Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. GKS 4 ECO ASTRA Piekoszów 10 24 38 10
2. AKS 1947 Busko-Zdrój 10 23 38 14
3. KP KSZO 1929 II Ostrowiec Św. 10 19 50 18
4. MKS STAR II Starachowice 10 11 32 26
5. UKS Baćkowice 10 9 15 29
6. PIASKOWIANKA Piaski 10 1 6 82

Terminarz spotkań dla II liga wojewódzka C2 Trampkarz "Św. II Liga Trampkarzy Młodszych 2009"

  • Kolejka 10 w dn. 2022-11-05
    2022-11-06 10:00UKS Baćkowice3 - 0PIASKOWIANKA PiaskiWalkower
    2022-11-05 10:00MKS STAR II Starachowice1 - 3GKS 4 ECO ASTRA Piekoszów
    2022-11-05 15:00AKS 1947 Busko-Zdrój4 - 2KP KSZO 1929 II Ostrowiec Św.
  • Kolejka 9 w dn. 2022-10-29
    2022-11-13 10:00PIASKOWIANKA Piaski3 - 3MKS STAR II Starachowice
    2022-11-02 17:00KP KSZO 1929 II Ostrowiec Św.2 - 0UKS Baćkowice
    2022-10-30 09:00GKS 4 ECO ASTRA Piekoszów3 - 1AKS 1947 Busko-Zdrój
  • Kolejka 8 w dn. 2022-10-22
    2022-10-22 10:00AKS 1947 Busko-Zdrój5 - 0PIASKOWIANKA Piaski
    2022-10-22 10:00KP KSZO 1929 II Ostrowiec Św.0 - 4GKS 4 ECO ASTRA Piekoszów
    2022-10-22 11:00UKS Baćkowice4 - 0MKS STAR II Starachowice
  • Kolejka 7 w dn. 2022-10-15
    2022-10-18 16:00GKS 4 ECO ASTRA Piekoszów1 - 0UKS Baćkowice
    2022-10-15 11:30MKS STAR II Starachowice1 - 1AKS 1947 Busko-Zdrój
    2022-10-13 15:30PIASKOWIANKA Piaski0 - 8KP KSZO 1929 II Ostrowiec Św.
  • Kolejka 6 w dn. 2022-10-08
    2022-10-09 15:00GKS 4 ECO ASTRA Piekoszów4 - 0PIASKOWIANKA Piaski
    2022-10-08 09:30MKS STAR II Starachowice3 - 4KP KSZO 1929 II Ostrowiec Św.
    2022-10-08 10:00UKS Baćkowice0 - 2AKS 1947 Busko-Zdrój
  • Kolejka 5 w dn. 2022-10-01
    2022-10-02 10:00PIASKOWIANKA Piaski2 - 3UKS Baćkowice
    2022-10-01 11:00GKS 4 ECO ASTRA Piekoszów4 - 0MKS STAR II Starachowice
    2022-10-01 15:00KP KSZO 1929 II Ostrowiec Św.2 - 2AKS 1947 Busko-Zdrój
  • Kolejka 4 w dn. 2022-09-24
    2022-11-12 10:00AKS 1947 Busko-Zdrój3 - 1GKS 4 ECO ASTRA Piekoszów
    2022-09-28 16:00UKS Baćkowice0 - 5KP KSZO 1929 II Ostrowiec Św.
    2022-09-24 11:30MKS STAR II Starachowice14 - 0PIASKOWIANKA Piaski
  • Kolejka 3 w dn. 2022-09-17
    2022-09-18 11:00GKS 4 ECO ASTRA Piekoszów2 - 4KP KSZO 1929 II Ostrowiec Św.
    2022-09-18 11:30MKS STAR II Starachowice5 - 2UKS Baćkowice
    2022-09-17 12:00PIASKOWIANKA Piaski1 - 11AKS 1947 Busko-Zdrój
  • Kolejka 2 w dn. 2022-09-10
    2022-09-21 17:00UKS Baćkowice1 - 7GKS 4 ECO ASTRA Piekoszów
    2022-09-10 11:45AKS 1947 Busko-Zdrój4 - 2MKS STAR II Starachowice
    2022-09-10 14:00KP KSZO 1929 II Ostrowiec Św.22 - 0PIASKOWIANKA Piaski
  • Kolejka 1 w dn. 2022-09-03
    2022-09-21 17:00KP KSZO 1929 II Ostrowiec Św.1 - 3MKS STAR II Starachowice
    2022-09-04 10:30PIASKOWIANKA Piaski0 - 9GKS 4 ECO ASTRA Piekoszów
    2022-09-03 10:00AKS 1947 Busko-Zdrój5 - 2UKS Baćkowice
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook