• NOWINY, 28/29.03.19. FINAŁY TYMBARKA

  Finały XIX edycji pucharu "Z podwórka na stadion. Puchar Tymbarku" odbędą się w dnia 28 - 29.03.2019 w Nowinach. - Zaraszam serdecznie. Cieszę się ogromnie, że święto młodzieżowego futbolu, po rocznej przerwie wraca do nas - mówi Sebastain Nowaczkiewicz, wójt gminy Sitkówka Nowiny. 

  czytaj więcej » archiwum
 • WARSZAWSKIE SUKCESY MŁODZIEŻY

  Z sukcesami wrócili z Warszawy młodzi piłkarze Juventy Starachowice i KKP Korona Kielce. W finale pucharu Prezesa PZPN, Juventa uplasowała się na miejsu 5 - 8, KKP Korona wywalczyła 3. pozycję.

  czytaj więcej » archiwum
 • KARINA W KADRZE

  Karina Kosiarska z Łysicy Bodzentyn otrzymała powolanie do reprezentacji Polski kobiet U-17.

  czytaj więcej » archiwum
 • SĘDZIOWSKI MEMORIAŁ

  W Szewnej rozegrany został kolejny memoriał Zbigniewa Hińczy, Zbigniewa Lisa i Jerzego Kuchcińskiego.

  czytaj więcej » archiwum
 • DLA ŁUKASZA. POD PATRONATEM ŚZPN

  W Pawłowie rozegrany został turniej charytatywny "Gramy Razem dla Łukasza". Jednym z patronów i fundatorów nagród był Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej. 

  czytaj więcej » archiwum
 

KURS SĘDZIOWSKI

data: 2018-01-22

Komisja szkoleniowa Kolegium Sędziów Śwwiętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że kurs sędziego piłkarskiego dla wszystkich zainteresowanych kandydatów z powiatów starachowickiego i skarżyskiego rozpocznie się w Skarżysku Kamiennej 26 stycznia o godz. 17.30 w Zespole Szkół Publicznych nr 1 przy ul. Sezamkowej 23.
Natomiast dla wszystkich zainteresowanych kandydatów z pozostałych powiatów województwa świętokrzyskiego rozpocznie się 25 stycznia o godz. 18.00 w siedzibie ŚZPN.

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook