Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. 14 40 122 11
2. NAPRZÓD Jędrzejów 14 33 58 26
3. SPARTAKUS Daleszyce 13 27 60 39
4. WIERNA Małogoszcz 14 22 41 33
5. GKS GÓRAL Górno 13 17 47 24
6. NIDZICA Dobiesławice 14 11 29 50
7. KS BASZTA Rytwiany 13 9 22 53
8. SPARTA Kazimierza Wielka 13 0 1 144

Terminarz spotkań dla B2 Junior Młodszy "Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych B2 rocznik 2007 U-16"

  • Kolejka 14 w dn. 2022-11-12
    2022-11-12 11:00NIDZICA Dobiesławice2 - 5NAPRZÓD Jędrzejów
    2022-11-12 11:00WIERNA Małogoszcz3 - 0SPARTA Kazimierza WielkaWalkower
    2022-11-11 10:00KS BASZTA Rytwiany2 - 8KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.
    2022-11-11 10:00GKS GÓRAL Górno2 - 3SPARTAKUS Daleszyce
  • Kolejka 13 w dn. 2022-11-05
    2022-11-05 10:00SPARTA Kazimierza Wielka0 - 20KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.
    2022-11-05 10:00SPARTAKUS Daleszyce6 - 0WIERNA Małogoszcz
    2022-11-05 10:00NAPRZÓD Jędrzejów5 - 1GKS GÓRAL Górno
    2022-11-05 10:00KS BASZTA Rytwiany2 - 5NIDZICA Dobiesławice
  • Kolejka 12 w dn. 2022-10-29
    2022-10-29 11:30SPARTA Kazimierza Wielka0 - 6SPARTAKUS Daleszyce
    2022-10-29 12:00GKS GÓRAL Górno8 - 0KS BASZTA Rytwiany
    2022-10-29 12:15KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.11 - 1NIDZICA Dobiesławice
    2022-10-29 14:00WIERNA Małogoszcz1 - 3NAPRZÓD Jędrzejów
  • Kolejka 11 w dn. 2022-10-22
    2022-10-22 10:00NAPRZÓD Jędrzejów8 - 1SPARTA Kazimierza Wielka
    2022-10-22 10:00KS BASZTA Rytwiany0 - 3WIERNA Małogoszcz
    2022-10-22 11:00NIDZICA Dobiesławice2 - 2GKS GÓRAL Górno
    2022-10-19 15:30SPARTAKUS Daleszyce0 - 6KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.
  • Kolejka 10 w dn. 2022-10-15
    2022-10-16 10:00SPARTAKUS Daleszyce2 - 4NAPRZÓD Jędrzejów
    2022-10-15 11:00WIERNA Małogoszcz2 - 2NIDZICA Dobiesławice
    2022-10-15 11:30SPARTA Kazimierza Wielka0 - 5KS BASZTA Rytwiany
    2022-10-15 12:30KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.3 - 1GKS GÓRAL Górno
  • Kolejka 9 w dn. 2022-10-08
    2022-10-09 10:00NAPRZÓD Jędrzejów1 - 7KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.
    2022-10-08 10:00NIDZICA Dobiesławice9 - 0SPARTA Kazimierza WielkaWalkower
    2022-10-08 11:30KS BASZTA Rytwiany3 - 6SPARTAKUS Daleszyce
    2022-10-08 11:30GKS GÓRAL Górno2 - 3WIERNA Małogoszcz
  • Kolejka 8 w dn. 2022-10-01
    2022-10-02 10:00SPARTAKUS Daleszyce8 - 2NIDZICA Dobiesławice
    2022-10-02 10:00NAPRZÓD Jędrzejów3 - 0KS BASZTA RytwianyWalkower
    2022-10-01 11:30SPARTA Kazimierza Wielka0 - 18GKS GÓRAL Górno
    2022-10-01 12:30KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.9 - 2WIERNA Małogoszcz
  • Kolejka 7 w dn. 2022-09-24
    2022-09-25 09:30NAPRZÓD Jędrzejów5 - 0NIDZICA Dobiesławice
    2022-09-24 10:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.7 - 0KS BASZTA Rytwiany
    2022-09-24 10:00SPARTA Kazimierza Wielka0 - 12WIERNA Małogoszcz
    2022-09-24 13:00SPARTAKUS Daleszyce3 - 1GKS GÓRAL Górno
  • Kolejka 6 w dn. 2022-09-17
    2022-09-18 10:00WIERNA Małogoszcz1 - 2SPARTAKUS Daleszyce
    2022-09-17 11:00NIDZICA Dobiesławice0 - 3KS BASZTA Rytwiany
    2022-09-17 12:30KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.24 - 0SPARTA Kazimierza Wielka
    2022-09-15 17:00GKS GÓRAL Górno5 - 0NAPRZÓD Jędrzejów
  • Kolejka 5 w dn. 2022-09-10
    2022-09-28 16:00NIDZICA Dobiesławice0 - 4KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.
    2022-09-11 11:00NAPRZÓD Jędrzejów3 - 1WIERNA Małogoszcz
    2022-09-10 10:00SPARTAKUS Daleszyce21 - 0SPARTA Kazimierza WielkaWalkower
    2022-09-10 12:00KS BASZTA Rytwiany1 - 3GKS GÓRAL Górno
  • Kolejka 4 w dn. 2022-09-07
    2022-09-07 16:30KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.14 - 0SPARTAKUS Daleszyce
    2022-09-07 16:30GKS GÓRAL Górno3 - 0NIDZICA Dobiesławice
    2022-09-07 17:00WIERNA Małogoszcz5 - 1KS BASZTA Rytwiany
    2022-09-06 17:00SPARTA Kazimierza Wielka0 - 9NAPRZÓD Jędrzejów
  • Kolejka 3 w dn. 2022-09-03
    2022-09-04 09:30NAPRZÓD Jędrzejów6 - 1SPARTAKUS Daleszyce
    2022-09-03 11:00KS BASZTA Rytwiany4 - 0SPARTA Kazimierza Wielka
    2022-09-03 12:00NIDZICA Dobiesławice1 - 3WIERNA Małogoszcz
    2022-09-03 13:00GKS GÓRAL Górno1 - 1KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.
  • Kolejka 2 w dn. 2022-08-30
    2022-11-20 11:00SPARTAKUS Daleszyce - KS BASZTA RytwianySms powiadamiający wysłano.
    2022-10-19 16:30SPARTA Kazimierza Wielka0 - 5NIDZICA Dobiesławice
    2022-08-30 17:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.4 - 1NAPRZÓD Jędrzejów
    2022-08-30 17:00WIERNA Małogoszcz3 - 0GKS GÓRAL GórnoWalkower
  • Kolejka 1 w dn. 2022-08-27
    2022-11-20 11:00GKS GÓRAL Górno - SPARTA Kazimierza WielkaMecz nie odbył się
    2022-09-27 16:30KS BASZTA Rytwiany1 - 5NAPRZÓD Jędrzejów
    2022-09-14 16:00WIERNA Małogoszcz2 - 4KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.
    2022-09-13 17:00NIDZICA Dobiesławice0 - 2SPARTAKUS Daleszyce
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook