• SĘDZIOWIE POMOGĄ "KAMYKOWI"

    Mikołajowy Turniej Charytatywny to kolejna inicjatywa  Stowarzyszenia Świętokrzyscy Sędziowie Piłkarscy Pomagają. Impreza odbędzie się w sobotę, 16 grudnia 2017 w godzinach 9.00-17.00 w hali sportowej w Bilczy.

    czytaj więcej » archiwum
  • WIGILIJNE SPOTKANIE ŚZPN

    - Widząc tak dużą grupę ludzi skupionych wokół jednej dyscypliny serce człowiekowi rośnie. Widać, że hasło "Łączy nas piłka" jest coraz popularniejsze - mówił podczas uroczystego spotkania wigilijnego ksiądz biskup Marian Florczyk. 

    czytaj więcej » archiwum
  • PUCHAR POLSKI W FUTSALU

    czytaj więcej » archiwum
  • ZIMA 2017. SAMBORZEC WYGRAŁ

    Drużyna LZS Samborzec wygrała turniej "Zima 2017".

    czytaj więcej » archiwum
  • SPARTA WYGRAŁA W SKARŻYSKU

    Futbolistki Sparty Daleszyce wygrały turniej piłkarski, który Wydział Piłki Kobiecej i Amatorskiej ŚZPN zorganizował w Skarżysku Kamiennej.

    czytaj więcej » archiwum
 

TERMINARZ TYMBARKA

data: 2017-10-12

 

 

 

 

 

 

 

PONEDZIAŁEK, 16.10.2017 

ĆMIŃSK, POWIAT KIELCE (ZACHÓD)

- 16.10.2017 (poniedziałek).
- Początek, godz. 9.00.
- Miejsce: stadion GKS Gród Ćmińsk.

U-10 dziewczęta: SP Brynica, SP Polichno.
U-12 dziewczęta: Orzeł Brynica, SP Polichno, SP Łopuszno, SP Chęciny, SP Strawczyn.
U-10 chłopcy: SP Kajetanów, SP Polichno, SP Piekoszów, SP Łopuszno, Sparing Partner Nowiny, SP Chęciny, SP Strawczyn.
U-12 chłopcy: Sokół Rykoszyn, SP Kajetanów, SP Polichno, SP Łopuszno, SP Promnik, SP Kostomłoty, SP Piekoszów, SP Ćmińsk, SP Chęciny, SP Chęciny, SP Strawczyn.

 

WTOREK, 17.10.2017

BIELINY, POWIAT KIELECKI (WSCHÓD)
- 17.10.2017 (wtorek).
- Początek, godz. 9.00.
- Miejsce: Orlik/hala sportowa przy szkole  w Bielinach.


U-8 chłopcy: SP Lechów, Atlas Bodzentyn, SP Bieliny.
U-8 dziewczęta: SP Lechów, SP Bieliny.
U-10 dziewczęta: SP Lechów, SP Bieliny.
U-12 dziewczęta: SP Lechów, Olimp Wzdół Rządowy, Młode Piłkarki, SP Bieliny.

PIASKI, POWIAT JĘDRZEJOWSKI
- 17.10.2017 (wtorek).
- Początek, godz. 9.00.
- Miejsce: stadion Piaskowianki Piaski.

U-10 dziewczęta: SP Małogoszcz.
U-12 dziewczęta: Nida I Oksa, SP Małogoszcz, Nida II Oksa.
U-8 chłopcy: Nida Sobków, Manchester City I, Manchester City II.
U-10 chłopcy: SP Małogoszcz, Nida Oksa, Skrzaty, GOSiR Wodzisław.

STASZÓW, POWIAT STASZOWSKI
- 17.10.2017 (wtorek).
- Początek, godz. 9.00.
- Miejsce: orlik/hala sportowa OSiR Staszów, ul. Mickiewicza 40.

U-10 chłopcy: Pogoń I Staszów, Pogoń II Staszów, PSP Suchowola, PSP Oleśnica I, PSP Oleśnica II, PSP 3 Staszów, Piast I Osiek, Piast II Osiek, SP Rytwiany, SP Łubnice, UKS PLIS.
U-12 chłopcy: Integro, PSP Suchowola, Błyskawica 3, PSP Oleśnica, PSP Oleśnica, Trójka, PSP 3 Staszów, PSP 3 Staszów, Jedynka, Orzeł Sichów, SP Rytwiany, UKS PLIS, Drużyna Jurkowice.

 

ŚRODA, 18.10.2017

KIELCE, POWIAT GRODZKI
-18.10.2017 (środa).
- Początek, godz. 10.00.
- Miejsce: orlik, ul. Marszałkowska 76

U-10 chłopcy: Kondycja Kielce, AMO Kielce, DAP Kielce, SP 33 Kielce.

PIŃCZÓW, POWIAT PIŃCZOWSKI
- 18.10.2017 (środa).
- Początek, godz. 9.00.
- Miejsce: orlik Na Grodzisku.

U-10 dziewczęta: SP Włoszczowice - awans do finałów wojewódzkich.
U-10 chłopcy: SP Włoszczowice, Naprzód Michałów I, Naprzód Michałów II, Kozacy, UKS Złota, SP Młodzawy.
U-12 chłopcy: SP 2 Pińczów, SP Złota. Kozacy, Naprzód Michałów I, Naprzód Michałów II, 

 

CZWARTEK (19.10)

DALESZYCE, POWIAT KIELECKI (WSCHÓD)
- 19.10.2017 (czwartek).
- Początek, godz. 9.00.
- Miejsce: Orlik/stadion Spartakusa

U-10 chłopcy: SP Łagów, Jeziorko, UKS FA Chmielnik, SP Lechów, SP Bieliny, Sokoły I Daleszyce, Sokoły II Daleszyce.
U-12 chłopcy: SP Łagów, Pierzchnica I, Pierzchnica II, SP CHmielnik I, SP Lechów, SP Chmielnik II, UKS FA Chmielnik, SP Rudki, Olimp Wzdół Rządowy, ATLAS I Bodzentyn, ATLAS II Bodzentyn, SP Bieliny, Orły z Daleszyc, Rakowia, FC Morawica. 

PIASKI, POWIAT JĘDRZEJOWSKI
- 19.10.2017 (czwartek).
- Początek, godz. 9.00.
- Miejsce: stadion Piaskowianki Piaski.

U-12 chłopcy: SP 3 Jędrzejów, SP 3 Jędrzejów, SP 3 Jędrzejów, SP Małogoszcz, Szczypiorki, Motkowice, Łysaków, Łysaków, GOSiR Wodzisław, SP Skroniów, TEAM Obiechów, SP Warzyn, Skrzaty, Nida I Oksa, Nida II Oksa.

.

SANDOMIEZR, POWIAT SANDOMIERSKI 
-19.10.2017 (czwartek).
- Początek, godz. 9.00.
- Miejsce: stadion MOSiR, ul. Koseły 3a.

U-12 chłopcy: PSP Klimontów, Daromin, Głazów, AMO Sandomierz, SP Zawichost, PSP Klimontów Czarodzieje, PSP Klimontów IV, UKS Orlik Klimontów, SP Wilczyce, SP Złota, Wisła junior Sandomierz, Klimontowianka Klimontów. 

 

PIĄTEK,20.10.2017

SANDOMIEZR, POWIAT SANDOMIERSKI 
-20.10.2017 (piątek).
- Początek, godz. 9.00.
- Miejsce: stadion MOSiR, ul. Koseły 3a.

U-10 chłopcy: SP 1 Sandomierz, SP Złota, SP Wilczyce, SP Zawichost, PSP Klimontów, AMO Sandomierz, PSP Klimontów, PSP KLimontów II, U 10 III, Klimontowianka Klimontów, UKS Orlik Klimontów, U 10 II, Zawierzbiaki

 

 

TERMINARZ ROZGRYWEK

       

L.P.

POWIAT

KATEGORIA

ADRES

DATA

GODZINA

KOORDYNATOR

1

KONECKI

U8 CHŁOPCY

HALA SPORTOWA STADNICA WOLA 55

2017-10-26

09:00

ARKADIUSZ JASTRZĄB

2

KONECKI

U10 CHŁOPCY

HALA SPORTOWA STADNICA WOLA 56

2017-10-26

09:00

ARKADIUSZ JASTRZĄB

3

KONECKI

U12 CHŁOPCY

HALA SPORTOWA STADNICA WOLA 57

2017-10-27

09:00

ARKADIUSZ JASTRZĄB

4

KONECKI

U12 DZIEWCZĘTA

HALA SPORTOWA STADNICA WOLA 58

2017-10-27

09:00

ARKADIUSZ JASTRZĄB

1

OPATOWSKI

U12 CHŁOPCY

STADION ALIT OŻARÓW UL.LEŚNA 2

2017-10-16

09:00

JAROSŁAW LIPOWSKI

2

OPATOWSKI

U12 DZIEWCZĘTA

STADION ALIT OŻARÓW UL.LEŚNA 2

2017-10-17

09:00

JAROSŁAW LIPOWSKI

3

OPATOWSKI

U8 DZIEWCZĘTA

STADION ALIT OŻARÓW UL.LEŚNA 2

2017-10-17

09:00

JAROSŁAW LIPOWSKI

4

OPATOWSKI

U8 CHŁOPCY

STADION ALIT OŻARÓW UL.LEŚNA 2

2017-10-17

09:00

JAROSŁAW LIPOWSKI

5

OPATOWSKI

U10 DZIEWCZĘTA

STADION ALIT OŻARÓW UL.LEŚNA 2

2017-10-17

09:00

JAROSŁAW LIPOWSKI

6

OPATOWSKI

U10 CHŁOPCY

STADION ALIT OŻARÓW UL.LEŚNA 2

2017-10-17

09:00

JAROSŁAW LIPOWSKI

1

OSTROWIECKI

U10 CHŁOPCY

STADION STALI KUNÓW UL. WARSZAWSKA 45 B

2017-10-18

09:00

ZBIGNIEW GROMBKA

2

OSTROWIECKI

U12 CHŁOPCY

STADION STALI KUNÓW UL. WARSZAWSKA 45 B

2017-10-18

09:00

ZBIGNIEW GROMBKA

3

OSTROWIECKI

U10 DZIEWCZĘTA

STADION STALI KUNÓW UL. WARSZAWSKA 45 B

2017-10-17

09:00

ZBIGNIEW GROMBKA

4

OSTROWIECKI

U12 DZIEWCZĘTA

STADION STALI KUNÓW UL. WARSZAWSKA 45 B

2017-10-17

09:00

ZBIGNIEW GROMBKA

5

OSTROWIECKI

U8 CHŁOPCY

STADION STALI KUNÓW UL. WARSZAWSKA 45 B

2017-10-17

09:00

ZBIGNIEW GROMBKA

1

SKARŻYSKI

U12 DZIEWCZĘTA

HALA SPORTOWA SKARŻYSKO-KAM UL.SIENKIEWICZA 34

2017-10-20

09:00

RAFAŁ SOKOŁOWSKI

2

SKARŻYSKI

U8 DZIEWCZĘTA

HALA SPORTOWA SKARŻYSKO-KAM UL.SIENKIEWICZA 34

2017-10-25

11:00

RAFAŁ SOKOŁOWSKI

3

SKARŻYSKI

U12 CHŁOPCY

HALA SPORTOWA SKARŻYSKO-KAM UL.SIENKIEWICZA 34

2017-10-18

09:00

RAFAŁ SOKOŁOWSKI

4

SKARŻYSKI

U10 DZIEWCZĘTA

HALA SPORTOWA SKARŻYSKO-KAM UL.SIENKIEWICZA 34

2017-10-20

09:00

RAFAŁ SOKOŁOWSKI

5

SKARŻYSKI

U10 CHŁOPCY

HALA SPORTOWA SKARŻYSKO-KAM UL.SIENKIEWICZA 35

2017-10-12

09:00

RAFAŁ SOKOŁOWSKI

6

SKARŻYSKI

U8 CHŁOPCY

HALA SPORTOWA SKARŻYSKO-KAM UL.SIENKIEWICZA 36

2017-10-25

09:00

RAFAŁ SOKOŁOWSKI

1

STARACHOWICKI

U12 DZIEWCZĘTA

ORLIK MIRZEC UL.JADWIGI PRENDOWSKIEJ 12

2017-10-20

09:00

DAMIAN SZYSZKA

2

STARACHOWICKI

U12 CHŁOPCY

ORLIK MIRZEC UL.JADWIGI PRENDOWSKIEJ 12

2017-10-20

09:00

DAMIAN SZYSZKA

3

STARACHOWICKI

U8 CHŁOPCY

ORLIK MIRZEC UL.JADWIGI PRENDOWSKIEJ 12

2017-10-20

09:00

DAMIAN SZYSZKA

1

WŁOSZCZOWSKI

U12 DZIEWCZĘTA

ORLIK WŁOSZCZOWA UL.WIŚNIOWA 23

2017-10-19

09:00

MARIUSZ OCHENDUSZKA

2

WŁOSZCZOWSKI

U12 CHŁOPCY

ORLIK WŁOSZCZOWA UL.WIŚNIOWA 23

2017-10-17

09:00

MARIUSZ OCHENDUSZKA

3

WŁOSZCZOWSKI

U10 DZIEWCZĘTA

ORLIK WŁOSZCZOWA UL.WIŚNIOWA 23

2017-10-19

09:00

MARIUSZ OCHENDUSZKA

 

 

 

 

 

 

 
« wstecz
 
Ładowanie...

Odwiedziło Nas

  • Dzisiaj:
  • Wczoraj:
  • W tym miesiącu:
  • Wszystkich:
 
 
Facebook