• PROGRAM DLA WETERANÓW

    Fundacja Piłkarstwa Polskiego wraz z Polskim Związkiem Piłki Nożnej przygotowała specjalny program przeznaczony dla weteranów polskiego futbolu, którzy znajdują się w trudnej sytuacji życiowej i materialnej.

    czytaj więcej » archiwum
  • SZKOLENIE SPIKERÓW

    Robert Dybka (przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa na Obiektach Piłkarskich ŚZPN) i Paweł Jańczyk, jeden z najlepszych w kraju spikerów piłkarskich poprowadzili szkolenie dla spikerów klubów świętokrzyskich.  

    czytaj więcej » archiwum
  • LETNIA AMO. ŚWIĘTOKRZYSKIE POWOŁANIA

    Trzynaście młodych futbolistek i futbolistów z naszego regionu weźmie udział w tegorocznej, Letniej Akademii Młodych Orłów.

    czytaj więcej » archiwum
  • POCZĄTEK ROZGRYWEK 2018/19

    Wydział Gier ŚZPN informuje, że start do rozgrywek w sezonie 2018/19 nastąpi ...

    czytaj więcej » archiwum
  • KOMUNIKAT ZWIĄZKOWEJ KOMISJI ODWOŁAWCZEJ ŚZPN

    Obradująca w dniu 05.07.2018 Związkowa Komisja Odwoławcza ŚZPN, po rozpoznaniu odwołań:

    czytaj więcej » archiwum
 

TURNIEJE O PUCHAR PREZESA

data: 2017-11-21
Zgłoszenia drużyn do turnieju
o Puchar Prezesa ŚZPN
Lp. Nazwa drużyny Rocznik Ilość zespołów Trener/osoba do kontaktu
1. AP Końskie 2006 1 Kamil Jarząb
2. FA Chmielnik 2006 1 Marcin Hanczke
3. KKP KORONA Kielce 2006 3 Piotr Dutkiewicz
4. KKP KORONA Kielce 2007 1 Tomasz Krężołek
5. MKS NEPTUN Końskie 2006 1 Kinga Makuch
6. PIAST Chęciny 2006 1 Łukasz Gajos
7. SPARTA Kazimierza Wielka 2006 1 Piotr Paciuch
8. VICTORIA Mniów 2006 1 Karol Rusiński
9. ZDRÓJ Busko-Zdrój 2006 1 Piotr Kowalczyk
10. CELSIUM Skarżysko 2007 1 Sławomir Jedynak
11. KKP KORONA Kielce 2007 1 Piotr Kaczmarczyk
12. KKP KORONA Kielce 2007 1 Michał Kostucha
13. KKP KORONA Kielce 2007 1 Rafał Kruk
14. KLIMONTOWIANKA Klimontów 2007 1 Andrzej Dywan
15. OLIMPIA POGOŃ Staszów 2007 1 Radosław Sekuła
16. PAS Skarżysko-Kamienna 2007 2 Andrzej Plucner
17. RADIATOR$ Stąporków 2007 1 Sławomir Jedynak
18. WIERNA Małogoszcz 2007 1 Mariusz Rudkiewicz
19. ZDRÓJ Busko-Zdrój 2007 1 Piotr Kowalczyk
20. AP Końskie 2008 1 Kamil Jarząb
21. DAP Kielce 2008 2 Paweł Handzel
22. JUVENTA Starachowice 2008 2 Dominik Zuba
23. JUVENTA Starachowice 2008 1 Piotr Dejworek
24. KKP KORONA Kielce 2008 2 Paweł Pacanowski
25. KKP KORONA Kielce 2008 1 Maciej Śmiech
26. KLIMONTOWIANKA Klimontów 2008 1 Andrzej Dywan
27. OLIMPIA POGOŃ Staszów 2008 1 Radosław Sekuła
28. ORLĘTA Kielce 2008 1 Marcin Kozior
29. PAS Skarżysko-Kamienna 2008 1 Andrzej Plucner
30. PIAST Chęciny 2008 1 Łukasz Gajos
31. VICTORIA Mniów 2008 1 Karol Rusiński
32. DAP Kielce 2009 2 Adrian Leszczyński
33. FA Chmielnik 2009 1 Marcin Hanczke
34. GLKS Fałków 2009 1 Kamil Jarząb
35. HETMAN Włoszczowa 2009 1 Hubert Wójcik
36. JUVENTA Starachowice 2009 1 Dominik Zuba
37. KKP KORONA Kielce 2009 2 Kamil Jarząb
38. KKP KORONA Kielce 2009 2 Maciej Kwiatkowski
39. KKP KORONA Kielce 2009 2 Michał Sarek
40. OLIMPIA POGOŃ Staszów 2009 1 Radosław Sekuła
41. ORLĘTA Kielce 2009 1 Marcin Kozior
42. PAS Skarżysko-Kamienna 2009 1 Andrzej Plucner
43. WIERNA Małogoszcz 2009 1 Mariusz Rudkiewicz
44. ZDRÓJ Busko-Zdrój 2009 1 Piotr Kowalczyk
45. AP Końskie 2010 1 Kamil Jarząb
46. BASZTA Rytwiany 2010 2 Paweł Jastrząb
47. DAP Kielce 2010 2 Dawid Kukła
48. KKP KORONA Kielce 2010 2 Marek Parzyszek
49. KKP KORONA Kielce 2010 2 Andrzej Sulak
50. KKP KORONA Kielce 2010 1 Marek Szabla
51. KLIMONTOWIANKA Klimontów 2010 1 Andrzej Dywan
52. KS Tarłów 2010 1 Paweł Rybus
53. OLIMPIA POGOŃ Staszów 2010 1 Radosław Sekuła
54. PAS Skarżysko-Kamienna 2010 2 Andrzej Plucner
 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook