• CENTRALNY KURS SPIKERA

    Uprzejmie informujemy, że Departament Organizacji Imprez, Bezpieczeństwa i Infrastruktury PZPN zorganizuje Centralny Kurs Spikerski...

    czytaj więcej » archiwum
  • PUCHARY DLA BENIAMINKÓW

    Zgodnie z tradycją, przed rozpoczęciem nowego sezonu piłkarskiego przedstawiciele Zarządu ŚZPN wręczają beniaminkom poszczególnych klas rozgrywkowych puchary za awans ...

    czytaj więcej » archiwum
  • UWAGA TRENERZY

    Przypominamy, że zgodnie z Uchwałą PZPN nr IV/63 zmieniły się niektóre wymogi licencyjne w poszczególnych klasach rozgrywkowych ... 

    czytaj więcej » archiwum
  • SREBRNE FUTBOLISTKI KSP KIELCE

    Srebrne medale wywalczyły młode futbolistki KSP Kielce podczas turnieju Piłkarska Kadra Czeka.  

    czytaj więcej » archiwum
  • KURS UEFA B I GRASSROOTS C

    Informujemy, że spotkania organizacyjne dla osób, które aplikowały na kursy UEFA B i Grassroots C odbędą się ...

    czytaj więcej » archiwum
 

KLASA A, KLASA B - PODZIAŁ NA GRUPY

data: 2017-08-07

KLASA A

GRUPA I
  1. Wicher Miedziana Góra
  2. Politechnika Kielce
  3. Orlęta Stawecki Kielce
  4. Astra Piekoszów
  5. Sokół Rykoszyn
  6. Łopuszański KS
  7. MSS Masłów
  8. Victoria Mniów
  9. Piast Chęciny
10. Tęcza Gowarczów
11. Top Spin Promnik
12. Radiator$ Stąporków

GRUPA II
  1. Gród Wiślica
  2. Wisła Nowy Korczyn
  3. Nidzica Dobiesławice
  4. Jawornik Gorzków
  5. Nida Oksa
  6. Piaskowianka Piaski
  7. Zryw Skroniów
  8. Dąb Nagłowice
  9. Wierna II Małogoszcz
10. Nida Sobków
11. Partyzant Wodzisław
12. Zieleń Żelisławice

 

GRUP III
  1. Zorza Tempo Pacanów
  2. Zryw Zbigniewice
  3. Spartakus II Daleszyce
  4. GKS Górno
  5. LZS Samborzec
  6. Agricola Łoniów
  7. UKS Baćkowice
  8. Koprzywianka Koprzywnica
  9. Piast Osiek
10. Strażak Bidziny
11. GKS Obrazów
12. Baszta Rytwiany

KLASA B

GRUPA I
  1. Polonia Białogon
  2. Płomień Wólka Kłucka
  3. Ekstremalni Strawczynek   4. Granat Borki
  5. KS Smyków
  6. Samson Samsonów
  7. Skała Tumlin
  8. ULKS Łączna
  9. Kamienna Wola
10. Czarnovia Kielce
11. ŁKS II Łagów

GRUPA II
  1. LKS Bolmin
  2. Unia Małogoszcz
  3. Start Słupia Jędrzejowska
  4. Vitalpol Solec Zdrój
  5. LZS Czarnocin
  6. Victoria 2015 Skalbmierz
  7. PUKS DEKO Włoszczowa
  8. GKS Kluczewsko
  9. GLKS Krasocin
10. GKS Imielno
11. Strzelec Chroberz
Klubu LKS Bolmin uzyskał zgodę zarządu ŚZPN w Kielcach na grę w Klasie „B” grupa II.  

 

GRUPA III
  1. GTS Raków
  2. Olimia Pogoń II Staszów
  3. Wisła II Sandomierz
  4. KS Tarłów
  5. Arka Pawłów
  6. Marol Jacentów
  7. UKS Iwaniska 
  8. Huragan Wilczyce
  9. Ester Wojciechowice
10. Zorza Czajków
11. Cukrownik Włostów 
12. GKS Świniary

 
« wstecz
 
Ładowanie...

Odwiedziło Nas

  • Dzisiaj:
  • Wczoraj:
  • W tym miesiącu:
  • Wszystkich:
 
 
Facebook