• ZAWICHOST I AMO NAJLEPSZE W SANDOMIERZU

  W Sandomierzu, na stadionie MOSiRki dla dyrektora, Pawła Wierzbickiego) odbyły się finały powiatowe chłopców, XVIII edycji "Pucharu Tymbarka". W kat. U-12 wygrała ekipa SP Zawichost. W kat. U-10 AMO Sandomierz. 

  czytaj więcej » archiwum
 • BEZPIECZNY STADION

  W obiektach Targów Kielce odbyła się XVII konferencja "Bezpieczny Stadion". Czynny udział wzięli w niej przedstawiciele Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej. 

  czytaj więcej » archiwum
 • KOMISJA ETYKI I FAIR PLAY PRZYPOMINA ...

  Komisja Etyki i Fair Play ŚZPN  przypomina, że do 15 listopada 2017 (środa) przyjmowane są wnioski o nagrodę Fair Play i nagrodę im. Wita Bryły.

  czytaj więcej » archiwum
 • NIE MA BILETÓW NA URUGWAJ

  Informujemy, że nie ma już biletów na mecz towarzyski, Polska - Urugwaj.

  czytaj więcej » archiwum
 • TERMINARZ TYMBARKA

  W rozwinięciu prezentujemy terminarz rozgrywek turnieju "Z podwórka na stadion. Puchar Tymbarku".

  czytaj więcej » archiwum
 

WIERNA WYGRAŁA W ĆMIŃSKU

data: 2017-07-31

Piłkarze Wiernej Małogoszcz (rocznik 2007) i DAP Kielce (2009) wygrali turniej, którego stawką były puchary ufundowane przez Jarosława Głuszka, prezesa Grodu Ćmińsk.

Mimo upalnej aury, młodzi piłkarze tryskali humorem i energią. - Dzieciaki mają niesamowitą werwę. Widać to, po poszczególnych spotkaniach. W każdą akcję, w każde zagranie wkładają ogromne serce - mówił oglądający zawody, Tomasz Domaradzki, wiceprezes Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej. Z podziwem na uczestników patrzył Zdzisław Wrzałka. Wójt gminy Miedziana Góra, który znany jest z uczestnictwa w wielu biegach długodystansowych podsumował krótko w pewnym momencie: - Stoi człowiek w bezruchu i pot się leje z czoła a dzieciakom upał zupełnie nie przeszkadza! 
Uczestnicy turnieju, już po zmaganiach sportowych poczęstowani zostali kiełbaskami z grilla, ciastkami, wafelkami i soczkami ufundowanymi m.in. przez ŚZPN.
W grupie 2007 kolejność była następująca: 1. Wierna Małogoszcz, 2. KS Smyków, 3. PAMAF Kielce, 5. Juventa Starachowice, 5. Gród I Ćmińsk, 6. Gród II.
Rocznik 2009: 1. DAP Kielce, 2. Gród I, 3. Gród II.

 
« wstecz
 
Ładowanie...

Odwiedziło Nas

 • Dzisiaj:
 • Wczoraj:
 • W tym miesiącu:
 • Wszystkich:
 
 
Facebook