• SĘDZIOWIE POMOGĄ "KAMYKOWI"

    Mikołajowy Turniej Charytatywny to kolejna inicjatywa  Stowarzyszenia Świętokrzyscy Sędziowie Piłkarscy Pomagają. Impreza odbędzie się w sobotę, 16 grudnia 2017 w godzinach 9.00-17.00 w hali sportowej w Bilczy.

    czytaj więcej » archiwum
  • WIGILIJNE SPOTKANIE ŚZPN

    - Widząc tak dużą grupę ludzi skupionych wokół jednej dyscypliny serce człowiekowi rośnie. Widać, że hasło "Łączy nas piłka" jest coraz popularniejsze - mówił podczas uroczystego spotkania wigilijnego ksiądz biskup Marian Florczyk. 

    czytaj więcej » archiwum
  • PUCHAR POLSKI W FUTSALU

    czytaj więcej » archiwum
  • ZIMA 2017. SAMBORZEC WYGRAŁ

    Drużyna LZS Samborzec wygrała turniej "Zima 2017".

    czytaj więcej » archiwum
  • SPARTA WYGRAŁA W SKARŻYSKU

    Futbolistki Sparty Daleszyce wygrały turniej piłkarski, który Wydział Piłki Kobiecej i Amatorskiej ŚZPN zorganizował w Skarżysku Kamiennej.

    czytaj więcej » archiwum
 

TURNIEJE O PUCHAR PREZESA

data: 2017-11-21
Zgłoszenia drużyn do turnieju
o Puchar Prezesa ŚZPN
Lp. Nazwa drużyny Rocznik Ilość zespołów Trener/osoba do kontaktu
1. AP Końskie 2006 1 Kamil Jarząb
2. FA Chmielnik 2006 1 Marcin Hanczke
3. KKP KORONA Kielce 2006 3 Piotr Dutkiewicz
4. KKP KORONA Kielce 2007 1 Tomasz Krężołek
5. MKS NEPTUN Końskie 2006 1 Kinga Makuch
6. PIAST Chęciny 2006 1 Łukasz Gajos
7. SPARTA Kazimierza Wielka 2006 1 Piotr Paciuch
8. VICTORIA Mniów 2006 1 Karol Rusiński
9. ZDRÓJ Busko-Zdrój 2006 1 Piotr Kowalczyk
10. CELSIUM Skarżysko 2007 1 Sławomir Jedynak
11. KKP KORONA Kielce 2007 1 Piotr Kaczmarczyk
12. KKP KORONA Kielce 2007 1 Michał Kostucha
13. KKP KORONA Kielce 2007 1 Rafał Kruk
14. KLIMONTOWIANKA Klimontów 2007 1 Andrzej Dywan
15. OLIMPIA POGOŃ Staszów 2007 1 Radosław Sekuła
16. PAS Skarżysko-Kamienna 2007 2 Andrzej Plucner
17. RADIATOR$ Stąporków 2007 1 Sławomir Jedynak
18. WIERNA Małogoszcz 2007 1 Mariusz Rudkiewicz
19. ZDRÓJ Busko-Zdrój 2007 1 Piotr Kowalczyk
20. AP Końskie 2008 1 Kamil Jarząb
21. DAP Kielce 2008 2 Paweł Handzel
22. JUVENTA Starachowice 2008 2 Dominik Zuba
23. JUVENTA Starachowice 2008 1 Piotr Dejworek
24. KKP KORONA Kielce 2008 2 Paweł Pacanowski
25. KKP KORONA Kielce 2008 1 Maciej Śmiech
26. KLIMONTOWIANKA Klimontów 2008 1 Andrzej Dywan
27. OLIMPIA POGOŃ Staszów 2008 1 Radosław Sekuła
28. ORLĘTA Kielce 2008 1 Marcin Kozior
29. PAS Skarżysko-Kamienna 2008 1 Andrzej Plucner
30. PIAST Chęciny 2008 1 Łukasz Gajos
31. VICTORIA Mniów 2008 1 Karol Rusiński
32. DAP Kielce 2009 2 Adrian Leszczyński
33. FA Chmielnik 2009 1 Marcin Hanczke
34. GLKS Fałków 2009 1 Kamil Jarząb
35. HETMAN Włoszczowa 2009 1 Hubert Wójcik
36. JUVENTA Starachowice 2009 1 Dominik Zuba
37. KKP KORONA Kielce 2009 2 Kamil Jarząb
38. KKP KORONA Kielce 2009 2 Maciej Kwiatkowski
39. KKP KORONA Kielce 2009 2 Michał Sarek
40. OLIMPIA POGOŃ Staszów 2009 1 Radosław Sekuła
41. ORLĘTA Kielce 2009 1 Marcin Kozior
42. PAS Skarżysko-Kamienna 2009 1 Andrzej Plucner
43. WIERNA Małogoszcz 2009 1 Mariusz Rudkiewicz
44. ZDRÓJ Busko-Zdrój 2009 1 Piotr Kowalczyk
45. AP Końskie 2010 1 Kamil Jarząb
46. BASZTA Rytwiany 2010 2 Paweł Jastrząb
47. DAP Kielce 2010 2 Dawid Kukła
48. KKP KORONA Kielce 2010 2 Marek Parzyszek
49. KKP KORONA Kielce 2010 2 Andrzej Sulak
50. KKP KORONA Kielce 2010 1 Marek Szabla
51. KLIMONTOWIANKA Klimontów 2010 1 Andrzej Dywan
52. KS Tarłów 2010 1 Paweł Rybus
53. OLIMPIA POGOŃ Staszów 2010 1 Radosław Sekuła
54. PAS Skarżysko-Kamienna 2010 2 Andrzej Plucner
 
« wstecz
 
Ładowanie...

Odwiedziło Nas

  • Dzisiaj:
  • Wczoraj:
  • W tym miesiącu:
  • Wszystkich:
 
 
Facebook