• SĘDZIOWIE POMOGĄ "KAMYKOWI"

  Mikołajowy Turniej Charytatywny to kolejna inicjatywa  Stowarzyszenia Świętokrzyscy Sędziowie Piłkarscy Pomagają. Impreza odbędzie się w sobotę, 16 grudnia 2017 w godzinach 9.00-17.00 w hali sportowej w Bilczy.

  czytaj więcej » archiwum
 • WIGILIJNE SPOTKANIE ŚZPN

  - Widząc tak dużą grupę ludzi skupionych wokół jednej dyscypliny serce człowiekowi rośnie. Widać, że hasło "Łączy nas piłka" jest coraz popularniejsze - mówił podczas uroczystego spotkania wigilijnego ksiądz biskup Marian Florczyk. 

  czytaj więcej » archiwum
 • PUCHAR POLSKI W FUTSALU

  czytaj więcej » archiwum
 • ZIMA 2017. SAMBORZEC WYGRAŁ

  Drużyna LZS Samborzec wygrała turniej "Zima 2017".

  czytaj więcej » archiwum
 • SPARTA WYGRAŁA W SKARŻYSKU

  Futbolistki Sparty Daleszyce wygrały turniej piłkarski, który Wydział Piłki Kobiecej i Amatorskiej ŚZPN zorganizował w Skarżysku Kamiennej.

  czytaj więcej » archiwum
 

BASZTA, DZIKIE WILKI I KORONA. RUSZYŁ TYMBARK NR 18

data: 2017-10-10

W Staszowie graliśmy na dwóch boiskach. Dziewczęta U-12 mimo chłodu i wiatru pokazały, że są charakterne. Niestraszna była im jesienna aura podczas meczów rozgrywanych na orliku przy PSP nr 3. Walka zakończyła się niespodziewanie, bo po latach dominacji Integro, tym razem najlepsze okazały się futbolistki SP 1 występujące pod groźną nazwą "Dzikie Wilki". "Wilczki pani nauczyciel, Anny Kosik najpierw ograły Integro II 5:0 a na koniec rywalizacji pokonały Integro I 2:0. - Jestem bardzo zadowolona ze swoich podopiecznych. Tym bardziej, że pokonaliśmy nie byle kogo, pokazując przy tym dobrą dyspozycję. Do finałów wojewódzkich będziemy przygotowane jeszcze lepiej - zapewnia opiekunka "Dzikich Wilków".
W hali sportowej staszowskiego OSiR - serdeczn podziękowania dla dyrektora, Rafała Glegoły - walczyli najmłodsi, ośmioletni piłkarze. Dopingowani przez wielu rodziców młodzi adepci pokazali niesamowity hart ducha. Widać to było na boisku, jak i poza nim. Najlepszym przykładem był Szymon Myśliwiec, który nie zważając na nabitego guza, ostro kibicował swoim kolegom z Baszty I. Faktycznie, podopieczni Arkadiusza Zapalca byli klasą dla siebie pewnie wygrywając dwa spotkania.
W Kielcach, na orliku przy ul. Marszałkowskiej walczyli chłopcy U-12. - Poziom zawodów, jak na ten wiek był kosmiczny. Szkoda, że nie wszystkie ekipy mogły awansować do finałów wojewódzkich - podsumował Bartłomiej Strzębski opiekun AMO Kielce.

Wyniki: 
Staszów:
Dziewczęta U-12: Integro I - Integro II 11:0, Dzikie Wilki - Integro II 5:0, Integro I - Dzikie Wilki 0:2.
Kolejność: 1. Dzikie Wilki, 2. Integro I, 3. Integro II.
Chłopcy U-8: Pogoń - Baszta II 1:1, Baszta I - Pogoń 8:0, Baszta II - Baszta I 0:4.
Kolejność: 1. Baszta I, 2. Baszta II, 3. Pogoń.


Kielce:
Chłopcy U-12: SP 33 - SP 27 II 1:5, SP 27 I - AMO Kielce 1:0, SP 33 - SP 27 I 0:10, SP 27 II - AMO 3:0, SP 33 - AMO 1:7, SP 27 I - SP 27 II 1:0.
Kolejność: 1. SP 27 I, 2. SP 27 II, 3. AMO, 4. SP 33.

 
« wstecz
 
Ładowanie...

Odwiedziło Nas

 • Dzisiaj:
 • Wczoraj:
 • W tym miesiącu:
 • Wszystkich:
 
 
Facebook