• UBEZPIECZENIOWA PROMOCJA

    czytaj więcej » archiwum
  • KURS TRENERSKI UEFA B+A

    32 osoby rozpoczęły - zorganizowany przez Wydział Szkolenia ŚZPN - zintegrowany kurs trenerski UEFA B+A.

    czytaj więcej » archiwum
  • POSZUKIWANI WOLONTARIUSZE

    Polski Związek Piłki Nożnej poszukuje kandydatki lub kandydata do pracy na stanowisku: Team Liaison Officer / Oficer Łącznikowy Drużyn Mistrzostwa Świata FIFA U-20 Polska 2019

    czytaj więcej » archiwum
  • TYMBARK. PONIDZIE

    W Busku Zdroju i w Pińczowie odbyły się kolejne rozgrywki XIX edycji turnieju "Z podwórka na stadion. Puchar Tymbarku".

    czytaj więcej » archiwum
  • BILETY NA CZECHY

    Informujemy, że pod linkiem https://media.laczynaspilka.pl/files/pzphp/MDI7MDA_/5b9784fca3f3e7e3ca9f9f05a537a393.pdf można zapoznać się z harmonogramem sprzedaży biletów na towarzyski mecz Polska - Czechy.

    czytaj więcej » archiwum
 

MIKOŁAJKOWE DZIEWCZYNY

data: 2010-12-14

Wyniki: ŚZPN Kielce - Jędrzejów 5:0, Kostomłoty - Staszów 1:2, Małogoszcz - Łączna 3:0, Wiślica - Wilczyce 0:2, Kostomłoty - Wiślica 0:2, Jędrzejów - Łączna 3:0, Staszów - Wilczyce 2:1, Kielce - Łączna 9:0, Kostomłoty - Wilczyce 0:3, Jędrzejów - Małogoszcz 1:0, Staszów - Wiślica 2:0

 

Półfinały: Kielce - Wilczyce 9:0, Jędrzejów - Staszów 1:2

O III miejsce: Wilczyce - Jędrzejów 3:0

O I miejsce: Kielce - Staszów 3:0.

Najlepsza zawodniczka: Wiktoria Fiutek (Jędrzejów), najlepsza bramkarka: Katarzyna Głód (Staszów), najskuteczniejsza: Patrycja Ostatek (Kielce).

Kielce: Emilia Kobyłka, Kamila Komisarczyk, Weronika Rączkiewicz, Patrycja Ostatek, Monika Lipa, Paulina Szczepańska, Paulina Piątkowska, Dominika Łabuda, Aleksandra Winckiewicz, Aleksandra Ptak.

Staszów: Katarzyna Głód, Katarzyna Borzęcka, Natalia Gajda, Martyna Jarosz, Patrycja Mularczyk, Klaudia Rudkowska, Ola Kalita,

Wilczyce: Aleksandra Krysa, Dominika Stasiak, Joanna Rawiak, Donata Siudak, Karolina Prawda, Julia Wieczorek, Aleksandra Romańska.

Kostomłoty: Marta Modras, Patrycja Prus, Paulina Ślusarczyk, Ewa Guzy, Wiktoria Jas, Daria Żak, Agnieszka Zapała.

Wiślica: Agata Klimek, Majka Białkiewicz, Julita Sokołowska, Kamila Lisek, Natalia Borzęcka, Karolina Filosek, Aleksandra Przęzak, Magdalena Cupiał.

Jędrzejów: Klaudia Miszkiewicz, Patrycja Lechowicz, Oliwia Kowalska, Julia Grabowska, Wiktoria Fiutek, Karolina Grzelec, Sylwia Lato, Ada Komisarska,Sara Krzysztofik, Żaneta Bąk.

Małogoszcz: Sylwia Gajek, Agata Rużycka, Natalia Dziwoń, Agnieszka Wojnarska, Aleksandra Szymkiewicz, Elwira Nowaczek, Natalia Pasieka, Urszula Dzwonek.

Łączna: Adrianna Stasiak, Sylwia Dulęba, Weronika Dulęba, Wioletta Fąfara, Aleksandra Adamiec, Emilia Karpacka, Adrianna Domeradzka, Luzia Łęcka, Katarzyna Furmańczyk, Klaudia Ziomkiewicz.

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook