• BEZPIECZNY STADION

  W obiektach Targów Kielce odbyła się XVII konferencja "Bezpieczny Stadion". Czynny udział wzięli w niej przedstawiciele Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej. 

  czytaj więcej » archiwum
 • KOMISJA ETYKI I FAIR PLAY PRZYPOMINA ...

  Komisja Etyki i Fair Play ŚZPN  przypomina, że do 15 listopada 2017 (środa) przyjmowane są wnioski o nagrodę Fair Play i nagrodę im. Wita Bryły.

  czytaj więcej » archiwum
 • NIE MA BILETÓW NA URUGWAJ

  Informujemy, że nie ma już biletów na mecz towarzyski, Polska - Urugwaj.

  czytaj więcej » archiwum
 • TERMINARZ TYMBARKA

  W rozwinięciu prezentujemy terminarz rozgrywek turnieju "Z podwórka na stadion. Puchar Tymbarku".

  czytaj więcej » archiwum
 • BASZTA, DZIKIE WILKI I KORONA. RUSZYŁ TYMBARK NR 18

  Radość, łzy, charakterne dziewczyny, nabity na czole guz, przykładni rodzice - tak scharakteryzować można pierwsze zawody XVIII turnieju "Z podwórka na stadion. Puchar Tymbarku.

  czytaj więcej » archiwum
 

BASZTA, DZIKIE WILKI I KORONA. RUSZYŁ TYMBARK NR 18

data: 2017-10-10

W Staszowie graliśmy na dwóch boiskach. Dziewczęta U-12 mimo chłodu i wiatru pokazały, że są charakterne. Niestraszna była im jesienna aura podczas meczów rozgrywanych na orliku przy PSP nr 3. Walka zakończyła się niespodziewanie, bo po latach dominacji Integro, tym razem najlepsze okazały się futbolistki SP 1 występujące pod groźną nazwą "Dzikie Wilki". "Wilczki pani nauczyciel, Anny Kosik najpierw ograły Integro II 5:0 a na koniec rywalizacji pokonały Integro I 2:0. - Jestem bardzo zadowolona ze swoich podopiecznych. Tym bardziej, że pokonaliśmy nie byle kogo, pokazując przy tym dobrą dyspozycję. Do finałów wojewódzkich będziemy przygotowane jeszcze lepiej - zapewnia opiekunka "Dzikich Wilków".
W hali sportowej staszowskiego OSiR - serdeczn podziękowania dla dyrektora, Rafała Glegoły - walczyli najmłodsi, ośmioletni piłkarze. Dopingowani przez wielu rodziców młodzi adepci pokazali niesamowity hart ducha. Widać to było na boisku, jak i poza nim. Najlepszym przykładem był Szymon Myśliwiec, który nie zważając na nabitego guza, ostro kibicował swoim kolegom z Baszty I. Faktycznie, podopieczni Arkadiusza Zapalca byli klasą dla siebie pewnie wygrywając dwa spotkania.
W Kielcach, na orliku przy ul. Marszałkowskiej walczyli chłopcy U-12. - Poziom zawodów, jak na ten wiek był kosmiczny. Szkoda, że nie wszystkie ekipy mogły awansować do finałów wojewódzkich - podsumował Bartłomiej Strzębski opiekun AMO Kielce.

Wyniki: 
Staszów:
Dziewczęta U-12: Integro I - Integro II 11:0, Dzikie Wilki - Integro II 5:0, Integro I - Dzikie Wilki 0:2.
Kolejność: 1. Dzikie Wilki, 2. Integro I, 3. Integro II.
Chłopcy U-8: Pogoń - Baszta II 1:1, Baszta I - Pogoń 8:0, Baszta II - Baszta I 0:4.
Kolejność: 1. Baszta I, 2. Baszta II, 3. Pogoń.


Kielce:
Chłopcy U-12: SP 33 - SP 27 II 1:5, SP 27 I - AMO Kielce 1:0, SP 33 - SP 27 I 0:10, SP 27 II - AMO 3:0, SP 33 - AMO 1:7, SP 27 I - SP 27 II 1:0.
Kolejność: 1. SP 27 I, 2. SP 27 II, 3. AMO, 4. SP 33.

 
« wstecz
 
Ładowanie...

Odwiedziło Nas

 • Dzisiaj:
 • Wczoraj:
 • W tym miesiącu:
 • Wszystkich:
 
 
Facebook