• ALIT ZNÓW NAJLEPSZY

  Tradycją jest, że zimowe zmagania młodych piłkarzy podczas ferii zimowych organizowane w Dwikozach są doskonałą propagandą piłki nożnej.

  czytaj więcej » archiwum
 • HETMAN CUP. ŚZPN PATRONUJE

  Zapraszamy na XI edycję turnieju Hetman Cup. Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej jest jednym ze współorganizatorów. 

  czytaj więcej » archiwum
 • SPOTKANIE Z KLUBAMI

  Informujemy, że spotkanie z działaczami klubów piłkarskich przed rundą wiosenną sezonu 2017/18 odbędzie się ...

  czytaj więcej » archiwum
 • MŁODZICY GRALI W BIDZINACH

  Jan Pałasz, prezes i działacze Ester Wojciechowice zorganizowali kolejny, bardzo dany turniej piłkarski dla młodzieży ...

  czytaj więcej » archiwum
 • PUCHAR PREZESA PZPN. KKP KORONA U-12 W ĆWIERĆFINALE

  Bardzo dobrze spisali się piłkarze KKP Korona (U-12) podczas turnieju o Puchar Prezesa PZPN. Młodzi kielczanie zagrali w ćwierćfinale ...

  czytaj więcej » archiwum
 

POŻEGNANIE OBSERWATORA

data: 2011-06-20

W minioną niedzielę (19.06.), w Starachowiach odbyła się miła uroczystość. Wiceprezes ŚZPN, Tomasz Domaradzki w imieniu Zarządu i całej społeczności piłkarskiej podziękował za długoletnią współpracę Stefanowi Nowakowi.  

Czytaj więcej »

JUBILEUSZE W KAZIMIERZY I SKRONIOWIE

data: 2011-06-20

Przedstawiciele Zarządu ŚZPN uczestniczyli ostatnio w klubowych jubileuszach. W Kazimierzy Wielkiej, Sparta obchodziła 90 lat istnienia. W Skroniowie, miejscowy Zryw świętował 65 rocznicę powstania

Czytaj więcej »

ŻEGNAJ SZKOŁO - TURNIEJ W SAMBORCU

data: 2011-06-16

W najbliższy poniedziałek, 20.06. w Samborcu rozegrany zostanie turniej piłkarski "Żegnaj Szkoło". Fundatorem nagród jest Witold Garnuszek, wójt Samborca.

Czytaj więcej »

PUCHAR TYMBARKU

data: 2011-06-16

FC Kondycja w kategorii chłopców i "Trójka" Ostrowiec wśród dziewcząt zostali zwycięzcami XI edycji turnieju "Z podwórka na stadion", Puchar Tymbarku.

Czytaj więcej »

PORAŻKI KSZO JUNIOR

data: 2011-06-16

Nie udało się młodym piłkarzom MKS KSZO Junior Ostrowiec start w 1/4 Mistrzostw Polski. Juniorzy młodsi przegrali w Gdyni z Bałtykiem 0:2. Juniorzy starsi, w Mielcu nie sprostali miejscowej Stali przegrywając 0:5.  

Czytaj więcej »

WYGRANA Z LUBLINEM

data: 2011-06-15

Znakomicie spisala się drużyna Regions Cup ŚZPN. Prowadzona przez trenerów Krzysztofa Dziubela i Grzegorza Klepacza ekipa ŚZPN wygrała w pierwszym meczu półfinałowym w Poniatowej z Lublinem 1:0. Gola zdobył Mateusz Zacharski z Orląt Kielce. Mecz rewanżowy rozegrany zostanie w Strawczynie.

Czytaj więcej »

MŁODZIK MŁODSZY - KSZO JUNIOR PRZED KORONĄ

data: 2011-06-13

Piłkarze KSZO Junior Ostrowiec wygrali wojewódzki finał młodzika młodszego. Dalsze miejsca zajęły: KKP Korona Kielce, Granat Skarżysko i Sokół Starachowice. 

Czytaj więcej »

WYJEŻDŻAJĄ DO DANII

data: 2011-06-09

Reprezentacje Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej wyjeżdżąją dziś (czwartek, 09.06.) na międzynarodowy turniej piłkarski do duńskiego miasta Viborg.

Czytaj więcej »

EGZAMINY DO LICEALNEGO OSSM

data: 2011-06-09

55 chłopców urodzonych w 1995 roku zgłosiło się na egzaminy do Licealnego Ośrodka Sportowego Szkolenia Młodzieży w Ostrowcu. Przyjętych będzie 26 osób.

Czytaj więcej »

KADRA NA LUBLIN

data: 2011-06-09

Trenerzy kadry Regions Cup, Grzegorz Klepacz i Krzysztof Dziubel powołali 20 zawodników na półfinałowe mecze z reprezentacją Lublina...

Czytaj więcej »

Ładowanie...
 
 
Facebook