XVI ŚWIATOWE IGRZYSKA POLONIJNE

data: 2013-07-17

XVI ŚWIATOWE IGRZYSKA POLONIJNE – KIELCE 2013-07-16

PIŁKA NOŻNA

TERMINARZ (PROJEKT)

 

 

        GRUPA I                                                        GRUPA II

  1. Polonia Toronto (Kanada)            1. Lakeshore United I (Kanada)
  2. Junak Drohobycz (Ukraina)         2. Orzeł Biały (Ukraina)
  3. KS Żubr (Rosja)                           3. Zaolzie Beskid Śląski (Czechy)
  4. Polonia Wilno (Litwa)                   4.Polonia (Argentyna)
  5. Żytomierz (Ukraina)                     5. Skała Mościska (Ukraina)
  6. Lakeshore United II

 

UWAGA!!! Odprawa techniczna – piątek, 02.08.2013; godz17.00 – sala konferencyjna na Arenie Kielc!!!!

 

Grupa I:

04.08.2013 (niedziela) – boisko przy ul. Kusocińskiego

Godz. 09.45: Polonia Toronto – Junak Drohobycz;

Godz. 11.15: KS Żubr – Polonia Wilno;

Godz. 12.45: Żytomierz – Lakeshore United II

05.08.2013 (poniedziałek) – boisko przy ul. Szczepaniaka

Godz. 09.45: Lakeshore United II – KS Żubr;

 Godz. 11.15: Żytomierz – Polonia Toronto;

Godz. 12.45: Junak – Polonia Wilno;

06.08.2013 (wtorek) – Arena Kielc

Godz. 09.45: Lakeshore United II – Polonia Wilno;

Godz. 11.15: Polonia Toronto – KS Żubr;

Godz. 12.45: Żytomierz – Junak;

07.08.2013 (środa) – ul. Kusocińskiego

Godz. 09.45: Polonia Wilno – Żytomierz;

Godz.11.15: KS Żubr – Junak;

Godz.12.45: Lakeshore United II – Polonia Toronto;

08.09.2013 (czwartek) – ul. Szczepaniaka

Godz. 09.45: Polonia Toronto – Polonia Wilno;

Godz. 11.15: Żytomierz – KS Żubr; 

Godz. 12.45: Lakeshore United II - Żytomierz

 

 

 

Grupa II:

04.08.2013 (niedziela) – boisko przy ul. Szczepaniaka

Godz. 10.00: Lakeshore United I – Polonia Argentyna;

Godz. 12.00: Skała Mościska – Orzeł Biały;

05.08.2013 (poniedziałek) – Arena Kielc

Godz. 10.00: Polonia Argentyna – Zaolzie Beskid Śląski;

Godz. 12.00: Lakeshore United I – Orzeł Biały;

06.08.2013 (wtorek) – boisko przy ul. Kusocińskiego

Godz. 10.00: Polonia Argentyna – Skała Mościska;

Godz. 12.00: Zaolzie Beskid Śląski – Lakeshore United I;

07.08.2013 (środa) – ul. Szczepaniaka

Godz. 10.00: Orzeł Biały – Zaolzie Beskid Śląski;

Godz.12.00:  Skała Mościska - Lakeshore United I

08.08.2013 (czwartek) – ul. Kusocińskiego

Godz. 10.00:Polonia Argentyna – Orzeł Biały;

Godz.12.00: Zaolzie Beskid Śląski – Skała Mościska

 

09.08.2013 (piątek) – DZIEŃ WOLNY!!!!

 

10.08.2013 (sobota) – FINAŁY

Godz. 10.00:o 9. miejsce – boisku przy ul. Kusocińskiego;

Godz. 12.30:o 7. miejsce – boisko przy ul. Kusocińskiego;

 

Godz. 11.00:o 5. miejsce – boisko przy ul. Szczepaniaka;

Godz. 13.30:o 3 miejsce – boisko przy ul. Szczepaniaka;

 

Godz. 15.00: o 1. miejsce – Arena Kielc.

 
« wstecz
 
Ładowanie...
Almanach SZPN 2021-2025
 
 
Facebook