• NABÓR NA KURS TRNERSKI

  Wydział Szkolenia ŚZPN informuje, że rozpoczął się nabór na kurs Wyrównawczy UEFA B+A, który rozpocznie się 18.08.2018 r. ...

  czytaj więcej » archiwum
 • ORZECZENIE KOMISJI DYSCYPLINARNEJ

  W dn. 21 maja 2018 r. Komisja Dyscyplinarna ŚZPN wydała orzeczenie w sprawie zdarzenia z udziałem zawodników Huberta Sieleckiego i Tomasza Stawiarskiego, do którego doszło podczas meczu pomiędzy MLKS Zenit Chmielnik, a KS Świt Ćmielów.

  czytaj więcej » archiwum
 • UEFA CERTIFICATE IN FOOTBALL MANAGEMENT

  W zakładce Wydział Szkolenia zamiszczone zostały szczegóły II edycji programu UEFA Certificate in Football Management. Chętnyh prosimy o zgłaszanie swoich kandydatur do 21.05.2018.

  czytaj więcej » archiwum
 • NABÓR DO SMS OSTROWIEC

  Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu Św. ogłasza nabór do klas pierwszych piłki nożnej chłopców (r. 2002) i dziewcząt (r. 2002). oraz nabór uzupełniający do klasy drugiej (r. 2001) i trzeciej (r. 2000).

  czytaj więcej » archiwum
 • PUCHAR POLSKI W STASZOWIE

  Informujemy, że finałowy mecz Pucharu Polski na szczeblu okręgu rozegrany zostanie w dn. 13.06.2018 (środa) na obiekcie MKS Olimpia Pogoń w Staszowie. Początek, godz. 17.00.

  czytaj więcej » archiwum
 

OFICJALNA KOLEKCJA KART REPREZENTACJI POLSKI

data: 2017-12-01

We wtorek 28 listopada do sprzedaży trafiła Oficjalna Kolekcja Kart Reprezentacji Polski. To pierwsze tego typu wydawnictwo poświęcone w całości naszej drużynie narodowej. Kolekcja składa się ze 180 kart, przeznaczonych do kolekcjonowania w specjalnym albumie. Kartami można również zagrać w grę, w której zwycięstwo zależy trochę od losu, a trochę od wiedzy oraz umiejętności przewidywania i budowania taktyki.

Zestaw startowy zawiera album kolekcjonerski, dwustronny plakat z piłkarzami reprezentacji Polski i galerią wszystkich kart, a także pięć kart do kolekcji. Kolejne karty do nabycia w saszetkach dostępnych w kioskach. Życzymy powodzenia w kolekcjonowaniu i sukcesów w grze! Do nabycia w punktach prasowych. Zapraszamy!

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook