• TERMINARZE KLASY B

    W zakładce Wydziały/Wydział Gier zamieszczone zostały terminarze czterech grup klasy B.

    czytaj więcej » archiwum
  • KOMISJA LICENCJONOWANIA TRENERÓW INFORMUJE ..

     Komisja Licencjonowania Trenerów informuje, że w siedzibie biura ŚZPN można odbierać licencje trenerskie rozpatrzone w trybie zwyczajnym... 

    czytaj więcej » archiwum
  • PUCHAR POLSKI. I RUNDA.

    Wydział Gier ŚZPN dokonał losowania I rundy piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu okręgu. Mecze zaplanowane zostały na 20.08.2014 (środa). Początek, godz. 17.15. Zestaw par w rozwinięciu ...

    czytaj więcej » archiwum
  • KLASA B. PODZIAŁ NA GRUPY.

    W rozwinięciu prezentujemy podział czterech grup Klasy B w sezonie 2014/15 ...

    czytaj więcej » archiwum
  • UWAGA SĘDZIOWIE I KLUBY! NOWE SPRAWOZDANIE

    Informujemy, że w zakładce: WYDZIAŁY/KOLEGIUM SĘDZIÓW zamieszczony został wzór nowego sprawozdania sędziowskiego z meczów piłkarskich. W/w wzór będzie obowiązywał w sezonie 2014/15. 

    czytaj więcej » archiwum
 

OBSADA SĘDZIOWSKA

data: 2013-04-12

 

III LIGA

Lp.

Data

Godz.

Mecz: Gospodarze - Goście

Sędzia

Asystenci

Sekcja

1.

13.04.2013

sobota

16: 00

Bocheński KS

-

Beskid Andrychów

 

Mecz   ??

odwołany

 

 

 

2.

13.04.2013

sobota

16: 00

Dalin Myślenice

-Boisko sztuczne

Lubań Maniowy

D Gawęcki

K Adamski

 

M Molenda

3.

13.04.2013

sobota

16.:00

Poprad Muszyna

-

Wierna Małogoszcz

 

 

 

 

4.

13.04.2013

sobota

16: 00

Czarni Połaniec

-

Granat Skarżysko Kamienna

 

 

 

 

5.

14.04.2013

niedziela

16: 00

Juventa Starachowice

-

Wisła Sandomierz

 

 

 

 

6.

13.04.2013

sobota

15: 00

Przebój Wolbrom

-w Krakowie

Hutnik Kraków

A Śliwa

Odwołany

K Kierzkowski

 

M Stelmaszczyk

7.

13.04.2013

sobota

16: 00

Janina Libiąż

-

Szreniawa Nowy Wiśnicz

M Mądzik

P Szynal

 

R Kowalski

8.

14.04.2013

niedziela

16: 00

Limanovia Szubryt Limanowa

-   ?

Łysica Bodzentyn

Odwołany

 

 

 

IV LIGA

Lp.

Data

Godz.

Mecz: Gospodarze - Goście

Sędzia

Asystenci

Sekcja

1.

14.04.2013

niedziela

16: 00

ŁKS Łagów

-

TS 1946 Nida Pińczów

M Sprzęczka

Odwołany

M Jamiński

o

K Adamski

2.

14.04.2013

niedziela

16: 00

Zdrój Busko Zdrój

-

Partyzant Radoszyce

Sz Ubożak

P Białacki

k

J Półchłopek

3.

14.04.2013

niedziela

16: 00

Lubrzanka Kajetanów

-

KSZO 1929 Ostrowiec Św.

K Pastuszka

Odwołany

P Sypuła

st

M Jagieła

4.

14.04.2013

niedziela

16: 00

Sparta K. Wielka

-

Alit Ożarów

T Żołądek

M Stelmaszczyk

k

T Kondrak

5.

14.04.2013

niedziela

16: 00

Orlicz Suchedniów

-                 

Unia Sędziszów

Sz Górczyński

Odwołany

P Przepiórka

o

K Żeber

6.

14.04.2013

niedziela

16: 00

Naprzód Jędrzejów

-

Olimpia Pogoń Staszów

M Szrek

J Waśko

k

M Prokop

7.

14.04.2013

niedziela

16: 00

Hetman Włoszczowa

-

Orlęta Kielce

M Smolanko

M Michalski

k

P Grzywacz

8.

14.04.2013

niedziela

16: 00

Spartakus Daleszyce

-

Sokół Nordkalk G.Rykoszyn

M Rudkiewicz

K Łodej

k

T Kwapisz

KLASA  OKRĘGOWA

Lp.

Data

Godz.

Mecz: Gospodarze - Goście

Sędzia

Asystenci

Sekcja

1.

13.04.2013

sobota

17: 00

GKS Nowiny

-

GKS Rudki

R Borek

P Przepiórka

o

Dar  Muchacki

2.

14.04.2013

niedziela

16: 00

Nidzianka Bieliny

-

Klimontowianka Klimontów

D Frydryk

M Łosiak

sk

W Błach

3.

14.04.2013

niedziela

16: 00

Skała Tumlin

-

Piaskowianka Piaski

M Kowalicki

Odwołany

R Kowalski

k

J Pieron

4.

14.04.2013

niedziela

16: 00

LZS Samborzec

-

Zryw Skroniów

D Kustra

R Rękawik

st

M Kopyś

5.

14.04.2013

niedziela

16: 00

MKS Neptun Końskie

-

Kamienna Brody

P Szostak

S Skalski

sk

R Frączkiewicz

6.

14.04.2013

niedziela

13: 00

Piast Stopnica

-

Wicher M.Góra

S Świątkiewicz

M Mierzwa

sa

R Jachowski

7.

14.04.2013

niedziela

16: 00

Sparta Dwikozy

-

Moravia Morawica

D Skórski

K Dywan

sa

K Marzec

8.

13.04.2013

sobota

16: 00

Zenit Chmielnik

-

Samson Samsonów

M Bąk

J Waśko

k

P Trepko

KLASA A – grupa I

Lp.

Data

Godz.

Mecz: Gospodarze - Goście

Sędzia

Asystenci

Sekcja

1.

14.04.2013

niedziela

15.00

GKS Górno

-

Victoria Górki Szczukowskie

J Dobosz

Kam Sitarz

 

k

K Śnioch

2.

14.04.2013

niedziela

15.00

Polanie Pierzchnica

-

GLKS Krasocin

M Śliwa

M Pluta

k

D Błażkiewicz

3.

14.04.2013

niedziela

15.00

Lechia Strawczyn

-

AZS Politechnika Kielce

A Śliwa

Sz Woźniczka

k

K Kierzkowski

4.

14.04.2013

niedziela

15.00

Granat II Skarżysko

-

Astra Suchedniów

D Gawęcki

Odwołany

M Mlenda

k

F Dziewięcki

5.

14.04.2013

niedziela

15.00

Victoria Mniów

-

Piast Chęciny

R Sokołowski

Odwołany

J Moskal

sk

A Bińkowski

6.

13.04.2013

sobota

15.00

Zieleń Żelisławice

-

Gród Ćmińsk

M Szrek

M Pindral + 10:00

k

K Wiącek + 10:00

7.

14.04.2013

niedziela

15.00

Czarnovia Kielce

-

Astra Piekoszów

M Mądzik

P Szynal

k

P Łukasik

KLASA A – grupa II

Lp.

Data

Godz.

Mecz: Gospodarze  - Goście

Sędzia

Asystenci

Sekcja                

1.

14.04.2013

niedziela

15: 00

OKS Opatów

-

LKS Gród Wiślica

R Rzeszutek

Kozera

st

Rączka

2.

14.04.2013

niedziela

16: 30

BASZTA Rytwiany

- w Zbigniewice

ZRYW Zbigniewice

R Cena

J Barański

sa

Sz Zioło

3.

 

14.04.2013

niedziela

 

12: 00

Agricola Łoniów

-w Samborcu

ŚWIT Ćmielów

Sz Zioło

J Barański

sa

R Cena

4.

13.04.2013

sobota

15: 00

Stal Kunów

Star Starachowice

K Dywan

D Skórski

sa

M Biało

5.

14.04.2013

niedziela

15: 00

KSZO 1929 II Ostrowiec Św.

-w Bodzechowie

VICTORIA Skalbmierz

M Kowalski

K Wiącek

k

P Trepko

6.

14.04.2013

niedziela

15: 00

Koprzywianka Koprzywnica

-

Huragan Wilczyce

R Borek

P Suska

o

M Zygadło

7.

14.04.2013

niedziela

15: 00

WISŁA N. Korczyn

-

PIAST Osiek

D Niebudek

Ł Mikulski

k

D Wrona

KLASA B – grupa I

Lp.

Data

Godz.

Mecz: Gospodarze - Goście

Sędzia

Asystenci

Sekcja                  

1.

14.04.2013

niedziela

11: 00

ŁKS II Łagów

-

SPARTAKUS Daleszyce

M Jamiński

Odwołany

M Sprzęczka

o

Dar Muchacki

2.

14.04.2013

niedziela

11: 00

Płomień Wólka Kłucka

-

OLIMP Serbinów

J Przybycień

Odwołany

Ł Kądziela

sk

R Sowa

3.

14.04.2013

niedziela

11: 00

KS Kamienna Wwola

-w Stąporkowie

TĘCZA Gowarczów

Odwołany

 

 

 

4.

14.04.2013

niedziela

11: 00

ORICZ II Suchedniów

-

KLONÓWKA Masłów

Odwołany

wycofany Orlicz

 

 

 

5.

14.04.2013

niedziela

11: 00

MSS Masłów

-

LUBRANKA II Kajetanów

M Bielecki

Odwołany

K Woszczyk

k

T Karkut

 

 

 

ULKS Łączna - PAUZA

 

 

 

KLASA B – grupa II

Lp.

Data

Godz.

Mecz: Gospodarze - Goście

Sędzia

Asystenci

Sekcja                  

1.

20.04.2013

niedziela

 

 

Rozpoczęcie

27/28.04.2013r

 

 

 

2.

20.04.2013

niedziela

 

 

 

 

 

 

3.

20.04.2013

niedziela

 

 

 

 

 

 

4.

20.04.2013

niedziela

 

 

 

 

 

 

5.

20.04.2013

niedziela

 

 

 

 

 

 

KLASA B – grupa III

lp.

Data

Godz.

Mecz: Gospodarze - Goście

Sędzia

Asystenci

Sekcja

1.

14.04.2013

niedziela

11: 00

Źródło Solec Zdrój

-

NIDZICA Dobiesławice

P Wysocki

J Wójcik

k

Kon Sitarz

2.

14.04.2013

niedziela

11: 00

GTS Raków

-

GKS Szydłów

B Gradzik

Odwołany

P Wotyś

sa

Ł Hamer

3.

14.04.2013

niedziela

16: 00

Zorza Tempo Pacanów

-

PIAST II Stopnica

K Piekarski

T Olszak

k

R Nawrot

4.

14.04.2013

niedziela

11: 00

JAWORNIK Gorzków

-

 ZDRÓJ II Busko Zdrój

Odwołany

 

 

 

 

 

 

Victoria B.K - Pauza

 

 

 

 

KLASA B – grupa IV

Lp.

Data

Godz.

Mecz: Gospodarze - Goście

Sędzia

Asystenci

                  Sekcja

1.

14.04.2013

niedziela

11: 00

Arka Pawłów

-

OSP Strażak Bidziny

P Kozera

Odwołany

K Rączka

st

R Rzeszutek

2.

14.04.2013

niedziela

11: 00

Alit II Ożarów

-

SOKÓŁ Jachimowice

T Gospodarczyk

P Suska

sa - o

T Zdyb

3.

14.04.2013

niedziela

11: 00

Zorza Czajków

-

KS Tarłów

Sz Ciach

D Skórski

sa

K Dywan

4.

14.04.2013

niedziela

11: 00

GKS Obrazów

-

GKS Świniary

Odwołany!!!

P Gach

W Stępień

sa

M Biało

5.

14.04.2013

niedziela

13: 00

Ester Wojciechowice

-

LZS II Samborzec

P Tracz

M Kaniewski

o

P Kowalski

 

 

 

Marol Jacentów - Pauza

 

 

 

MAKROREGION JUNIOR STARSZY

Lp.

Data

Godz.

Mecz: Gospodarze - Goście

Sędzia

Asystenci

Sekcja

1.

13.04.2013

sobota

12: 00

MKS KSZO  Ostrowiec Św.

-

GKS Bogdanka

M Kowalski

D Muchacki

k - o

T Zdyb

MAKROREGION JUNIOR MŁODSZY

Lp.

Data

Godz.

Mecz: Gospodarze - Goście

Sędzia

Asystenci

Sekcja

1.

13.04.2013

sobota

14: 00

MKS KSZO Ostrowiec Św.

-

MOTOR Lublin

D Muchacki

T Zdyb

o - k

M Kowalski

ŚWIĘTOKRZYSKA JUNIOR STARSZY

Lp.

Data

Godz.

Mecz: Gospodarze - Goście

Sędzia

Asystenci

Sekcja

1.

13.04.2013

sobota

13: 00

GKS Rudki

-

Naprzód Jędrzejów

J Dobosz

Odwołany

M Prokop

k

F Dziewięcki

2.

13.04.2013

sobota

12: 00

Stal Kunów

-

Orlęta Kielce

Sz Górczyński

P Suska

o

P Kowalski

3.

13.04.2013

sobota

11: 00

Juventa Starachowice

-

MKS Neptun Końskie

R Rzeszutek

Odwołany

M Jagieła

st

K Pastuszka

4.

13.04.2013

sobota

15: 00

Granat Skarżysko

-

Nida Pińczów

M Łosiak

Odwołany

T Świdunowicz

sk

B Pietrkiewicz

5.

 

13.04.2013

sobota

13: 00

Partyzant Radoszyce

-

Rodzina Kielce

J Pieron

K Sitarz

k

Kon  Sitarz

ŚWIĘTOKRZYSKA JUNIOR MŁODSZY

Lp.

Data

Godz.

Mecz: Gospodarze - Goście

Sędzia

Asystenci

Sekcja

1.

13.04.2013

sobota

13: 00

Juventa Starachowice

-  Odwołany

Victoria Skalbmierz

K Pastuszka

Odwołany

M Jagieła

 

st

R Rzeszutek

2.

13.04.2013

sobota

11: 00

KKP Korona Kielce

- Ściegiennego

Orlęta Kielce

M Bąk

K Adach

k

Adr Sitarz

3.

13.04.2013

sobota

 

UKS Trójka Sand. - pauza

 

 

 

 

KLASA OKRĘGOWA JUNIOR STARSZY – grupa I

Lp.

Data

Godz.

Mecz: Gospodarze - Goście

Sędzia

Asystenci

Sekcja

1.

14.04.2013

niedziela

11: 00

VICTORIA Mniów

-

NIDZIANKA Bieliny

A Binkowski

Odwołany

R Sokołowski

 

sk

J Moskal

2.

13.04.2013

sobota

10: 30

Samson Samsonów

-

Victoria G. Szczukowskie

M Michalski

Odwołany

D Niebudek

k

Ł Mikulski

3.

13.04.2013

sobota

13: 00

GKS Górno

-

Polanie Pierzchnica

M Kowalicki

Odwołany

P Grzywacz

k

M Cedro

4.

13.04.2013

sobota

11: 00

Gród Ćmińsk

-

Orlicz Suchedniów

J Półchłopek

Odwołany

K Śnioch

k

T Karkut

5.

13.04.2013

sobota

13: 00

Czarnovia Kielce

-

Sparta Zagnańsk

M Smolanko

Odwołany

M Tkacz

k

P Wysocki

KLASA OKRĘGOWA JUNIOR STARSZY – grupa II

Lp.

Data

Godz.

Mecz: Gospodarze - Goście

Sędzia

Asystenci

Sekcja

1.

13.04.2013

sobota

13: 00

GLKS Krasocin

-

Zieleń Żelisławice

Odwołany

 

 

 

2.

14.04.2013

niedziela

15: 00

LKS Bolmin

-

DEKO Włoszczowa

M Cedro

M Szczepanik

k

T Szczepanik

3.

13.04.2013

sobota

13: 00

Hetman Włoszczowa

-

Bucovia Bukowa

Wycofany

Hetman Wł.

 

 

 

OKRĘGOWA JUNIOR STARSZY – grupa III

Lp.

Data

Godz.

Mecz: Gospodarze - Goście

Sędzia

Asystenci

Sekcja

1.

13.04.2013

sobota

13: 00

Unia Sędziszów

-

Moravia Morawica

M Pluta

Ł Chuptyś

k

D Błażkiewicz

2.

13.04.2013

sobota

13: 00

Nida Oksa

-

Sparta Kaz.Wielka

K Łodej

Odwołany

 

k

 

3.

13.04.2013

sobota

13: 00

Piaskowianka Piaski

-

Zryw Skroniów

K Piekarski

 

k

 

OKRĘGOWA JUNIOR STARSZY – grupa IV

1.

 

 

 

 

 

 

 

2.

 

 

 

 

 

 

 

3.

 

 

 

 

 

 

 

4.

 

 

 

 

 

 

 

OKRĘGOWA JUNIOR MŁODSZY– grupa I

Lp.

Data

Godz.

Mecz: Gospodarze - Goście

Sędzia

Asystenci

Sekcja

1.

13.04.2013

sobota

11: 00

Spartakus Daleszyce

-

Wicher M.Góra

M Bielecki

Odwołany

P Trepko

k

 

2.

13.04.2013

 

sobota

16: 00

Lechia Strawczyn

Piast Chęciny

P Białacki

Odwołany

 

k

 

3.

13.04.2013

sobota

11: 00

Granat Skarżysko

-

Wierna Małogoszcz

R Grzyb

Odwołany

Ł Pedryc

sk

K Lisowski

4.

 

 

Pauza – Końskie,Orlicz

 

 

 

 

OKRĘGOWA JUNIOR MŁODSZY  – grupa II

Lp.

Data

Godz.

Mecz: Gospodarze - Goście

Sędzia

Asystenci

Sekcja

1.

13.04.2013

sobota

11: 00

Partyzant Wodzisław

-

Strzelec Chroberz

T Olszak

Odwołany

 

k

 

2.

13.04.2013

sobota

11: 00

Wisła N.Korczyn

-

Zdrój Busko Zdrój

Sz Zioło

J Barański

sa

 

3.

13.04.2013

sobota

11: 00

Zenit Chmielnik

-

Zorza Tempo Pacanón

Wycofany 

Zorza Tempo Pacanów

 

 

 

4.

16.04.2013

wtorek

16: 30

Strzelec Chroberz

-

Zenit Chmielnik

A Śliwa

T Olszak

k

R Nawrot

OKRĘGOWA JUN.MŁODSZY – grupa III

Lp.

Data

Godz.

Mecz: Gospodarze - Goście

Sędzia

Asystenci

Sekcja

1.

13.04.2013

sobota

14:00

Olimpia Pogoń Staszów

-

Czarni Połaniec

S Świątkiewicz

Odwołany

P Wojtyś

sa

 

 

2.

13.04.2013

sobota

11:00

Piast Osiek

-

Koprzywianka Kop.

 

ODWOŁANY!!

T Gospodarczyk

P Gach

sa

R Jachowski

3.

13.04.2013

sobota

11:00

Zryw Zbigniewie

-

Klimontowianka Klim.

Wycofany Zryw

Zbigniewice

 

 

 

OKRĘGOWA JUN.MŁODSZY – grupa IV

1.

13.04.2013

niedziela

11: 00

ESTER Wojciechowice

-

POWIŚLE Zawichost

P Kowalski

P Tracz

o

M Kaniewski

2.

13.04.2013

sobota

11: 00

Łysica Bodzentyn

-

ŁKS Łagów

 

ODWOŁANY!!

M Kopyś

D Kustra

st

P Sypula

3.

13.04.2013

sobota

11: 00

Alit Ożarów

-

OKS Opatów

K Dywan

D Skórski

sa

M Bialo

4.

 

13.04.2013

sobota

11: 00

Kamienna Brody

-

KS Tarłów

 

ODWOŁANY!!!

D Duda

M Kaniewski

o

D Muchacki

5.

13.04.2013

sobota

11: 00

Cukrownik Włostów

-

Sokół Starachowice

Wycofany Sokół

Starachowice

 

 

 

TRAMPKARZ STARSZY – grupa I

Lp.

Data

Godz.

Mecz: Gospodarze - Goście

Sędzia

Asystenci

Sekcja

1.

13.04.2013

sobota

13: 00

KKP Korona Kielce

- Ściegiennego

Wierna Małogoszcz

D Wrona

K Adach

k

Adr  Sitarz

2.

13.04.2013

sobota

11: 00

Sokół N.G.Rykoszyn

-

Lechia Strawczyn

P Białacki

Odwołany

 

k

 

3.

13.04.2013

sobota

11: 00

Hetman Włoszczowa

-

UKS Chęciny

M Jarmuda

Odwołany

 

k

 

4.

13.04.2013

sobota

11: 00

Bucovia Bukowa

-

GKS Nowiny

T Kwapisz

Odwołany

 

k

 

TRAMPKARZ STARSZY – grupa II

Lp.

Data

Godz.

Mecz: Gospodarze - Goście

Sędzia

Asystenci

Sekcja

1.

13.04.2013

sobota

9: 30

Granat Skarżysko Kam.

-

Orlęta Kielce

Ł Pedrycz

Odwołany

K Lisowski

sk

R Grzyb

2.

13.04.2013

sobota

11: 00

Star Starachowice

-

Victoria Mniów

R Rękawik

Odwołany

K Raczka

st

Kozera

3.

13.04.2013

sobota

11: 00

MKS Neptun Końskie

-

Łysica Bodzentyn

D Dzik

Odwołany

K Koperek

sk

M Zugaj

4.

 

 

Pauza – KKP,Partyzant

 

 

 

 

 TRAMPKARZ STARSZY– grupa III

Lp.

Data

Godz.

Mecz: Gospodarze - Goście

Sędzia

Asystenci

Sekcja

1.

13.04.2013

sobota

11: 00

Zenit Chmielnik

-

Gród Wiślica

J Wójcik

M Podedworny

k

M Długosz

2.

13.04.2013

sobota

15: 00

Unia Sędziszów

-

Moravia Morawica

D Błażkiewicz

Ł Chuptyś

k

MPluta

3.

13.04.2013

sobota

11: 00

Sparta Kazimierza Wlk.

-

Nida Pińczów

P Łukasik

Odwołany

 

k

 

4.

13.04.2013

sobota

11: 00

MGTS Działoszyce

-

Piaskowianka Piaski

R Nawrot

Odwołany

 

k

 

5.

13.04.2013

sobota

11: 00

Naprzód Jędrzejów

-

Zdrój Busko Zdrój

M Rudkiewicz

Odwołany

 

k

 

TRAMPKARZ STARSZY – grupa IV

1.

13.04.2013

sobota

 

12:00

Olimpia Pogoń Staszów

-

Alit Ożarów

P Wojtyś

Odwołany

S Świątkiewicz

 

sa

 

2.

13.04.2013

sobota

11:00

Baszta Rytwiany

-

Huragan Wilczyce

B Gradzik

Odwołany

Sz Ciach

sa

 

3.

13.04.2013

sobota

10:00

KSZO Jun.Ostr.Św.

-

Marol Jacentów

M Jamiński

 

o

 

4.

13.04.2013

sobota

11:00

Sparta Dwikozy

-

Czarni Połaniec

W Stępień

K Marzec

sa

 

5.

13.04.2013

sobota

11:00

ŁKS Łagów

-

Wisła Sandomierz

P Tracz

Odwołany

 

o

 

TRAMPKARZ MŁODSZY – grupa I

Lp.

Data

Godz.

Mecz: Gospodarze - Goście

Sędzia

Asystenci

Sekcja

1.

13.04.2013

sobota

11:00

Astra Piekoszów

-

Unia Sędziszów

P Pryt

Odwołany

 

k

 

2.

13.04.2013

sobota

11:00

Zryw Skroniów

-

Zenit Chmielnik

 

ODWOŁANY!!

K Piekarski

 

k

 

3.

13.04.2013

sobota

15: 00

KKP Korona I Kielce

-Ściegiennego

GLKS Krasocin

Przełożony

 

 

 

TRAMPKARZ MŁODSZY – grupa II

Lp.

Data

Godz.

Mecz: Gospodarze - Goście

Sędzia

Asystenci

Sekcja

1.

14.04.2013

niedziela

15: 30

Juventa Starachowice

-

Orlicz Suchedniów

Kozera

Odwołany

 

st

 

2.

13.04.2013

sobota

13: 00

Granat Skarżysko

-

Sokół Starachowice

B Pietrkiewicz

Odwołany

T Świdunowicz

sk

M Łosiak

TRAMPKARZ MŁODSZY– grupa III

Lp.

Data

Godz.

Mecz: Gospodarze - Goście

Sędzia

Asystenci

Sekcja

1.

13.04.2013

sobota

10:30

Olimpia Pogoń Staszów

-

KSZO J. Ostrowiec Św.

S Świątkiewicz

Odwołany

 

sa

 

2.

13.04.2013

sobota

13:00

LZS Samborzec

-

Klimontowianka Klim.

M Mierzwa

Ł Hamer

sa

 

3.

13.04.2013

sobota

13:00

Piast Osiek

-

Ester Wojciechowice

 

ODWOŁANY!!

P Gach

R Jachowski

sa

T Gospodarczyk

MŁODZIK STARSZY – grupa I

Lp.

Data

Godz.

Mecz: Gospodarze - Goście

Sędzia

Asystenci

Sekcja

1.

 

 

Patrz obsadę do końca

 

 

 

 

2.

 

 

 

 

 

 

 

3.

 

 

 

 

 

 

 

4.

 

 

 

 

 

 

 

MŁODZIK STARSZY – grupa II

1.

13.04.2013

sobota

9: 30

Hetman Włoszczowa

-

Piast Stopnica

M Jarmuda

Odwołany

 

k

 

2.

13.04.2013

sobota

10:00

Jawornik Gorzków

-

Nida Pińczów

K Woszczyk

Odwołany

 

k

 

3.

13.04.2013

sobota

10: 00

Victoria Skalbmierz

-

Piaskowianka Piaski

R Nawrot

 

k

 

4.

13.04.2013

sobota

9: 30

Naprzód Jędrzejów

-

Zdrój Busko Zdrój

M Rudkiewicz

Odwołany

 

k

 

MŁODZIK STARSZY – grupa III

1.

13.04.2013

sobota

9: 30

KSZO Jun.Ostr.Św.

-

OKS Opatów

T Zdyb

 

o

 

2.

13.04.2013

sobota

10: 00

Koprzywianka Kop.

-

Świt Ćmielów

Ł Hamer

M Mierzwa

sa

 

3.

13.04.2013

sobota

10: 00

GKS Szydłów

-

Alit Ożarów

ODWOŁANY!!!

P Wojtyś

 

sa

 

4.

13.04.2013

sobota

9: 30

ŁKS Łagów

-

Wisła Sandomierz

P Tracz

Odwołany

 

o

 

MŁODZIK MŁODSZY - grupa I

Lp

Data

Godz

Mecz: Gospodarze - Goście

Sędzia

Asystenci

Sekcja

1.

 

 

 

 

 

 

 

2.

 

 

 

 

 

 

 

3.

 

 

 

 

 

 

 

MŁODZIK MŁODSZY – grupa II

Lp.

Data

Godz

Mecz: Gospodarze - Goście

Sędzia

Asystenci

Sekcja

1.

13.04.2013

sobota

10: 00

Nidzianka Bieliny

-

Olimpia Pogoń St.

 

K Wiącek

Odwołany

 

k

 

2.

13.04.2013

sobota

10: 00

Orlęta Kielce

-

Sokół Starachowice

M Pindral

Odwołany

 

k

 

3.

13.04.2013

sobota

10: 00

Wicher M.Góra

-

Astra Suchedniów

J Waśko

Odwołany

 

k

 

4.

06.04.2013

sobota

10: 00

KSZO Jun. Ostr.Św.

-

Granat Skarżysko

 

 

o

 

ORLIK STARSZY

 

 

UWAGA – mecze mogą być jeszcze odwoływane.

Kolegium Sędziów informuje że delegacje sędziowskie z udziałem VICTORII Mniów (wszystkie grupy) występującej w roli gospodarza, przedkładać do ŚZPN celem odbioru ekwiwalentu.  

 

 

2.

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

 

 

 

 

 

 

 

 

4.

 

 

 

 

 

 

 

 

5.

 

 

 

 

 

 

 

 

ORLIK MŁODSZY

1.

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

 

 

 

 

 

 

 

 

4.

 

 

 

 

 

 

 

 

5.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
« wstecz
 
Ładowanie...

Odwiedziło Nas

  • Dzisiaj: 1057
  • Wczoraj: 3451
  • W tym miesiącu: 53335
  • Wszystkich: 2426460
 
 
Facebook