• ROZLOSOWANY PUCHAR POLSKI

  W siedzibie Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu okręgu. Finał tegorocznej edycji zaplanowany został na 23 maja 2018 (termin zastępczy 5 czerwca 2018).

  czytaj więcej » archiwum
 • PROJEKT TERMINARZA ROZGRYWEK SENIORÓW - WIOSNA 2018

  czytaj więcej » archiwum
 • REKORDOWA KURSOKONFERENCJA TRENERÓW

  - Nigdy bym nie przypuszczał, że aż tylu trenerów i edukatorów piłki nożnej pojawi się na kursokonferencji w waszym regionie - słowa Antoniego Piechniczka perfekcyjnie obrazują zainteresowanie tegorocznym szkoleniem, które w Ostrowcu Św. zorganizował Wydział Szkolenia ŚZPN. W Hali MOSiR obecnych było blisko 450 osób!

  czytaj więcej » archiwum
 • KURS SĘDZIOWSKI

  czytaj więcej » archiwum
 • TRENERSKIE STAŻE W PORTUGALII

  czytaj więcej » archiwum
 

SZKOLENIE EXTRANET

data: 2018-01-10

Przedstawicieli Małopolskiego ZPN, Lubelskiego ZPN i Podkarpackiego ZPN przywitali Marek Łukiewski, lider zespołu projektowego PZPNds. systemu Extranet oraz Mirosław Malinowski, prezes Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej. W szkoleniu wzięli udział przedstawiciele wszystkich Związków makroregionu południowo wschodniego. W trwającej kilka godzin dyskusji ypracowanych zostało wiele wniosków, które bez wątpienia pomogą w dalszych pracach nad poprawą funkcjonowania systemu. - To było bardzo potrzebne spotkanie. Widać, że przedstawiciele poszczególnych ZPN-ów mają wiele pomysłów na poprawę i unowocześnienie systemu. Tak, momentami wymiana uwag była gorąca, ale jestem przekonany, że pomoże to w opracowaniu i poprawie działania Extranetu - podkreślił na zakończenie Marek Łukiewski.

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook