• SPOTKANIE DELEGATÓW

  O najnowszych trendach, mających poprawić bezpieczeństwo na stadionach piłkarskich rozmawiali na specjalnym posiedzeniu członkowie Wydziału ds. bezpieczeństwa na stadionach piłkarskich ŚZPN. 

  czytaj więcej » archiwum
 • KLUBOWE JUBILEUSZE

  Dwa jubileusze obchodziły w miniony weekend świętokrzyskie kluby. W Kunowie przedstawiciele miejscowej Stali świętowali 80-lecie, w Pacanowie uczczono 65-lecie Zorzy Tempo.

  czytaj więcej » archiwum
 • PRO JUNIOR SYSTEM

  Informujemy, że w zakładce REGULAMINY prezentujemy uchwałę Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej dotyczącą projektu PRO JUNIOR SYSTEM na sezon 2018/19.

  czytaj więcej » archiwum
 • KURS TRENERSKI UEFA B+A

  Wydział Szkolenia ŚZPN informuje ...

  czytaj więcej » archiwum
 • ZARZĄD ŚZPN DOFINANSOWAŁ ...

  Na posiedzeniu w dniu 20.07.2018, Zarząd Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej dofinansował ...

  czytaj więcej » archiwum
 

OFICJALNA KOLEKCJA KART REPREZENTACJI POLSKI

data: 2017-12-01

We wtorek 28 listopada do sprzedaży trafiła Oficjalna Kolekcja Kart Reprezentacji Polski. To pierwsze tego typu wydawnictwo poświęcone w całości naszej drużynie narodowej. Kolekcja składa się ze 180 kart, przeznaczonych do kolekcjonowania w specjalnym albumie. Kartami można również zagrać w grę, w której zwycięstwo zależy trochę od losu, a trochę od wiedzy oraz umiejętności przewidywania i budowania taktyki.

Zestaw startowy zawiera album kolekcjonerski, dwustronny plakat z piłkarzami reprezentacji Polski i galerią wszystkich kart, a także pięć kart do kolekcji. Kolejne karty do nabycia w saszetkach dostępnych w kioskach. Życzymy powodzenia w kolekcjonowaniu i sukcesów w grze! Do nabycia w punktach prasowych. Zapraszamy!

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook