• SPOTKANIE DELEGATÓW

  O najnowszych trendach, mających poprawić bezpieczeństwo na stadionach piłkarskich rozmawiali na specjalnym posiedzeniu członkowie Wydziału ds. bezpieczeństwa na stadionach piłkarskich ŚZPN. 

  czytaj więcej » archiwum
 • KLUBOWE JUBILEUSZE

  Dwa jubileusze obchodziły w miniony weekend świętokrzyskie kluby. W Kunowie przedstawiciele miejscowej Stali świętowali 80-lecie, w Pacanowie uczczono 65-lecie Zorzy Tempo.

  czytaj więcej » archiwum
 • PRO JUNIOR SYSTEM

  Informujemy, że w zakładce REGULAMINY prezentujemy uchwałę Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej dotyczącą projektu PRO JUNIOR SYSTEM na sezon 2018/19.

  czytaj więcej » archiwum
 • KURS TRENERSKI UEFA B+A

  Wydział Szkolenia ŚZPN informuje ...

  czytaj więcej » archiwum
 • ZARZĄD ŚZPN DOFINANSOWAŁ ...

  Na posiedzeniu w dniu 20.07.2018, Zarząd Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej dofinansował ...

  czytaj więcej » archiwum
 

TURNIEJ MIKOŁAJKOWY. PUCHAR WICEPREZESA PODOKRĘGU

data: 2017-12-06

Zapraszamy serdecznie do w Turnieju Mikołajkowym, którego stawką będzie puchar ufundowany przez wiceprezesa Podokręgu Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej w Sandomierzu, księdza Marka Walczaka. Turniej odbędzie się 16.12.2017 r. ( sobota ) w hali sportowej w Dwikozach dwóch kategoriach wiekowych:

             - Żak starszy rocznik 2009 i młodsi

             - Żak młodszy rocznik 2010 i młodsi

Zgłoszenie drużyn do turnieju przyjmuje Piotr Chorab, sekretarz Podokręgu ŚZPN w Sandomierzu (tel. 512-030-110)  do dnia 11.12.2017 r. (poniedziałek).    Harmonogram zostanie podany po zamknięciu listy zgłoszonych drużyn. Miło nam poinformować, że udział w turniejach jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o wcześniejsze skłądanie aplikacji.

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook