• NOWINY, 28/29.03.19. FINAŁY TYMBARKA

  Finały XIX edycji pucharu "Z podwórka na stadion. Puchar Tymbarku" odbędą się w dnia 28 - 29.03.2019 w Nowinach. - Zaraszam serdecznie. Cieszę się ogromnie, że święto młodzieżowego futbolu, po rocznej przerwie wraca do nas - mówi Sebastain Nowaczkiewicz, wójt gminy Sitkówka Nowiny. 

  czytaj więcej » archiwum
 • WARSZAWSKIE SUKCESY MŁODZIEŻY

  Z sukcesami wrócili z Warszawy młodzi piłkarze Juventy Starachowice i KKP Korona Kielce. W finale pucharu Prezesa PZPN, Juventa uplasowała się na miejsu 5 - 8, KKP Korona wywalczyła 3. pozycję.

  czytaj więcej » archiwum
 • KARINA W KADRZE

  Karina Kosiarska z Łysicy Bodzentyn otrzymała powolanie do reprezentacji Polski kobiet U-17.

  czytaj więcej » archiwum
 • SĘDZIOWSKI MEMORIAŁ

  W Szewnej rozegrany został kolejny memoriał Zbigniewa Hińczy, Zbigniewa Lisa i Jerzego Kuchcińskiego.

  czytaj więcej » archiwum
 • DLA ŁUKASZA. POD PATRONATEM ŚZPN

  W Pawłowie rozegrany został turniej charytatywny "Gramy Razem dla Łukasza". Jednym z patronów i fundatorów nagród był Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej. 

  czytaj więcej » archiwum
 

KKP KORONA POJEDZIE DO WARSZAWY

data: 2018-01-27

Do rywalizacji, która toczyła się w kieleckiej Hali Legionów przystąpiło sześć zespołów: Juventa Starachowice, Star Starachowice, Akademia Świętokrzyska, Alit Ożarów, KKP Korona Kielce i Orlęta Kielce. - Poszczególne spotkania stały na naprawdę wysokim poziomie. W każdej z ekip można było dostrzec, takie piłkarskie perełki, chłopaków, którzy mają futbolową smykałkę - analizował Mariusz Słabiak, członek Zarządu Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej, główny organizator imprezy. 
W decydującym o pierwszym miejscu spotkaniu, KKP Korona Kielce pokonała po zaciętym pojedynku Akademię Świętokrzyską 3:0.  
Ostateczna kolejność: 1. KKP Korona Kielce, 2. Akademia Świętokrzyska, 3. Juventa Starachowice, 4. Star Starachowice, 5. Alit Ożarów, 6. Orlęta Kielce.
- Gratuluję wszystkim uczestnikom, cieszę się, że - mimo fatalnej aury - dojechaliście do Kielc w komplecie. Gratuluję rodzicom, którzy dali znakomity pokaz kibicowania. Mam nadzieję, że triumfatorzy z dobrej strony bronić będą świętokrzyskich barw w finale turnieju, który odbędzie się w Warszawie - podsumował Mirosław Malinowski, prezes ŚZPN.
Dodajmy, że opróz słodkości, każda drużyna biorąca udział w turnieju otrzymała sprzęt sportowy ufundowany przez Zarząd ŚZPN.
Więcej zdjęć na Facebook'u.

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook