• WIGILIJNE SPOTKANIE ŚZPN

  - Widząc tak dużą grupę ludzi skupionych wokół jednej dyscypliny serce człowiekowi rośnie. Widać, że hasło "Łączy nas piłka" jest coraz popularniejsze - mówił podczas uroczystego spotkania wigilijnego ksiądz biskup Marian Florczyk. 

  czytaj więcej » archiwum
 • PUCHAR POLSKI W FUTSALU

  czytaj więcej » archiwum
 • ZIMA 2017. SAMBORZEC WYGRAŁ

  Drużyna LZS Samborzec wygrała turniej "Zima 2017".

  czytaj więcej » archiwum
 • SPARTA WYGRAŁA W SKARŻYSKU

  Futbolistki Sparty Daleszyce wygrały turniej piłkarski, który Wydział Piłki Kobiecej i Amatorskiej ŚZPN zorganizował w Skarżysku Kamiennej.

  czytaj więcej » archiwum
 • TURNIEJ MIKOŁAJKOWY. PUCHAR WICEPREZESA PODOKRĘGU

  Marek Walczak, wiceprezes podokręgu ŚZPN  w Sandomierzu zaprasza na turniej ...

  czytaj więcej » archiwum
 

WYJEŻDŻAJĄ DO DANII

data: 2011-06-09

Reprezentacje Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej wyjeżdżąją dziś (czwartek, 09.06.) na międzynarodowy turniej piłkarski do duńskiego miasta Viborg.

Czytaj więcej »

EGZAMINY DO LICEALNEGO OSSM

data: 2011-06-09

55 chłopców urodzonych w 1995 roku zgłosiło się na egzaminy do Licealnego Ośrodka Sportowego Szkolenia Młodzieży w Ostrowcu. Przyjętych będzie 26 osób.

Czytaj więcej »

KADRA NA LUBLIN

data: 2011-06-09

Trenerzy kadry Regions Cup, Grzegorz Klepacz i Krzysztof Dziubel powołali 20 zawodników na półfinałowe mecze z reprezentacją Lublina...

Czytaj więcej »

ZENIT TRIUMFOWAŁ

data: 2011-06-08

Piłkarze Zenitu Kazań (Gimnazjum Chęciny) wygrali piłkarską Ligę Mistrzów organizowaną przez ŚZPN i Echo Dnia. W finale Zenit ograł Twente Enschede (Gim. Bieliny) w rzutach karnych 6:5. W normalnym czasie był remis 2:2. Trzecie miejsce wywalczyłą ekipa Panathinaikosu Ateny (Gim. 1 Jędrzejów).

Czytaj więcej »

TURNIEJ W SAMBORCU

data: 2011-06-06

W dniu 20 czerwca 2011 r. Podokręg Sandomierz ŚZPN wraz z UG Samborzec organizuje piłkarski turniej o Puchar Wójta Gminy Samborzec dla dzieci z rocznika 1999 i młodszych.

Czytaj więcej »

KKP KORONA PRZED KSZO JUNIOR

data: 2011-06-04

Piłkarze KKP Koorny Kielce zostali mistrzami województwa w kategorii "orlik młodszy" (2001). Drugie miejsce zajął MKS KSZO Junior Ostrowiec...

Czytaj więcej »

ANDRZEJ ROGOZIŃSKI NIE ŻYJE

data: 2011-06-03

Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci prezesa Piasta Stopnica - Andrzeja Rogozińskiego. Był wspaniałym człowiekiem, znakomitym prezesem, głównym twórcą sukcesów piłkarzy Piasta. Na ręce Rodziny i bliskich składamy najszczersze wyrazy współczucia. Andrzeju, zawsze będziesz z nami!

Zarząd ŚZPN

Czytaj więcej »

INTEGRO STASZÓW I KONDYCJA KIELCE

data: 2011-06-01

Drużyny Integro Staszów (dziewczęta) i Kondycji Kielce (chłopcy) triumfowały w wojewódzkim finale turnieju Marka Wielgusa.

Czytaj więcej »

ALIT I WOJCIECHOWICE

data: 2011-06-01

Dziewczęta z Alitu Ożarów i chłopcy z Ester Wojciechowice triumfowali w turnieju z okazji Dnia Dziecka. Imprezę zorganizował Podokręg Sandomierz ŚZPN, działacze Klimontowianki Klimontów i wójt gminy - Ryszard Bień.

Czytaj więcej »

ALIT - STĄPORKÓW W FINALE

data: 2011-06-01

W finale Pucharu Polski na szczeblu regionu zmierzą się Alit Ożarów z MKS Stąporków. W meczach półfinałowych Alit wygrał z Naprzodem Jędrzejów 3:1 a MKS Stąporków w takim samym stosunku pokonał Spartakusa Daleszyce.

Finał PP zaplanowano na 26.06. w Chmielniku. Początek, godz. 17.00

Czytaj więcej »

Ładowanie...

Odwiedziło Nas

 • Dzisiaj:
 • Wczoraj:
 • W tym miesiącu:
 • Wszystkich:
 
 
Facebook