• KKP KORONA I KIELCE NAJLEPSZA W ORLIKU STARSZYM

  czytaj więcej » archiwum
 • KKP KORONA I KIELCE TRIUMFATOREM W KATEGORII ŻAK MŁODSZY

  czytaj więcej » archiwum
 • GALACTICOS OSTROWIEC LAUREATEM KATEGORII ŻAK STARSZY W SUCHEDNIOWIE

  czytaj więcej » archiwum
 • MUNDIALOWY KONKURS

  W związku z piłkarskim mndialem, ogłaszamy błyskawiczny konkurs. Będzie w nim można, wygrać atrakcyjne nagrody - gadżety mundialu i PZPN. Szcegóły na naszym Facebook'u.

  czytaj więcej » archiwum
 • WISŁA SANDOMIERZ Z PUCHAREM POLSKI

  Piłkarze Wisły Sandomierz zdobyli Puchar Polski na szczeblu okręgu. W spotkaniu finałowym sandomierzanie pokonali KSZO Ostowiec Św. 1:0.

  czytaj więcej » archiwum
 

BASZTA, DZIKIE WILKI I KORONA. RUSZYŁ TYMBARK NR 18

data: 2017-10-10

W Staszowie graliśmy na dwóch boiskach. Dziewczęta U-12 mimo chłodu i wiatru pokazały, że są charakterne. Niestraszna była im jesienna aura podczas meczów rozgrywanych na orliku przy PSP nr 3. Walka zakończyła się niespodziewanie, bo po latach dominacji Integro, tym razem najlepsze okazały się futbolistki SP 1 występujące pod groźną nazwą "Dzikie Wilki". "Wilczki pani nauczyciel, Anny Kosik najpierw ograły Integro II 5:0 a na koniec rywalizacji pokonały Integro I 2:0. - Jestem bardzo zadowolona ze swoich podopiecznych. Tym bardziej, że pokonaliśmy nie byle kogo, pokazując przy tym dobrą dyspozycję. Do finałów wojewódzkich będziemy przygotowane jeszcze lepiej - zapewnia opiekunka "Dzikich Wilków".
W hali sportowej staszowskiego OSiR - serdeczn podziękowania dla dyrektora, Rafała Glegoły - walczyli najmłodsi, ośmioletni piłkarze. Dopingowani przez wielu rodziców młodzi adepci pokazali niesamowity hart ducha. Widać to było na boisku, jak i poza nim. Najlepszym przykładem był Szymon Myśliwiec, który nie zważając na nabitego guza, ostro kibicował swoim kolegom z Baszty I. Faktycznie, podopieczni Arkadiusza Zapalca byli klasą dla siebie pewnie wygrywając dwa spotkania.
W Kielcach, na orliku przy ul. Marszałkowskiej walczyli chłopcy U-12. - Poziom zawodów, jak na ten wiek był kosmiczny. Szkoda, że nie wszystkie ekipy mogły awansować do finałów wojewódzkich - podsumował Bartłomiej Strzębski opiekun AMO Kielce.

Wyniki: 
Staszów:
Dziewczęta U-12: Integro I - Integro II 11:0, Dzikie Wilki - Integro II 5:0, Integro I - Dzikie Wilki 0:2.
Kolejność: 1. Dzikie Wilki, 2. Integro I, 3. Integro II.
Chłopcy U-8: Pogoń - Baszta II 1:1, Baszta I - Pogoń 8:0, Baszta II - Baszta I 0:4.
Kolejność: 1. Baszta I, 2. Baszta II, 3. Pogoń.


Kielce:
Chłopcy U-12: SP 33 - SP 27 II 1:5, SP 27 I - AMO Kielce 1:0, SP 33 - SP 27 I 0:10, SP 27 II - AMO 3:0, SP 33 - AMO 1:7, SP 27 I - SP 27 II 1:0.
Kolejność: 1. SP 27 I, 2. SP 27 II, 3. AMO, 4. SP 33.

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook