• KURSOKONFERENCJA DLA TRENERÓW PIŁKI NOŻNEJ - ZMIANA W HARMONOGRAMIE

  Z przyczyn prywatnych Joao PEIXEIRO nie będzie mógł uczestniczyć w kursokonferencji. Ale mamy świetną informacją przybędzie do nas Tamara DESPOT!

  czytaj więcej » archiwum
 • „ŁĄCZY NAS TRENING”, CZYLI KOLEJNY KROK W PRZÓD!

  Wraz z rozpoczęciem funkcjonowania „Zielonej Gwiazdki” w ramach Programu Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich, rusza także kolejna duża inicjatywa dedykowana trenerom w naszym kraju

  czytaj więcej » archiwum
 • PIŁKARZE I NARCIARZE

  czytaj więcej » archiwum
 • PIŁKARZ KOLEJKI

  czytaj więcej » archiwum
 • UWAGA!!! BILETY DLA RODZICÓW!! MECZ POLSKA - BELGIA

  czytaj więcej » archiwum
 

ŻEGNAJ SZKOŁO, WITAJCIE WAKACJE!!!

data: 2013-06-17

- Żegnaj szkoło, witajcie wakacje" - to nazwa turnieju organizowanego przez Podokręg Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej w Sandomierzu, SKS Wisła Sandomierz oraz MOSiR Sandomierz. - Chcemy piłkarsko połączyć koniec roku szkolnego z początkiem wakacji - mówi Tomasz Dzieciuch, trener koordynator Podokręgu ŚZPN w Sandomierzu ...
Impreza odbędzie się na płycie głównej stadionu Miejskiego Ośroda Sportu i Rekreacji w Sandomierzu (podziękowania dla burmistrza Sandomierza, Jerzego Borowskiego i dyrektora MOSiR, Janusza Chabla) w czwartek, 27.06.2013. r. Początek godzina 11.00.
- Zapraszamy do Sandomierza drużyny z rocznika 2003 oraz 2005. Chcemy piłkarsko pożegnać rok szkolny i powitać wakacje - mówi Tomasz Dzieciuch, koordynator Podokręgu ŚZPN w Sandomierzu.
Bliższych informacji zasięgnąć można pod numerem telefonu: 693 960 178. 

 

 
« wstecz
 
Ładowanie...
Almanach SZPN 2021-2025
 
 
Facebook