• KKP KORONA I KIELCE NAJLEPSZA W ORLIKU STARSZYM

  czytaj więcej » archiwum
 • KKP KORONA I KIELCE TRIUMFATOREM W KATEGORII ŻAK MŁODSZY

  czytaj więcej » archiwum
 • GALACTICOS OSTROWIEC LAUREATEM KATEGORII ŻAK STARSZY W SUCHEDNIOWIE

  czytaj więcej » archiwum
 • MUNDIALOWY KONKURS

  W związku z piłkarskim mndialem, ogłaszamy błyskawiczny konkurs. Będzie w nim można, wygrać atrakcyjne nagrody - gadżety mundialu i PZPN. Szcegóły na naszym Facebook'u.

  czytaj więcej » archiwum
 • WISŁA SANDOMIERZ Z PUCHAREM POLSKI

  Piłkarze Wisły Sandomierz zdobyli Puchar Polski na szczeblu okręgu. W spotkaniu finałowym sandomierzanie pokonali KSZO Ostowiec Św. 1:0.

  czytaj więcej » archiwum
 

SZKOLENIE EXTRANET

data: 2018-01-10

Przedstawicieli Małopolskiego ZPN, Lubelskiego ZPN i Podkarpackiego ZPN przywitali Marek Łukiewski, lider zespołu projektowego PZPNds. systemu Extranet oraz Mirosław Malinowski, prezes Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej. W szkoleniu wzięli udział przedstawiciele wszystkich Związków makroregionu południowo wschodniego. W trwającej kilka godzin dyskusji ypracowanych zostało wiele wniosków, które bez wątpienia pomogą w dalszych pracach nad poprawą funkcjonowania systemu. - To było bardzo potrzebne spotkanie. Widać, że przedstawiciele poszczególnych ZPN-ów mają wiele pomysłów na poprawę i unowocześnienie systemu. Tak, momentami wymiana uwag była gorąca, ale jestem przekonany, że pomoże to w opracowaniu i poprawie działania Extranetu - podkreślił na zakończenie Marek Łukiewski.

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook