenit Chmielnik, a KS Świt Ćmielów.

  czytaj więcej » archiwum
 • UEFA CERTIFICATE IN FOOTBALL MANAGEMENT

  W zakładce Wydział Szkolenia zamiszczone zostały szczegóły II edycji programu UEFA Certificate in Football Management. Chętnyh prosimy o zgłaszanie swoich kandydatur do 21.05.2018.

  czytaj więcej » archiwum
 • NABÓR DO SMS OSTROWIEC

  Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu Św. ogłasza nabór do klas pierwszych piłki nożnej chłopców (r. 2002) i dziewcząt (r. 2002). oraz nabór uzupełniający do klasy drugiej (r. 2001) i trzeciej (r. 2000).

  czytaj więcej » archiwum
 • PUCHAR POLSKI W STASZOWIE

  Informujemy, że finałowy mecz Pucharu Polski na szczeblu okręgu rozegrany zostanie w dn. 13.06.2018 (środa) na obiekcie MKS Olimpia Pogoń w Staszowie. Początek, godz. 17.00.

  czytaj więcej » archiwum
 

KKP KORONA POJEDZIE DO WARSZAWY

data: 2018-01-27

Do rywalizacji, która toczyła się w kieleckiej Hali Legionów przystąpiło sześć zespołów: Juventa Starachowice, Star Starachowice, Akademia Świętokrzyska, Alit Ożarów, KKP Korona Kielce i Orlęta Kielce. - Poszczególne spotkania stały na naprawdę wysokim poziomie. W każdej z ekip można było dostrzec, takie piłkarskie perełki, chłopaków, którzy mają futbolową smykałkę - analizował Mariusz Słabiak, członek Zarządu Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej, główny organizator imprezy. 
W decydującym o pierwszym miejscu spotkaniu, KKP Korona Kielce pokonała po zaciętym pojedynku Akademię Świętokrzyską 3:0.  
Ostateczna kolejność: 1. KKP Korona Kielce, 2. Akademia Świętokrzyska, 3. Juventa Starachowice, 4. Star Starachowice, 5. Alit Ożarów, 6. Orlęta Kielce.
- Gratuluję wszystkim uczestnikom, cieszę się, że - mimo fatalnej aury - dojechaliście do Kielc w komplecie. Gratuluję rodzicom, którzy dali znakomity pokaz kibicowania. Mam nadzieję, że triumfatorzy z dobrej strony bronić będą świętokrzyskich barw w finale turnieju, który odbędzie się w Warszawie - podsumował Mirosław Malinowski, prezes ŚZPN.
Dodajmy, że opróz słodkości, każda drużyna biorąca udział w turnieju otrzymała sprzęt sportowy ufundowany przez Zarząd ŚZPN.
Więcej zdjęć na Facebook'u.

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook