NOWI KIEROWNICY

data: 2011-02-19

W pięciu sekcjach sędziowskich Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej odbyły się wybory.

Czytaj więcej »

UNIMAX KIELCE PO RAZ 6. MISTRZEM!

data: 2011-02-19

W sobotę, 19 lutego w jednym z najciekawszych spotkań Sporting Kielce zremisował 2:2 z Siódemką. Natomiast w meczu na szczycie UniMax Kielce wygrał z Becherem 4:1. Zwycięstwo to zapewniło UniMaksowi Kielce tytuł mistrzowskiw I Lidze. Jest to już szóste mistrzostwo UniMaksu, dwa razy wygrywał Elmar Jędrzejów, a raz Kolporter Kielce.

Czytaj więcej »

UNIMAX KIELCE MISTRZEM?

data: 2011-02-13

Coraz bliżej rozstrzygnięć w ŚHLF. Po trzecim walkowerze z rozgrywek została wycofana drużyna Folwark UniMax, a pozostałe mecze z jej udziałem zweryfikowane jako walkowery na korzyść przeciwników.

Cenne zwycięstwo w I Lidze odniosła Siódemka, która broni się przed spadkiem. Nadspodziewanie wysoka wygrana UniMax Kielce z URB Plus (8:1) wyraźnie przybliżyło tę drużynę do mistrzostwa ŚHLF. Z I Ligą żegna się Ceramik Ceresit Murexin i Eurogres Dyson FA.

Do I Ligi awansował EBS i PC-TECH.

Czytaj więcej »

REZERWY EBS W II LIDZE?

data: 2011-02-12

W dniu dzisiejszym, tj. w sobotę 12 lutego, EBS II rozbił Szkołę Jazdy Krzysztof 6:1. Wynik ten daje awans drużynie EBS do II ligi, ale pod warunkiem, że pierwszy zespół awansuje do I ligi. W meczu KIK BIS Instalacje Budowlane - Grupa Edukacyjna SA nie strzelono żadnej bramki, ale aż 15 padło w pojedynku Ery Biznes z PC-TECH. Sporting udanie finiszuje i oddala od siebie widmo degradacji.

Czytaj więcej »

TERMINARZE DLA GRUP MŁODZIEŻOWYCH

data: 2011-02-11

Wydział Gier Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej w Kielcach opracował terminarze dla grup młodzieżowych na rundę "Wiosna 2011" sezonu 2010/2011 (od Świętokrzyskiej Ligi Juniorów Starszych do Młodzika Starszego). Do 21 lutego przyjmujemy propozycje klubów (gospodarzy meczów) co do dnia i godziny rozegrania spotkania. Zmiany można przesyłać do siedziby Związku na adres szpiasta@szpnkielce.pl lub faksem, zostaną one uwzględnione w terminarzach przygotowywanych na odprawę przedsezonową (25 lutego).

Czytaj więcej »

UWAGA SĘDZIOWIE - SEKCJA KIELCE

data: 2011-02-10

Zarząd Kolegium Sędziów ŚZPN zawiadamia wszystkich sędziów i obserwatorów Sekcji Kielce, że w dniu 18.02.2011 o godz. 19. w siedzibie ŚZPN, ul. Ściegiennego 8 (wejście od al. Legionów) odbędą się wybory kierownika sekcji.
Obecność obowiązkowa. 

Czytaj więcej »

UWAGA SĘDZIOWIE - SEKCJA SANDOMIERZ

data: 2011-02-10

Zarząd Kolegium Sędziów ŚZPN zawiadamia wszystkich sędziów i obserwatorów Sekcji Sandomierz, że w dniu 18.02.2011 o godz. 18. w Zespole Szkół w Łoniowie odbędą się wybory kierownika sekcji.
Obecność obowiązkowa.

Czytaj więcej »

NIEDZIELNE NIESPODZIANKI W ŚHLF

data: 2011-02-06

W dniu dzisiejszym, 6 lutego kolejne mecze rozegrają drużyny uczestniczące w ŚHLF. W II Lidze doszło do niespodziewanej porażki Corony ZDZ z ZIO-MAX 0:3. W meczu na szczycie w tej klasie rozgrywek EBS pokonał 3:2 PC-TECH. W III Lidze Szkoła Jazdy Krzysztof zremisowała z Grupą Edukacyjną SA 2:2 i obie drużyny jako jedyne w tym sezonie nie poniosły jeszcze porażki.

Czytaj więcej »

UWAGA!!! ZMIANA TERMINU

data: 2011-02-06

Informujemy, że najbliższe szkolenie kursu sędziowskiego w Podokręgu Sandomierz odbędzie się nie 11 lutego
br. (piątek) a w dniu 12 lutego (sobota). Początek, godz. 9.00. Miejsce - sala konferencyjna stadionu KS,,Wisła"
Sandomierz.
Koordynator kursu: Krzysztof Skórski
 

Czytaj więcej »

PRZEGRANA CAREX MAXTEL

data: 2011-02-05

W dniu dzisiejszym, 5 lutego, pierwszą porażkę zanotował Carex Maxtel. Do tej pory była to jedyna drużyna w I i II Lidze, która nie przegrała meczu. Coraz lepiej spisuje się PC-TECH, który po nie najlepszym początku rozgrywek, odniósł teraz kolejne zwycięstwo i jest na najlepszej drodze do powrotu do I Ligi. W najwyższej klasie rozgrywkowej Sporting Kielce odniósł bardzo cenne zwycięstwo nad Ceramikiem Ceresit Murexin (3:1), natomiast Siódemka po porażce 1:4 z TOMI przybliżyła się do II Ligi. Tradycyjnie przedstawiamy wyniki live i aktualne tabele.

Czytaj więcej »

Ładowanie...
Piłkarski Skarb 2023
 
 
Facebook