• PROJEKT TERMINARZA ROZGRYWEK III LIGI SENIORÓW

  czytaj więcej » archiwum
 • PATRONUJEMY SMS W NOWINACH

  Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej objął patronatem Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Nowinach. Stosowną umowę podpisali ze strony ŚZPN - prezes, Mirosław Malinowski oraz wiceprezes, Tomasz Domaradzki.

  czytaj więcej » archiwum
 • TERMINARZ ROZGRYWEK IV LIGI

  czytaj więcej » archiwum
 • KOMUNKAT KOMISJI DS. LICENCJI KLUBOWYCH ŚZPN

  Komisja ds Licencji Klubowych ŚZPN informuje ...

  czytaj więcej » archiwum
 • ODWOŁANY TYMBARK

  Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej odwołał rozgrywki XX edycji turnieju "Z podwórka na stadion. Puchar Tymbarku" ...

  czytaj więcej » archiwum
 

REMIS W MNIOWIE

data: 2013-11-11

2:2 (1:1) zremisowała drużyna Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej z oldbojami Gminy Mniów. Mecz odbył się na nowym obiekcie Victorii.

Czytaj więcej »

GRATULACJE DLA BURMISTRZA

data: 2013-11-11

W Koprzywnicy odbyło się wyjazdowe posiedzenie zarządu Podokręgu ŚZPN w Sandomierzu. W trakcie spotkania, Marek Jońca burmistrz miasta i gminy odebrał z rąk działaczy pamiątkowy grawerton....

Czytaj więcej »

EGZAMIN KURSANTÓW

data: 2013-11-11

Teoretyczne i praktyczne egzaminy przeszli w ostatnich dniach uczestnicy kursu PZPN C. Egzamin teoretyczny przeprowadził w siedzibie biura ŚZPN dr Bogdan Gawron. Egzaminy praktyczne odbywały się (bądź odbędą się w najbliższym okresie) w: Kielcach, Koprzywnicy, Małogoszczy, Ożarowie i Sukowie.

Czytaj więcej »

KONFERENCJA BEZPIECZNY STADION

data: 2013-11-08

XIII konferencja "Bezpieczny Stadion" odbyła się w centrum konferencyjnym Targów Kielce... 

Czytaj więcej »

ZMARŁ STANISŁAW MAJ

data: 2013-11-08

Z przykrością informujemy, że zmarł Stanisław Maj, długoletni działacz piłkarski, były członek Zarządu ŚZPN. Masza Św. żałobna odprawiona zostanie w sobotę (09.11.2013) w kościele parafialnym pod wezwaniem Św. Ducha (osiedle Na Stoku). Początek, godz. 13.00. 

Czytaj więcej »

MOSIR KIELCE ZAPRASZA

data: 2013-11-08

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kielcach zawiadamia ...

Czytaj więcej »

PREZES M. MALINOWSKI NADAL W HATTRICKU

data: 2013-11-05

Mirosław Malinowski, prezes ŚZPN został ponownie wybramy do Komisji HatTrick działającej w strukturach Europejskiej Federacji Piłki Nożnej (UEFA). Kolejna kadencja potrwa do końca 2016 roku.

Czytaj więcej »

BEZPIECZNY STADION W NOWEJ ODSŁONIE

data: 2013-11-02

Po raz pierwszy konferencja „Bezpieczny Stadion’ odbędzie w nowym Centrum Kongresowym Targów Kielce. Konferencję otworzą m. in.: Joanna Mucha, minister sportu, Zbigniew Boniek, prezes PZPN i Andrzej Mochoń, prezes Targów Kielce... - pisze Joanna Massalska z działu Public Relations TK.
 

Czytaj więcej »

GRASSROOTS W OPATOWIE

data: 2013-11-02

Informujemy, że tegoroczne szkolenie w ramach programu UEFA "Grassroots" odbędzie się w dniu 26.11, w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego im. B. Głowackiego w Opatowie. Patronat honorowy nad szkoleniem objął Starosta Powiatu Opatów - Bogusław Włodarczyk. Współorganizatorem jest Zespół Szkół nr 1 Opatowie.
Szkoleniowcom, ubiegającym się o przyznanie bądź przedłużenie licencji - Wydział Szkolenia ŚZPN przypomina, że są zobowiązani do przedstawienia Komicji Licencyjnej Trenerów certyfikatów uczestnictwa w szkoleniach.

Czytaj więcej »

UWAGA KLUBY, ŻAŁOBA NARODOWA

data: 2013-10-30

Departament Rogzrywek Krajowych PZPN informuje, że ...

Czytaj więcej »

Ładowanie...
 
 
Facebook