• KKP KORONA I KIELCE NAJLEPSZA W ORLIKU STARSZYM

• KKP KORONA I KIELCE TRIUMFATOREM W KATEGORII ŻAK MŁODSZY

• GALACTICOS OSTROWIEC LAUREATEM KATEGORII ŻAK STARSZY W SUCHEDNIOWIE

• MUNDIALOWY KONKURS

W związku z piłkarskim mndialem, ogłaszamy błyskawiczny konkurs. Będzie w nim można, wygrać atrakcyjne nagrody - gadżety mundialu i PZPN. Szcegóły na naszym Facebook'u.

• WISŁA SANDOMIERZ Z PUCHAREM POLSKI

Piłkarze Wisły Sandomierz zdobyli Puchar Polski na szczeblu okręgu. W spotkaniu finałowym sandomierzanie pokonali KSZO Ostowiec Św. 1:0.

JUREK! 100 LAT!!!

data: 2011-09-26

W minioną sobotę, 24 września w Busku odbył się wyjątkowy mecz piłkarski, oldbojów miejscowego MKS i Korony Kielce. To był główny punkt imprezy zorganizowanej przez Jerzego Palusińskiego, który obchodził dwa jubileusze - 70 urodzin oraz 55 lat działalności w piłce nożnej.

Młodzi piłkarze Zagłębia Lubin i futbolistki Stilonu Gorzów triumfowały w finale XVI edycji memoriału Marka Wielgusa. Piąte miejsce w kategorii chłopców zajęła Kondycja Kielce. - Przegraliśmy pechowo z późniejszym triumfatorem - mówi Krzysztof Mądzik, trener Kondycji.

W sali konferencyjnej ŚZPN odbyło się szkolenie sędziów piłkarskich sekcji kieleckiej.

W Opatowie odbył się turniej piłki nożnej, którego dochód przeznaczony został na rehabilitację byłego gracza miejscowego OKS - Łukasza Saramańskiego. Jedeny ze współorganizatorów był Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej.

Od jutra (środa, 14.09), aż do niedzieli Kielce staną się stolicą młodzieżowej piłki nożnej w Polsce. Wszystko za sprawą ogólnopolskich finałów Pucharu Wielgusa.

Ja Mariusz Trofimiec oświadczam, iż przepraszam oskarżyciela prywatnego Pawła Rybusa za umieszczenie w dniu 29 sierpnia 2010 roku na portalu internetowym KieleckaPiłka.pl obraźliwego wpisu, w którym oskarżyciel poczuł się zniesławiony.
Mariusz Trofimiec

1. Kolegium Sędziów ŚZPN, 2. Biuro ŚZPN, 3. DZiennikarze, 4. Canea to kolejnośc I Turnieju Amatorów, który zorganizowany został przez ŚZPN.

W imieniu Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz Spółki EURO 2012 Polska – współorganizującej finałowy Turniej Mistrzostw Europu w Piłce Nożnej UEFA EURO 2012 zwracamy się z uprzejmą prośbą o włączenie się w promocję Programu Oficjalnego Wolontariatu UEFA EURO 2012 oraz konkursu wiedzy o Turnieju EURO.

W Rytwianach odbył się turniej pn. Żegnajcie Wakacje, w którym rywalizowały drużyny rocznika 2000 i młodsi...