• II LIGA FUTSALU

    czytaj więcej » archiwum
  • DZIEŃ DZIECKA W PODOKRĘGU

    Niniejszym, zaproszamy do udziału w turnieju z okazji Dnia Dziecka. Rywalizacja toczyć się będzie o puchar wiceprezesa ds. Podokręgu Sandomierz - Marka Walczaka

    czytaj więcej » archiwum
  • NABÓR NA KURS TRNERSKI

    Wydział Szkolenia ŚZPN informuje, że rozpoczął się nabór na kurs Wyrównawczy UEFA B+A, który rozpocznie się 18.08.2018 r. ...

    czytaj więcej » archiwum
  • ORZECZENIE KOMISJI DYSCYPLINARNEJ

    W dn. 21 maja 2018 r. Komisja Dyscyplinarna ŚZPN wydała orzeczenie w sprawie zdarzenia z udziałem zawodników Huberta Sieleckiego i Tomasza Stawiarskiego, do którego doszło podczas meczu pomiędzy MLKS Zenit Chmielnik, a KS Świt Ćmielów.

    czytaj więcej » archiwum
  • UEFA CERTIFICATE IN FOOTBALL MANAGEMENT

    W zakładce Wydział Szkolenia zamiszczone zostały szczegóły II edycji programu UEFA Certificate in Football Management. Chętnyh prosimy o zgłaszanie swoich kandydatur do 21.05.2018.

    czytaj więcej » archiwum
 

MIKOŁAJKOWE DZIEWCZYNY

data: 2010-12-14

Wyniki: ŚZPN Kielce - Jędrzejów 5:0, Kostomłoty - Staszów 1:2, Małogoszcz - Łączna 3:0, Wiślica - Wilczyce 0:2, Kostomłoty - Wiślica 0:2, Jędrzejów - Łączna 3:0, Staszów - Wilczyce 2:1, Kielce - Łączna 9:0, Kostomłoty - Wilczyce 0:3, Jędrzejów - Małogoszcz 1:0, Staszów - Wiślica 2:0

 

Półfinały: Kielce - Wilczyce 9:0, Jędrzejów - Staszów 1:2

O III miejsce: Wilczyce - Jędrzejów 3:0

O I miejsce: Kielce - Staszów 3:0.

Najlepsza zawodniczka: Wiktoria Fiutek (Jędrzejów), najlepsza bramkarka: Katarzyna Głód (Staszów), najskuteczniejsza: Patrycja Ostatek (Kielce).

Kielce: Emilia Kobyłka, Kamila Komisarczyk, Weronika Rączkiewicz, Patrycja Ostatek, Monika Lipa, Paulina Szczepańska, Paulina Piątkowska, Dominika Łabuda, Aleksandra Winckiewicz, Aleksandra Ptak.

Staszów: Katarzyna Głód, Katarzyna Borzęcka, Natalia Gajda, Martyna Jarosz, Patrycja Mularczyk, Klaudia Rudkowska, Ola Kalita,

Wilczyce: Aleksandra Krysa, Dominika Stasiak, Joanna Rawiak, Donata Siudak, Karolina Prawda, Julia Wieczorek, Aleksandra Romańska.

Kostomłoty: Marta Modras, Patrycja Prus, Paulina Ślusarczyk, Ewa Guzy, Wiktoria Jas, Daria Żak, Agnieszka Zapała.

Wiślica: Agata Klimek, Majka Białkiewicz, Julita Sokołowska, Kamila Lisek, Natalia Borzęcka, Karolina Filosek, Aleksandra Przęzak, Magdalena Cupiał.

Jędrzejów: Klaudia Miszkiewicz, Patrycja Lechowicz, Oliwia Kowalska, Julia Grabowska, Wiktoria Fiutek, Karolina Grzelec, Sylwia Lato, Ada Komisarska,Sara Krzysztofik, Żaneta Bąk.

Małogoszcz: Sylwia Gajek, Agata Rużycka, Natalia Dziwoń, Agnieszka Wojnarska, Aleksandra Szymkiewicz, Elwira Nowaczek, Natalia Pasieka, Urszula Dzwonek.

Łączna: Adrianna Stasiak, Sylwia Dulęba, Weronika Dulęba, Wioletta Fąfara, Aleksandra Adamiec, Emilia Karpacka, Adrianna Domeradzka, Luzia Łęcka, Katarzyna Furmańczyk, Klaudia Ziomkiewicz.

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook