• PROGRAM DLA WETERANÓW

  Fundacja Piłkarstwa Polskiego wraz z Polskim Związkiem Piłki Nożnej przygotowała specjalny program przeznaczony dla weteranów polskiego futbolu, którzy znajdują się w trudnej sytuacji życiowej i materialnej.

  czytaj więcej » archiwum
 • SZKOLENIE SPIKERÓW

  Robert Dybka (przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa na Obiektach Piłkarskich ŚZPN) i Paweł Jańczyk, jeden z najlepszych w kraju spikerów piłkarskich poprowadzili szkolenie dla spikerów klubów świętokrzyskich.  

  czytaj więcej » archiwum
 • LETNIA AMO. ŚWIĘTOKRZYSKIE POWOŁANIA

  Trzynaście młodych futbolistek i futbolistów z naszego regionu weźmie udział w tegorocznej, Letniej Akademii Młodych Orłów.

  czytaj więcej » archiwum
 • POCZĄTEK ROZGRYWEK 2018/19

  Wydział Gier ŚZPN informuje, że start do rozgrywek w sezonie 2018/19 nastąpi ...

  czytaj więcej » archiwum
 • KOMUNIKAT ZWIĄZKOWEJ KOMISJI ODWOŁAWCZEJ ŚZPN

  Obradująca w dniu 05.07.2018 Związkowa Komisja Odwoławcza ŚZPN, po rozpoznaniu odwołań:

  czytaj więcej » archiwum
 

CENTRALNY KURS TRENERÓW STEWARDÓW

data: 2017-11-22

Uprzejmie informujemy, że Departament Organizacji Imprez, Bezpieczeństwa i Infrastruktury Polskiego Związku Piłki Nożnej przeprowadzi kolejną edycję Centralnego Kursu Trenerów Stewardów PZPN (szkolenie komercyjne). Kurs odbędzie się w Warszawie, w terminie 7-10 lutego 2018 r. Uczestnicy Kursu nabędą uprawnienia do samodzielnego przeprowadzania szkoleń stewardów i certyfikowania ich zgodnie z przepisami PZPN. 
Szczegóły dotyczące Kursu znajdują się w załączeniu do niniejszej wiadomości oraz na oficjalnej stronie PZPN, pod poniższym linkiem:
https://www.pzpn.pl/federacja/aktualnosci/2017-11-16/centralny-kurs-trenerow-stewardow-pzpn

 

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook