• POGOŃ STASZÓW (R. 2009) Z PUCHAREM PREZESA

  Piłkarze Pogoni Staszów (r. 2009) wygrali turniej o Puchar Prezesa. W finale młodzi staszowianie pokonali 1:0 KKP Korona Kielce.

  czytaj więcej » archiwum
 • WSZYSTKIE MECZE (IV LIGA, LIGA OKRĘGOWA) ODWOŁANE

  Informujemy, że mecze IV Ligi i Ligi Okręgowej z dnia 18.03.2018 zostały odwołane/ Szczegóły w zakładce Wydziały/Wydział Gier - Komunikat Nr 86/2017-2018 ...

  czytaj więcej » archiwum
 • KOMUNIKAT WYDZIAŁU GIER

  Wydział Gier ŚZPN informuje, że ...

  czytaj więcej » archiwum
 • PRZEŁOŻONE FINAŁY TYMBARKA!!!!

  Informujemy, że w związku z niekorzystnymi prognozami pogody - zaplanowane na 22 i 23 marca 2018 roku finały wojewódzkie turnieju "Z podwórka na stadion. Puchar Tymbarku" zostały PRZEŁOŻONE na 23.04 (poniedziałek) i 24.04 (wtorek)!!!!!! ......

  czytaj więcej » archiwum
 • PUCHAR PREZESA ŚZPN. ROCZ. 2008

  Drużyna Piasta Chęciny wygrałą finałowy turniej o Puchar Prezesa ŚZPN w oczniku 2008. W finale ekipa Tomasza Dziurzyńskiego pokonała AP Star Starachowice po serii rzutó karnych 3:1.

  czytaj więcej » archiwum
 

SZKOLENIE EXTRANET

data: 2018-01-10

Przedstawicieli Małopolskiego ZPN, Lubelskiego ZPN i Podkarpackiego ZPN przywitali Marek Łukiewski, lider zespołu projektowego PZPNds. systemu Extranet oraz Mirosław Malinowski, prezes Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej. W szkoleniu wzięli udział przedstawiciele wszystkich Związków makroregionu południowo wschodniego. W trwającej kilka godzin dyskusji ypracowanych zostało wiele wniosków, które bez wątpienia pomogą w dalszych pracach nad poprawą funkcjonowania systemu. - To było bardzo potrzebne spotkanie. Widać, że przedstawiciele poszczególnych ZPN-ów mają wiele pomysłów na poprawę i unowocześnienie systemu. Tak, momentami wymiana uwag była gorąca, ale jestem przekonany, że pomoże to w opracowaniu i poprawie działania Extranetu - podkreślił na zakończenie Marek Łukiewski.

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook