• KKP KORONA I KIELCE NAJLEPSZA W ORLIKU STARSZYM

  czytaj więcej » archiwum
 • KKP KORONA I KIELCE TRIUMFATOREM W KATEGORII ŻAK MŁODSZY

  czytaj więcej » archiwum
 • GALACTICOS OSTROWIEC LAUREATEM KATEGORII ŻAK STARSZY W SUCHEDNIOWIE

  czytaj więcej » archiwum
 • MUNDIALOWY KONKURS

  W związku z piłkarskim mndialem, ogłaszamy błyskawiczny konkurs. Będzie w nim można, wygrać atrakcyjne nagrody - gadżety mundialu i PZPN. Szcegóły na naszym Facebook'u.

  czytaj więcej » archiwum
 • WISŁA SANDOMIERZ Z PUCHAREM POLSKI

  Piłkarze Wisły Sandomierz zdobyli Puchar Polski na szczeblu okręgu. W spotkaniu finałowym sandomierzanie pokonali KSZO Ostowiec Św. 1:0.

  czytaj więcej » archiwum
 

WYGRANA Z PODKARPACIEM!

data: 2017-10-01

Młode, świętokrzyskie futbolistki pod okiem Jarosława Jałochy i Łukasza Tekiela robią systematyczne postępy. Niedawno nasze futbolistki zremisowały w Krakowie z Małopolską 0:0. A dziś, w Kunowie ograły Podkarpacie 1:0. Złotego gola zdobyła Patrycja Szymańska grająca na co dzień w KSZO Ostrowiec. Do konfrontacji z Podkarpaciem dziewczęta przystąpiły po trzydniowym zgrupowaniu, które zorganizowali działacze Stali Kunów. - Pracowaliśmy dużo nad taktyką i cechami wolicjonalnymi. To była słuszna koncepcja, bo dziewczęta włożyły w ten mecz ogromną wolę walki. Były niesamowicie zdeterminowane. Mogliśmy wygrać wyżej, bo mieliśmy kilka dobrych sytuacji. Cała drużyna zasłużyła na słowa uznania - podsumował trener Jałocha.
W trzecim, ostatnim meczu tegorocznej jesieni, 25 października zagramy z Lubelskim ZPN.

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook