• CENTRALNY KURS SPIKERA

  Uprzejmie informujemy, że Departament Organizacji Imprez, Bezpieczeństwa i Infrastruktury PZPN zorganizuje Centralny Kurs Spikerski...

  czytaj więcej » archiwum
 • PUCHARY DLA BENIAMINKÓW

  Zgodnie z tradycją, przed rozpoczęciem nowego sezonu piłkarskiego przedstawiciele Zarządu ŚZPN wręczają beniaminkom poszczególnych klas rozgrywkowych puchary za awans ...

  czytaj więcej » archiwum
 • UWAGA TRENERZY

  Przypominamy, że zgodnie z Uchwałą PZPN nr IV/63 zmieniły się niektóre wymogi licencyjne w poszczególnych klasach rozgrywkowych ... 

  czytaj więcej » archiwum
 • SREBRNE FUTBOLISTKI KSP KIELCE

  Srebrne medale wywalczyły młode futbolistki KSP Kielce podczas turnieju Piłkarska Kadra Czeka.  

  czytaj więcej » archiwum
 • KURS UEFA B I GRASSROOTS C

  Informujemy, że spotkania organizacyjne dla osób, które aplikowały na kursy UEFA B i Grassroots C odbędą się ...

  czytaj więcej » archiwum
 

WYGRANA Z LUBLINEM

data: 2011-06-15

Znakomicie spisala się drużyna Regions Cup ŚZPN. Prowadzona przez trenerów Krzysztofa Dziubela i Grzegorza Klepacza ekipa ŚZPN wygrała w pierwszym meczu półfinałowym w Poniatowej z Lublinem 1:0. Gola zdobył Mateusz Zacharski z Orląt Kielce. Mecz rewanżowy rozegrany zostanie w Strawczynie.

Czytaj więcej »

MŁODZIK MŁODSZY - KSZO JUNIOR PRZED KORONĄ

data: 2011-06-13

Piłkarze KSZO Junior Ostrowiec wygrali wojewódzki finał młodzika młodszego. Dalsze miejsca zajęły: KKP Korona Kielce, Granat Skarżysko i Sokół Starachowice. 

Czytaj więcej »

WYJEŻDŻAJĄ DO DANII

data: 2011-06-09

Reprezentacje Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej wyjeżdżąją dziś (czwartek, 09.06.) na międzynarodowy turniej piłkarski do duńskiego miasta Viborg.

Czytaj więcej »

EGZAMINY DO LICEALNEGO OSSM

data: 2011-06-09

55 chłopców urodzonych w 1995 roku zgłosiło się na egzaminy do Licealnego Ośrodka Sportowego Szkolenia Młodzieży w Ostrowcu. Przyjętych będzie 26 osób.

Czytaj więcej »

KADRA NA LUBLIN

data: 2011-06-09

Trenerzy kadry Regions Cup, Grzegorz Klepacz i Krzysztof Dziubel powołali 20 zawodników na półfinałowe mecze z reprezentacją Lublina...

Czytaj więcej »

ZENIT TRIUMFOWAŁ

data: 2011-06-08

Piłkarze Zenitu Kazań (Gimnazjum Chęciny) wygrali piłkarską Ligę Mistrzów organizowaną przez ŚZPN i Echo Dnia. W finale Zenit ograł Twente Enschede (Gim. Bieliny) w rzutach karnych 6:5. W normalnym czasie był remis 2:2. Trzecie miejsce wywalczyłą ekipa Panathinaikosu Ateny (Gim. 1 Jędrzejów).

Czytaj więcej »

TURNIEJ W SAMBORCU

data: 2011-06-06

W dniu 20 czerwca 2011 r. Podokręg Sandomierz ŚZPN wraz z UG Samborzec organizuje piłkarski turniej o Puchar Wójta Gminy Samborzec dla dzieci z rocznika 1999 i młodszych.

Czytaj więcej »

KKP KORONA PRZED KSZO JUNIOR

data: 2011-06-04

Piłkarze KKP Koorny Kielce zostali mistrzami województwa w kategorii "orlik młodszy" (2001). Drugie miejsce zajął MKS KSZO Junior Ostrowiec...

Czytaj więcej »

ANDRZEJ ROGOZIŃSKI NIE ŻYJE

data: 2011-06-03

Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci prezesa Piasta Stopnica - Andrzeja Rogozińskiego. Był wspaniałym człowiekiem, znakomitym prezesem, głównym twórcą sukcesów piłkarzy Piasta. Na ręce Rodziny i bliskich składamy najszczersze wyrazy współczucia. Andrzeju, zawsze będziesz z nami!

Zarząd ŚZPN

Czytaj więcej »

INTEGRO STASZÓW I KONDYCJA KIELCE

data: 2011-06-01

Drużyny Integro Staszów (dziewczęta) i Kondycji Kielce (chłopcy) triumfowały w wojewódzkim finale turnieju Marka Wielgusa.

Czytaj więcej »

Ładowanie...

Odwiedziło Nas

 • Dzisiaj:
 • Wczoraj:
 • W tym miesiącu:
 • Wszystkich:
 
 
Facebook