• ALIT ZNÓW NAJLEPSZY

  Tradycją jest, że zimowe zmagania młodych piłkarzy podczas ferii zimowych organizowane w Dwikozach są doskonałą propagandą piłki nożnej.

  czytaj więcej » archiwum
 • HETMAN CUP. ŚZPN PATRONUJE

  Zapraszamy na XI edycję turnieju Hetman Cup. Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej jest jednym ze współorganizatorów. 

  czytaj więcej » archiwum
 • SPOTKANIE Z KLUBAMI

  Informujemy, że spotkanie z działaczami klubów piłkarskich przed rundą wiosenną sezonu 2017/18 odbędzie się ...

  czytaj więcej » archiwum
 • MŁODZICY GRALI W BIDZINACH

  Jan Pałasz, prezes i działacze Ester Wojciechowice zorganizowali kolejny, bardzo dany turniej piłkarski dla młodzieży ...

  czytaj więcej » archiwum
 • PUCHAR PREZESA PZPN. KKP KORONA U-12 W ĆWIERĆFINALE

  Bardzo dobrze spisali się piłkarze KKP Korona (U-12) podczas turnieju o Puchar Prezesa PZPN. Młodzi kielczanie zagrali w ćwierćfinale ...

  czytaj więcej » archiwum
 

WIERNA WYGRAŁA W ĆMIŃSKU

data: 2017-07-31

Piłkarze Wiernej Małogoszcz (rocznik 2007) i DAP Kielce (2009) wygrali turniej, którego stawką były puchary ufundowane przez Jarosława Głuszka, prezesa Grodu Ćmińsk.

Mimo upalnej aury, młodzi piłkarze tryskali humorem i energią. - Dzieciaki mają niesamowitą werwę. Widać to, po poszczególnych spotkaniach. W każdą akcję, w każde zagranie wkładają ogromne serce - mówił oglądający zawody, Tomasz Domaradzki, wiceprezes Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej. Z podziwem na uczestników patrzył Zdzisław Wrzałka. Wójt gminy Miedziana Góra, który znany jest z uczestnictwa w wielu biegach długodystansowych podsumował krótko w pewnym momencie: - Stoi człowiek w bezruchu i pot się leje z czoła a dzieciakom upał zupełnie nie przeszkadza! 
Uczestnicy turnieju, już po zmaganiach sportowych poczęstowani zostali kiełbaskami z grilla, ciastkami, wafelkami i soczkami ufundowanymi m.in. przez ŚZPN.
W grupie 2007 kolejność była następująca: 1. Wierna Małogoszcz, 2. KS Smyków, 3. PAMAF Kielce, 5. Juventa Starachowice, 5. Gród I Ćmińsk, 6. Gród II.
Rocznik 2009: 1. DAP Kielce, 2. Gród I, 3. Gród II.

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook