• ALIT ZNÓW NAJLEPSZY

  Tradycją jest, że zimowe zmagania młodych piłkarzy podczas ferii zimowych organizowane w Dwikozach są doskonałą propagandą piłki nożnej.

  czytaj więcej » archiwum
 • HETMAN CUP. ŚZPN PATRONUJE

  Zapraszamy na XI edycję turnieju Hetman Cup. Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej jest jednym ze współorganizatorów. 

  czytaj więcej » archiwum
 • SPOTKANIE Z KLUBAMI

  Informujemy, że spotkanie z działaczami klubów piłkarskich przed rundą wiosenną sezonu 2017/18 odbędzie się ...

  czytaj więcej » archiwum
 • MŁODZICY GRALI W BIDZINACH

  Jan Pałasz, prezes i działacze Ester Wojciechowice zorganizowali kolejny, bardzo dany turniej piłkarski dla młodzieży ...

  czytaj więcej » archiwum
 • PUCHAR PREZESA PZPN. KKP KORONA U-12 W ĆWIERĆFINALE

  Bardzo dobrze spisali się piłkarze KKP Korona (U-12) podczas turnieju o Puchar Prezesa PZPN. Młodzi kielczanie zagrali w ćwierćfinale ...

  czytaj więcej » archiwum
 

OFICJALNA KOLEKCJA KART REPREZENTACJI POLSKI

data: 2017-12-01

We wtorek 28 listopada do sprzedaży trafiła Oficjalna Kolekcja Kart Reprezentacji Polski. To pierwsze tego typu wydawnictwo poświęcone w całości naszej drużynie narodowej. Kolekcja składa się ze 180 kart, przeznaczonych do kolekcjonowania w specjalnym albumie. Kartami można również zagrać w grę, w której zwycięstwo zależy trochę od losu, a trochę od wiedzy oraz umiejętności przewidywania i budowania taktyki.

Zestaw startowy zawiera album kolekcjonerski, dwustronny plakat z piłkarzami reprezentacji Polski i galerią wszystkich kart, a także pięć kart do kolekcji. Kolejne karty do nabycia w saszetkach dostępnych w kioskach. Życzymy powodzenia w kolekcjonowaniu i sukcesów w grze! Do nabycia w punktach prasowych. Zapraszamy!

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook