Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
3. ESKA DZIKI Skarżysko-Kamienna 4 9 9 8
4. TS 1946 NIDA Pińczów 2 6 5 1
5. OKS Opatów 3 6 6 2
6. WICHER Miedziana Góra 3 6 6 6
7. KS HETMAN Włoszczowa 3 6 5 6
8. ŚWIT Ćmielów 3 6 4 7
9. KS VICTORIA 2015 Skalbmierz 3 6 5 5
10. ARKA Pawłów 3 6 20 4
11. AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce 3 6 10 6
12. TĘCZA Gowarczów 3 6 3 5
13. GKS ZRYW CZARNI Łopuszno 3 6 17 3
15. WISŁA Nowy Korczyn 3 6 9 2
16. MAROL Jacentów 3 6 7 1
17. GKS Iwaniska 3 6 6 4
18. UNIA Sędziszów 2 3 7 2
19. GRANAT Skarżysko-Kamienna 1 3 6 0
20. KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. 1 3 4 0
21. PIASKOWIANKA Piaski 2 3 4 3
23. SPARTA Dwikozy 2 3 5 3
24. NAPRZÓD Jędrzejów 2 3 8 9
25. STAL Kunów 2 3 3 6
26. KORONA SA II Kielce 1 3 12 0
27. ŁKS Łagów 1 3 5 0
29. WIERNA Małogoszcz 1 3 5 1
30. SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn 2 3 8 5
31. CZARNI Połaniec 1 3 3 0
32. GKS Zio-Max Nowiny 1 3 3 0
33. LZS Samborzec 2 3 6 4
34. LKS GRÓD Wiślica 2 3 6 4
35. KS SMYKÓW 2 3 5 3
36. MKS NEPTUN Końskie 1 3 4 2
37. AKS 1947 Busko-Zdrój 1 3 3 1
38. GKS Rudki 1 3 3 1
39. SKS WISŁA Sandomierz 1 3 2 1
40. MKS STAR II Starachowice 2 3 4 4
41. KLIMONTOWIANKA Klimontów 1 3 1 1
42. AGRICOLA Łoniów 2 3 4 5
43. LECHIA Strawczyn 2 3 3 4
44. UKS Baćkowice 2 3 3 4
45. GKS STRUMYK Solec-Zdrój 2 3 2 3
46. KS DAP KIELCE 2 3 3 8
47. WODNIK Styków 2 3 3 18
48. PARTYZANT Radoszyce 2 3 6 4
49. GKS GRÓD Ćmińsk 2 3 6 4
50. ZRYW Zbigniewice 2 3 1 3
51. KS NIDA Sobków 2 3 1 4
52. ŁYSICA Bodzentyn 2 3 3 7
53. ZRYW Skroniów 2 3 6 9
54. PIAST Osiek 1 0 3 3
55. RADIATOR$ Stąporków 1 0 2 2
56. NIDZIANKA Bieliny 1 0 1 1
57. SAMSON Samsonów 1 0 1 1
58. KS BASZTA Rytwiany 1 0 1 1
59. ORLĘTA Kielce 1 0 1 1
60. GKS GÓRAL Górno 1 0 2 3
61. KAMIENNA Brody 1 0 2 3
62. ALIT Ożarów 1 0 1 2
63. GKS IMIELNO 1 0 1 2
64. KKP KORONA Kielce 1 0 1 2
65. START Słupia Jędrzejowska 1 0 0 1
66. GRANAT Borki 1 0 0 1
67. GKS Świniary 1 0 0 1
68. MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 1 0 0 1
69. OLDBOYS KSZO Ostrowiec Św. 1 0 2 4
70. GKS 4 ECO ASTRA Piekoszów 1 0 1 3
71. POLANIE Pierzchnica 1 0 0 2
72. GKS BUCOVIA Bukowa 1 0 0 2
73. KS MORAVIA II Anna-Bud Morawica 1 0 1 4
74. SPARTAKUS Daleszyce 1 0 0 3
75. FKS ŁAZY Starachowice 1 0 0 3
76. KOPRZYWIANKA Koprzywnica 1 0 0 3
77. ZENIT Chmielnik 1 0 0 3
78. OLDBOYS Jędrzejów 1 0 2 6
79. CZARNOVIA Kielce 1 0 1 5
80. PIAST Stopnica 1 0 0 4
81. PŁOMIEŃ Wólka Kłucka 1 0 0 4
82. POLONIA BIAŁOGON Kielce 1 0 1 6
83. KS NIDA Oksa 1 0 1 6
84. DĄB Nagłowice 1 0 1 6
85. ORLICZ Suchedniów 1 0 0 5
86. GKS ESTER Wojciechowice 1 0 0 5
87. LZS CZARNOCIN 1 0 0 7
88. MSS MASŁÓW 1 0 0 8
89. LKS Bolmin 1 0 0 10
90. SPARTA Kazimierza Wielka 1 0 0 12

Terminarz spotkań dla Puchar Polski "na szczeblu Świętokrzyskiego ZPN sezon 2022/2023"

  • Kolejka 8 w dn. 2023-06-14
    2023-06-14 - Mecz nie odbył się
  • Kolejka 7 w dn. 2023-05-17
    2023-05-17 - Mecz nie odbył się
    2023-05-17 - Mecz nie odbył się
  • Kolejka 6 w dn. 2023-04-26
    2023-04-26 - Mecz nie odbył się
    2023-04-26 - Mecz nie odbył się
    2023-04-26 - Mecz nie odbył się
    2023-04-26 - Mecz nie odbył się
  • Kolejka 5 w dn. 2023-04-05
    2023-04-05 - Mecz nie odbył się
    2023-04-05 - Mecz nie odbył się
    2023-04-05 - Mecz nie odbył się
    2023-04-05 - Mecz nie odbył się
    2023-04-05 - Mecz nie odbył się
    2023-04-05 - Mecz nie odbył się
    2023-04-05 - Mecz nie odbył się
    2023-04-05 - Mecz nie odbył się
  • Kolejka 4 w dn. 2022-10-05
    2022-10-12 15:15WICHER Miedziana Góra2 - 4MKS NEPTUN Końskie
    2022-10-05 15:15KS VICTORIA 2015 Skalbmierz1 - 3TS 1946 NIDA Pińczów
    2022-10-05 15:15STAL Kunów0 - 4KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.
    2022-10-05 15:15KS HETMAN Włoszczowa1 - 5WIERNA Małogoszcz
    2022-10-05 15:15SPARTA Kazimierza Wielka0 - 12KORONA SA II Kielce
    2022-10-05 15:15ŁYSICA Bodzentyn0 - 6GRANAT Skarżysko-Kamienna
    2022-10-05 15:15SPARTAKUS Daleszyce0 - 3CZARNI Połaniec
    2022-10-05 15:15OKS Opatów1 - 1KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2022-10-05 15:15ŚWIT Ćmielów0 - 5MKS STAR Starachowice
    2022-10-05 15:15GKS Zio-Max II Nowiny1 - 3AKS 1947 Busko-Zdrój
    2022-10-05 15:15ARKA Pawłów1 - 3GKS Rudki
    2022-10-05 15:15ESKA DZIKI Skarżysko-Kamienna0 - 3GKS Zio-Max Nowiny
    2022-10-05 15:15MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów0 - 1KORONA SA III Kielce
    2022-10-05 15:15ALIT Ożarów1 - 2SKS WISŁA Sandomierz
    2022-10-05 17:00ŁKS Łagów5 - 0ORLICZ Suchedniów
    2022-10-05 18:00GKS GRÓD Ćmińsk1 - 4KS MORAVIA Anna-Bud Morawica
  • Kolejka 3 w dn. 2022-09-14
    2022-09-28 15:30GKS Iwaniska0 - 1OKS Opatów
    2022-09-21 16:00MAROL Jacentów0 - 1ŚWIT Ćmielów
    2022-09-14 16:00WISŁA Nowy Korczyn0 - 1KS VICTORIA 2015 Skalbmierz
    2022-09-14 16:00SPARTA Dwikozy2 - 3STAL Kunów
    2022-09-14 16:00GKS ZRYW CZARNI Łopuszno1 - 2KS HETMAN Włoszczowa
    2022-09-14 16:00UNIA Sędziszów0 - 2TS 1946 NIDA Pińczów
    2022-09-14 16:00TĘCZA Gowarczów0 - 5GKS GRÓD Ćmińsk
    2022-09-14 16:00PIASKOWIANKA Piaski0 - 3KORONA SA III Kielce
    2022-09-14 16:00GKS Zio-Max II Nowiny7 - 4NAPRZÓD Jędrzejów
    2022-09-14 16:00ARKA Pawłów1 - 1ORLĘTA Kielce
    2022-09-14 16:00ESKA DZIKI Skarżysko-Kamienna3 - 2GKS GÓRAL Górno
    2022-09-14 19:30AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce1 - 3ŁYSICA Bodzentyn
    2022-09-13 16:00WICHER Miedziana Góra2 - 1KORONA SA IV Kielce
  • Kolejka 2 w dn. 2022-08-31
    2022-09-07 16:30LZS Samborzec1 - 4OKS Opatów
    2022-08-31 16:30GKS STRUMYK Solec-Zdrój1 - 2WISŁA Nowy Korczyn
    2022-08-31 16:30UKS Baćkowice2 - 3ŚWIT Ćmielów
    2022-08-31 16:30ZRYW Zbigniewice0 - 3SPARTA DwikozyWalkower
    2022-08-31 16:30MAROL Jacentów4 - 0PIAST Stopnica
    2022-08-31 16:30WODNIK Styków0 - 18ARKA Pawłów
    2022-08-31 16:30TĘCZA Gowarczów2 - 0GKS BUCOVIA Bukowa
    2022-08-31 16:30GKS ZRYW CZARNI Łopuszno6 - 1KS NIDA Oksa
    2022-08-31 16:30ZRYW Skroniów0 - 7UNIA Sędziszów
    2022-08-31 16:30ESKA DZIKI Skarżysko-Kamienna4 - 1LECHIA Strawczyn
    2022-08-31 16:30GKS Zio-Max II Nowiny3 - 0ZENIT ChmielnikWalkower
    2022-08-31 16:30POLONIA BIAŁOGON Kielce1 - 6KORONA SA III Kielce
    2022-08-31 16:30SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn2 - 4KORONA SA IV Kielce
    2022-08-31 16:30PARTYZANT Radoszyce2 - 4NAPRZÓD Jędrzejów
    2022-08-31 16:45LKS GRÓD Wiślica2 - 3KS VICTORIA 2015 Skalbmierz
    2022-08-31 16:45GKS Iwaniska3 - 0AGRICOLA ŁoniówWalkower
    2022-08-31 16:45KS NIDA Sobków0 - 4PIASKOWIANKA Piaski
    2022-08-31 16:45KS SMYKÓW0 - 2KS HETMAN Włoszczowa
    2022-08-31 19:30KS DAP KIELCE2 - 7AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce
    2022-08-30 16:45MKS STAR II Starachowice1 - 2WICHER Miedziana Góra
  • Kolejka 1 w dn. 2022-08-13
    2022-08-21 11:00MKS STAR II Starachowice3 - 2KAMIENNA Brody
    2022-08-20 11:00GKS STRUMYK Solec-Zdrój1 - 1KS BASZTA Rytwiany
    2022-08-20 17:00ZRYW Zbigniewice1 - 0GKS Świniary
    2022-08-18 19:30AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce2 - 1KKP KORONA Kielce
    2022-08-17 17:00GKS 4 ECO ASTRA Piekoszów1 - 3KORONA SA III Kielce
    2022-08-17 17:00MSS MASŁÓW0 - 8KORONA SA IV Kielce
    2022-08-17 17:00KS NIDA Sobków1 - 0START Słupia Jędrzejowska
    2022-08-15 17:30OLDBOYS KSZO Ostrowiec Św.2 - 4AGRICOLA Łoniów
    2022-08-14 11:00DĄB Nagłowice1 - 6SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn
    2022-08-14 11:00LZS CZARNOCIN0 - 7WISŁA Nowy Korczyn
    2022-08-14 11:00POLANIE Pierzchnica0 - 2LECHIA Strawczyn
    2022-08-14 14:00OLDBOYS Jędrzejów2 - 6ZRYW Skroniów
    2022-08-14 16:30KS DAP KIELCE1 - 1SAMSON Samsonów
    2022-08-14 17:00GKS ESTER Wojciechowice0 - 5LZS Samborzec
    2022-08-14 17:00MAROL Jacentów3 - 0KOPRZYWIANKA KoprzywnicaWalkower
    2022-08-14 17:00WODNIK Styków3 - 0FKS ŁAZY StarachowiceWalkower
    2022-08-14 17:00NIDZIANKA Bieliny1 - 1UKS Baćkowice
    2022-08-14 17:00ESKA DZIKI Skarżysko-Kamienna2 - 2RADIATOR$ Stąporków
    2022-08-14 17:00GRANAT Borki0 - 1TĘCZA Gowarczów
    2022-08-14 17:00GKS ZRYW CZARNI Łopuszno10 - 0LKS Bolmin
    2022-08-14 17:00CZARNOVIA Kielce1 - 5KS SMYKÓW
    2022-08-14 17:00PŁOMIEŃ Wólka Kłucka0 - 4PARTYZANT Radoszyce
    2022-08-13 11:00GKS Zio-Max II Nowiny2 - 1GKS IMIELNO
    2022-08-13 17:00LKS GRÓD Wiślica4 - 1KS MORAVIA II Anna-Bud Morawica
    2022-08-13 17:00GKS Iwaniska3 - 3PIAST Osiek
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook