• TYMBARK. POWIAT KIELCE

  Łzy radości, łzy rozpaczy, rozstrzygnięcia po rzutach karnych. Smaczne pączki od wójta, Zdzisława Wrzałki. Cenne upominki od dyrektora Jacka Kowalczyka. Tak, w telegraficznym skrócie skomentować można dwa dni finałów turnieju Tymbarka - powiatu kieleckiego, które odbyły się w Ćmińsku.

  czytaj więcej » archiwum
 • TYMBARK. AKTUALIZACJA TERMINÓW

  W rozwinięciu prezentujemy aktualne terminy turnieju "Z podwórka na stadion. Puchar Tymbarku". 

  czytaj więcej » archiwum
 • TYMBARK, KAZIMIERZA WLK. SP 1 I VICTORIA JADĄ NA FINAŁY!

  Za nami pierwszy turniej eliminacji powiatowych XIX edycji turnieju "Z podwórka na stadion. Puchar Tymbarku". Rozegraliśmy go w Kazimierzy Wielkiej... 

  czytaj więcej » archiwum
 • UWAGA SĘDZIOWIE

  W związku z licznymi prośbami przedstawicieli Kolegium Sędziów ŚZPN informujemy, że biuro ŚZPN ...

  czytaj więcej » archiwum
 • GRAMY!!! XIX EDYCJA TYMBARKU

  Ruszamy z powiatowymi turniejami XIX edycji turnieju "Z podwórka na stadion. Puchar Tymbarku". Poniżej terminarz pierwszych imprez.

  czytaj więcej » archiwum
 

CENTRALNY KURS TRENERÓW STEWARDÓW

data: 2017-11-22

Uprzejmie informujemy, że Departament Organizacji Imprez, Bezpieczeństwa i Infrastruktury Polskiego Związku Piłki Nożnej przeprowadzi kolejną edycję Centralnego Kursu Trenerów Stewardów PZPN (szkolenie komercyjne). Kurs odbędzie się w Warszawie, w terminie 7-10 lutego 2018 r. Uczestnicy Kursu nabędą uprawnienia do samodzielnego przeprowadzania szkoleń stewardów i certyfikowania ich zgodnie z przepisami PZPN. 
Szczegóły dotyczące Kursu znajdują się w załączeniu do niniejszej wiadomości oraz na oficjalnej stronie PZPN, pod poniższym linkiem:
https://www.pzpn.pl/federacja/aktualnosci/2017-11-16/centralny-kurs-trenerow-stewardow-pzpn

 

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook