• BIURO CZYNNE DO 13.00

  Informujemy, że w piątek, 14.12.2018, biuro ŚZPN  w Kielcach czynne będzie o godziny 13.00. 

  czytaj więcej » archiwum
 • PUCHAR PREZESA ŚZPN

  czytaj więcej » archiwum
 • 14.XII. WIGILIA, HOTEL BINKOWSKI

  W piątek, 14.grudnia, o godz. 17.00 w Hotelu Binkowski w Kielcach rozpocznie się spotkanie wigilijne Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej,

  czytaj więcej » archiwum
 • KARNETY NA KORONĘ

  Nie masz jeszcze pomysłu na prezent na święta? A może sam lub sama chcesz sprawić sobie przyjemność?  W tym roku Korona Kielce wcześniej rozpoczyna sprzedaż karnetów na rundę wiosenną i finałową Lotto Ekstraklasy! Zakup pod choinkę stałe miejsce na Suzuki Arenie!

  czytaj więcej » archiwum
 • PODOKRĘG NAJLEPSZY W KLIMONTOWIE

  Oldboje Podokręgu Sandomierz wygrali halowy turniej, który rozgrywany był w Klimontowie.

  czytaj więcej » archiwum
 

SZKOLENIE EXTRANET

data: 2018-01-10

Przedstawicieli Małopolskiego ZPN, Lubelskiego ZPN i Podkarpackiego ZPN przywitali Marek Łukiewski, lider zespołu projektowego PZPNds. systemu Extranet oraz Mirosław Malinowski, prezes Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej. W szkoleniu wzięli udział przedstawiciele wszystkich Związków makroregionu południowo wschodniego. W trwającej kilka godzin dyskusji ypracowanych zostało wiele wniosków, które bez wątpienia pomogą w dalszych pracach nad poprawą funkcjonowania systemu. - To było bardzo potrzebne spotkanie. Widać, że przedstawiciele poszczególnych ZPN-ów mają wiele pomysłów na poprawę i unowocześnienie systemu. Tak, momentami wymiana uwag była gorąca, ale jestem przekonany, że pomoże to w opracowaniu i poprawie działania Extranetu - podkreślił na zakończenie Marek Łukiewski.

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook