• KLASY SPORTOWE W NOWINACH

  Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej, Wójt Gminy Sitkówka Nowiny oraz Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowinach zapraszają do składania dokumentów do klas sportowych w roku szkolnym ...

  czytaj więcej » archiwum
 • KURS TRENERSKI UEFA B+A

  Dziś ostatnią sesję zjazdową mieli uczestnicy kursu trenerskiego UEFA B+A. Sesja egzaminacyjna zaplanowana została na 18 maja br.

  czytaj więcej » archiwum
 • PREZES MIROSŁAW MALINOWSKI W UEFA

  Mirosław Malinowski, prezes Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej przebywał ostatnio w seidzibie Europejskiej Federacji Piłki Nożnej. - Rozmawialiśmy o wielu ogniwach futoblu na starym kontynencie - wyjaśnia prezes ŚZPN.

  czytaj więcej » archiwum
 • DZIEŃ OTWARTY W NOWINACH. ZAPRASZAMY DO NAUKI W KLASACH PIŁKARSKICH

  czytaj więcej » archiwum
 • DANIA WYGRAŁA!!!

  Reprezentacja Danii wygrała międzynarodowy turniej UEFA Development Cup. Spotkania finałowe cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Obserwowała je m. in. 85 letnia Anastasia Tsomaloglu, której prawnuczka występowała w reprezentacji Grecji ...

  czytaj więcej » archiwum
 

PIERWSZE MISTRZOSTWA MŁODZIEŻY. W FUTSALU

data: 2019-02-26

W Nowinach rozegrano I mistrzostwa województwa świętokrzyskiego w futsalu, w kategoriach U-12, U-14, U-15.

Czytaj więcej »

MARSZAŁEK GRATULOWAŁ

data: 2019-02-25

Marek Jońca, członek Zarządu Województwa Świętokrzyskiego pogratulował ostatnio Łukaszowi Bogdańskiemu, najpopularniejszemu sportowcowi powiatu sandomierskieo w 2018 r.

Czytaj więcej »

SPRZĘT DLA KOORDYNATORÓW

data: 2019-02-22

Koordynatorzy powiatowych rozgrywek turnieju "Z podwórka na srtadion. Puchar Tymbarku", w podzięce za wykonaną pracę otrzymali w siedzibie Związku komplet strojów sportowych. 

Czytaj więcej »

NOWINY, 28/29.03.19. FINAŁY TURNIEJU "Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU

data: 2019-02-18

Finały XIX edycji pucharu "Z podwórka na stadion o. Puchar Tymbarku" odbędą się w dnia 28 - 29.03.2019 w Nowinach. - Zaraszam serdecznie. Cieszę się ogromnie, że święto młodzieżowego futbolu, po rocznej przerwie wraca do nas - mówi Sebastain Nowaczkiewicz, wójt gminy Sitkówka Nowiny. 

Czytaj więcej »

WARSZAWSKIE SUKCESY MŁODZIEŻY

data: 2019-02-17

Z sukcesami wrócili z Warszawy młodzi piłkarze Juventy Starachowice i KKP Korona Kielce. W finale pucharu Prezesa PZPN, Juventa uplasowała się na miejsu 5 - 8, KKP Korona wywalczyła 3. pozycję.

Czytaj więcej »

SĘDZIOWSKI MEMORIAŁ

data: 2019-02-11

W Szewnej rozegrany został kolejny memoriał Zbigniewa Hińczy, Zbigniewa Lisa i Jerzego Kuchcińskiego.

Czytaj więcej »

DLA ŁUKASZA. POD PATRONATEM ŚZPN

data: 2019-02-07

W Pawłowie rozegrany został turniej charytatywny "Gramy Razem dla Łukasza". Jednym z patronów i fundatorów nagród był Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej. 

Czytaj więcej »

HETMAN CUP. ŚZPN PATRONOWAŁ

data: 2019-02-06

Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej był jednym z patronów XII edycji turnieju Hetman Cup, który rozegrano we Włoszczowie.

Czytaj więcej »

PUCHAR PREZESA ŚZPN ROCZ. 2008. NIESPODZIEWANY FINAŁ

data: 2019-01-28

Juventa Starachowice wygrała po rzutach karnych 3:2 z KSZO Ostrowiec Św. w finale turnieju o Puchar Prezesa ŚZPN, rocznik 2008.

Czytaj więcej »

Ładowanie...
 
 
Facebook