• NOWINY, 28/29.03.19. FINAŁY TYMBARKA

Finały XIX edycji pucharu "Z podwórka na stadion. Puchar Tymbarku" odbędą się w dnia 28 - 29.03.2019 w Nowinach. - Zaraszam serdecznie. Cieszę się ogromnie, że święto młodzieżowego futbolu, po rocznej przerwie wraca do nas - mówi Sebastain Nowaczkiewicz, wójt gminy Sitkówka Nowiny.

• WARSZAWSKIE SUKCESY MŁODZIEŻY

Z sukcesami wrócili z Warszawy młodzi piłkarze Juventy Starachowice i KKP Korona Kielce. W finale pucharu Prezesa PZPN, Juventa uplasowała się na miejsu 5 - 8, KKP Korona wywalczyła 3. pozycję.

• KARINA W KADRZE

Karina Kosiarska z Łysicy Bodzentyn otrzymała powolanie do reprezentacji Polski kobiet U-17.

• SĘDZIOWSKI MEMORIAŁ

W Szewnej rozegrany został kolejny memoriał Zbigniewa Hińczy, Zbigniewa Lisa i Jerzego Kuchcińskiego.

• DLA ŁUKASZA. POD PATRONATEM ŚZPN

W Pawłowie rozegrany został turniej charytatywny "Gramy Razem dla Łukasza". Jednym z patronów i fundatorów nagród był Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej.

ŁYSICA MISTRZEM FUTSALU

data: 2018-01-23

Komisja Futsalu ŚZPN zorganizowała Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w Futsal Kobiet. Na starcie stanęło pięć drużyn          (Łysica Bodzentyn, Sparta Daleszyce, Wisła Nowy Korczyn, KSP Kielce oraz Victoria Pińczów). Turniej rozgrywany był system każdy z każdym, we wszystkich meczach u dziewczyn było widoczne bardzo duże zaangażowanie oraz chęć zdobycia 3 punktów.

Po bardzo wyrównanych 10 spotkaniach tytuł mistrzowski znów powędrował do Łysicy Bodzentyn, drugie miejsce na podium zajmuje Sparta Daleszyce, trzecie Wisła Nowy Korczyn.
Najlepsza zawodniczką turnieju została wybrana Kamila Komisarczyk (Sparta Daleszyce), bramkarką Karina Kosiarska (Łysica Bodzentyn), najskuteczniejszą zawodniczką Zuzanna Dudek (Wisła Nowy Korczyn).
Wszystkim drużynom dziękujemy i zapraszamy za rok.