• PROGRAM DLA WETERANÓW

  Fundacja Piłkarstwa Polskiego wraz z Polskim Związkiem Piłki Nożnej przygotowała specjalny program przeznaczony dla weteranów polskiego futbolu, którzy znajdują się w trudnej sytuacji życiowej i materialnej.

  czytaj więcej » archiwum
 • SZKOLENIE SPIKERÓW

  Robert Dybka (przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa na Obiektach Piłkarskich ŚZPN) i Paweł Jańczyk, jeden z najlepszych w kraju spikerów piłkarskich poprowadzili szkolenie dla spikerów klubów świętokrzyskich.  

  czytaj więcej » archiwum
 • LETNIA AMO. ŚWIĘTOKRZYSKIE POWOŁANIA

  Trzynaście młodych futbolistek i futbolistów z naszego regionu weźmie udział w tegorocznej, Letniej Akademii Młodych Orłów.

  czytaj więcej » archiwum
 • POCZĄTEK ROZGRYWEK 2018/19

  Wydział Gier ŚZPN informuje, że start do rozgrywek w sezonie 2018/19 nastąpi ...

  czytaj więcej » archiwum
 • KOMUNIKAT ZWIĄZKOWEJ KOMISJI ODWOŁAWCZEJ ŚZPN

  Obradująca w dniu 05.07.2018 Związkowa Komisja Odwoławcza ŚZPN, po rozpoznaniu odwołań:

  czytaj więcej » archiwum
 

WIERNA WYGRAŁA W ĆMIŃSKU

data: 2017-07-31

Piłkarze Wiernej Małogoszcz (rocznik 2007) i DAP Kielce (2009) wygrali turniej, którego stawką były puchary ufundowane przez Jarosława Głuszka, prezesa Grodu Ćmińsk.

Mimo upalnej aury, młodzi piłkarze tryskali humorem i energią. - Dzieciaki mają niesamowitą werwę. Widać to, po poszczególnych spotkaniach. W każdą akcję, w każde zagranie wkładają ogromne serce - mówił oglądający zawody, Tomasz Domaradzki, wiceprezes Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej. Z podziwem na uczestników patrzył Zdzisław Wrzałka. Wójt gminy Miedziana Góra, który znany jest z uczestnictwa w wielu biegach długodystansowych podsumował krótko w pewnym momencie: - Stoi człowiek w bezruchu i pot się leje z czoła a dzieciakom upał zupełnie nie przeszkadza! 
Uczestnicy turnieju, już po zmaganiach sportowych poczęstowani zostali kiełbaskami z grilla, ciastkami, wafelkami i soczkami ufundowanymi m.in. przez ŚZPN.
W grupie 2007 kolejność była następująca: 1. Wierna Małogoszcz, 2. KS Smyków, 3. PAMAF Kielce, 5. Juventa Starachowice, 5. Gród I Ćmińsk, 6. Gród II.
Rocznik 2009: 1. DAP Kielce, 2. Gród I, 3. Gród II.

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook