• ZAWICHOST I AMO NAJLEPSZE W SANDOMIERZU

W Sandomierzu, na stadionie MOSiRki dla dyrektora, Pawła Wierzbickiego) odbyły się finały powiatowe chłopców, XVIII edycji "Pucharu Tymbarka". W kat. U-12 wygrała ekipa SP Zawichost. W kat. U-10 AMO Sandomierz.

• BEZPIECZNY STADION

W obiektach Targów Kielce odbyła się XVII konferencja "Bezpieczny Stadion". Czynny udział wzięli w niej przedstawiciele Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej.

• KOMISJA ETYKI I FAIR PLAY PRZYPOMINA ...

Komisja Etyki i Fair Play ŚZPN  przypomina, że do 15 listopada 2017 (środa) przyjmowane są wnioski o nagrodę Fair Play i nagrodę im. Wita Bryły.

• NIE MA BILETÓW NA URUGWAJ

Informujemy, że nie ma już biletów na mecz towarzyski, Polska - Urugwaj.

• TERMINARZ TYMBARKA

W rozwinięciu prezentujemy terminarz rozgrywek turnieju "Z podwórka na stadion. Puchar Tymbarku".

KIELCE CUP - WOŁYŃ I WILNO

data: 2011-06-30

Drużyna Wołynia w roczniku 1996 i Wilna (1998) wygrały I turniej Kielce Cup, w którym rywalizowały drużyny z Białorusi, Litwy, Ukrainy i Polski.

Mija drugi dzień turnieju Kielce Cup. W dopołudniowych spotkaniach emocje były niesamowite...

TRIUMF W REGIONS CUP!

Reprezentacja ŚZPN U-23 awansowała do polskiego finału UEFA Regions Cup. Wczoraj podopieczni Krzysztofa Dziubela i Grzegorza Klepacza pokonali w Strawczynie 3:0 Lublin. Finały rozegrane zostaną w Łodzi, w dniach 05.07. - 09.07. br.

W Radoszycach, na stadionie miejscowego Partyzanta odbył się kolejny mecz reprezentacji Zina IV Liga i Ligi Okręgowej. Tradycji stało się zadość, bo wygrałą Zina IV Liga 2:1 (0:0).

Od poniedziałku, 27.06.2011 - do rozpoczęcia sezonu 2011/12 Biuro ŚZPN pracować będzie w godzinach od 8.00 - 16.00.

Drużyna Ester Wojciechowice wygrała turniej "Żegnaj szkoło", który zorganizował w Samborcu zorganizował Podokręg Sandomierz.

W minioną niedzielę (19.06.), w Starachowiach odbyła się miła uroczystość. Wiceprezes ŚZPN, Tomasz Domaradzki w imieniu Zarządu i całej społeczności piłkarskiej podziękował za długoletnią współpracę Stefanowi Nowakowi.