Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
2. ESKA DZIKI Skarżysko-Kamienna 3 9 9 5
3. KS HETMAN Włoszczowa 2 6 4 1
4. KS VICTORIA 2015 Skalbmierz 2 6 4 2
5. ŚWIT Ćmielów 2 6 4 2
6. WICHER Miedziana Góra 2 6 4 2
7. ARKA Pawłów 2 6 19 1
8. AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce 3 6 10 6
9. GKS Zio-Max II Nowiny 2 6 9 5
10. GKS Iwaniska 2 6 6 3
11. TĘCZA Gowarczów 3 6 3 5
12. GKS ZRYW CZARNI Łopuszno 3 6 17 3
13. KORONA SA IV Kielce 3 6 13 4
14. WISŁA Nowy Korczyn 3 6 9 2
15. MAROL Jacentów 3 6 7 1
16. UNIA Sędziszów 2 3 7 2
17. PIASKOWIANKA Piaski 2 3 4 3
18. OKS Opatów 1 3 4 1
19. SPARTA Dwikozy 2 3 5 3
20. TS 1946 NIDA Pińczów 1 3 2 0
21. NAPRZÓD Jędrzejów 2 3 8 9
22. STAL Kunów 1 3 3 2
23. GKS GRÓD Ćmińsk 1 3 5 0
24. SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn 2 3 8 5
25. LKS GRÓD Wiślica 2 3 6 4
26. KS SMYKÓW 2 3 5 3
27. ŁYSICA Bodzentyn 1 3 3 1
28. MKS STAR II Starachowice 2 3 4 4
29. AGRICOLA Łoniów 2 3 4 5
30. LECHIA Strawczyn 2 3 3 4
31. UKS Baćkowice 2 3 3 4
32. GKS STRUMYK Solec-Zdrój 2 3 2 3
33. KS DAP KIELCE 2 3 3 8
34. WODNIK Styków 2 3 3 18
35. PARTYZANT Radoszyce 2 3 6 4
36. LZS Samborzec 2 3 6 4
37. ZRYW Zbigniewice 2 3 1 3
38. KS NIDA Sobków 2 3 1 4
39. ZRYW Skroniów 2 3 6 9
40. PIAST Osiek 1 0 3 3
41. RADIATOR$ Stąporków 1 0 2 2
42. SAMSON Samsonów 1 0 1 1
43. NIDZIANKA Bieliny 1 0 1 1
44. KS BASZTA Rytwiany 1 0 1 1
45. ORLĘTA Kielce 1 0 1 1
46. ZENIT Chmielnik 0 0 0 0
47. KAMIENNA Brody 1 0 2 3
48. GKS GÓRAL Górno 1 0 2 3
49. KKP KORONA Kielce 1 0 1 2
50. GKS IMIELNO 1 0 1 2
51. GKS Świniary 1 0 0 1
52. GRANAT Borki 1 0 0 1
53. START Słupia Jędrzejowska 1 0 0 1
54. OLDBOYS KSZO Ostrowiec Św. 1 0 2 4
55. GKS 4 ECO ASTRA Piekoszów 1 0 1 3
56. GKS BUCOVIA Bukowa 1 0 0 2
57. POLANIE Pierzchnica 1 0 0 2
58. KS MORAVIA II Anna-Bud Morawica 1 0 1 4
59. FKS ŁAZY Starachowice 1 0 0 3
60. KOPRZYWIANKA Koprzywnica 1 0 0 3
61. OLDBOYS Jędrzejów 1 0 2 6
62. CZARNOVIA Kielce 1 0 1 5
63. PIAST Stopnica 1 0 0 4
64. PŁOMIEŃ Wólka Kłucka 1 0 0 4
65. DĄB Nagłowice 1 0 1 6
66. KS NIDA Oksa 1 0 1 6
67. POLONIA BIAŁOGON Kielce 1 0 1 6
68. GKS ESTER Wojciechowice 1 0 0 5
69. LZS CZARNOCIN 1 0 0 7
70. MSS MASŁÓW 1 0 0 8
71. LKS Bolmin 1 0 0 10

Terminarz spotkań dla Puchar Polski "na szczeblu Świętokrzyskiego ZPN sezon 2022/2023"

  • Kolejka 8 w dn. 2023-06-14
    2023-06-14 - Mecz nie odbył się
  • Kolejka 7 w dn. 2023-05-17
    2023-05-17 - Mecz nie odbył się
    2023-05-17 - Mecz nie odbył się
  • Kolejka 6 w dn. 2023-04-26
    2023-04-26 - Mecz nie odbył się
    2023-04-26 - Mecz nie odbył się
    2023-04-26 - Mecz nie odbył się
    2023-04-26 - Mecz nie odbył się
  • Kolejka 5 w dn. 2023-04-05
    2023-04-05 - Mecz nie odbył się
    2023-04-05 - Mecz nie odbył się
    2023-04-05 - Mecz nie odbył się
    2023-04-05 - Mecz nie odbył się
    2023-04-05 - Mecz nie odbył się
    2023-04-05 - Mecz nie odbył się
    2023-04-05 - Mecz nie odbył się
    2023-04-05 - Mecz nie odbył się
  • Kolejka 4 w dn. 2022-10-05
    2022-10-05 - Mecz nie odbył się
    2022-10-05 - Mecz nie odbył się
    2022-10-05 - Mecz nie odbył się
    2022-10-05 - Mecz nie odbył się
    2022-10-05 - Mecz nie odbył się
    2022-10-05 - Mecz nie odbył się
    2022-10-05 - Mecz nie odbył się
    2022-10-05 - Mecz nie odbył się
    2022-10-05 - Mecz nie odbył się
    2022-10-05 - Mecz nie odbył się
    2022-10-05 - Mecz nie odbył się
    2022-10-05 - Mecz nie odbył się
    2022-10-05 - Mecz nie odbył się
    2022-10-05 - Mecz nie odbył się
    2022-10-05 - Mecz nie odbył się
    2022-10-05 - Mecz nie odbył się
  • Kolejka 3 w dn. 2022-09-14
    2022-09-28 15:30GKS Iwaniska - OKS OpatówMecz nie odbył się
    2022-09-21 16:00MAROL Jacentów0 - 1ŚWIT Ćmielów
    2022-09-14 16:00WISŁA Nowy Korczyn0 - 1KS VICTORIA 2015 Skalbmierz
    2022-09-14 16:00SPARTA Dwikozy2 - 3STAL Kunów
    2022-09-14 16:00GKS ZRYW CZARNI Łopuszno1 - 2KS HETMAN Włoszczowa
    2022-09-14 16:00UNIA Sędziszów0 - 2TS 1946 NIDA Pińczów
    2022-09-14 16:00TĘCZA Gowarczów0 - 5GKS GRÓD Ćmińsk
    2022-09-14 16:00PIASKOWIANKA Piaski0 - 3KORONA SA III Kielce
    2022-09-14 16:00GKS Zio-Max II Nowiny7 - 4NAPRZÓD Jędrzejów
    2022-09-14 16:00ARKA Pawłów1 - 1ORLĘTA Kielce
    2022-09-14 16:00ESKA DZIKI Skarżysko-Kamienna3 - 2GKS GÓRAL Górno
    2022-09-14 19:30AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce1 - 3ŁYSICA Bodzentyn
    2022-09-13 16:00WICHER Miedziana Góra2 - 1KORONA SA IV Kielce
  • Kolejka 2 w dn. 2022-08-31
    2022-09-07 16:30LZS Samborzec1 - 4OKS Opatów
    2022-08-31 16:30GKS STRUMYK Solec-Zdrój1 - 2WISŁA Nowy Korczyn
    2022-08-31 16:30UKS Baćkowice2 - 3ŚWIT Ćmielów
    2022-08-31 16:30ZRYW Zbigniewice0 - 3SPARTA DwikozyWalkower
    2022-08-31 16:30MAROL Jacentów4 - 0PIAST Stopnica
    2022-08-31 16:30WODNIK Styków0 - 18ARKA Pawłów
    2022-08-31 16:30TĘCZA Gowarczów2 - 0GKS BUCOVIA Bukowa
    2022-08-31 16:30GKS ZRYW CZARNI Łopuszno6 - 1KS NIDA Oksa
    2022-08-31 16:30ZRYW Skroniów0 - 7UNIA Sędziszów
    2022-08-31 16:30ESKA DZIKI Skarżysko-Kamienna4 - 1LECHIA Strawczyn
    2022-08-31 16:30GKS Zio-Max II Nowiny - ZENIT ChmielnikMecz nie odbył się
    2022-08-31 16:30POLONIA BIAŁOGON Kielce1 - 6KORONA SA III Kielce
    2022-08-31 16:30SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn2 - 4KORONA SA IV Kielce
    2022-08-31 16:30PARTYZANT Radoszyce2 - 4NAPRZÓD Jędrzejów
    2022-08-31 16:45LKS GRÓD Wiślica2 - 3KS VICTORIA 2015 Skalbmierz
    2022-08-31 16:45GKS Iwaniska3 - 0AGRICOLA ŁoniówWalkower
    2022-08-31 16:45KS NIDA Sobków0 - 4PIASKOWIANKA Piaski
    2022-08-31 16:45KS SMYKÓW0 - 2KS HETMAN Włoszczowa
    2022-08-31 19:30KS DAP KIELCE2 - 7AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce
    2022-08-30 16:45MKS STAR II Starachowice1 - 2WICHER Miedziana Góra
  • Kolejka 1 w dn. 2022-08-13
    2022-08-21 11:00MKS STAR II Starachowice3 - 2KAMIENNA Brody
    2022-08-20 11:00GKS STRUMYK Solec-Zdrój1 - 1KS BASZTA Rytwiany
    2022-08-20 17:00ZRYW Zbigniewice1 - 0GKS Świniary
    2022-08-18 19:30AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce2 - 1KKP KORONA Kielce
    2022-08-17 17:00GKS 4 ECO ASTRA Piekoszów1 - 3KORONA SA III Kielce
    2022-08-17 17:00MSS MASŁÓW0 - 8KORONA SA IV Kielce
    2022-08-17 17:00KS NIDA Sobków1 - 0START Słupia Jędrzejowska
    2022-08-15 17:30OLDBOYS KSZO Ostrowiec Św.2 - 4AGRICOLA Łoniów
    2022-08-14 11:00DĄB Nagłowice1 - 6SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn
    2022-08-14 11:00LZS CZARNOCIN0 - 7WISŁA Nowy Korczyn
    2022-08-14 11:00POLANIE Pierzchnica0 - 2LECHIA Strawczyn
    2022-08-14 14:00OLDBOYS Jędrzejów2 - 6ZRYW Skroniów
    2022-08-14 16:30KS DAP KIELCE1 - 1SAMSON Samsonów
    2022-08-14 17:00GKS ESTER Wojciechowice0 - 5LZS Samborzec
    2022-08-14 17:00MAROL Jacentów3 - 0KOPRZYWIANKA KoprzywnicaWalkower
    2022-08-14 17:00WODNIK Styków3 - 0FKS ŁAZY StarachowiceWalkower
    2022-08-14 17:00NIDZIANKA Bieliny1 - 1UKS Baćkowice
    2022-08-14 17:00ESKA DZIKI Skarżysko-Kamienna2 - 2RADIATOR$ Stąporków
    2022-08-14 17:00GRANAT Borki0 - 1TĘCZA Gowarczów
    2022-08-14 17:00GKS ZRYW CZARNI Łopuszno10 - 0LKS Bolmin
    2022-08-14 17:00CZARNOVIA Kielce1 - 5KS SMYKÓW
    2022-08-14 17:00PŁOMIEŃ Wólka Kłucka0 - 4PARTYZANT Radoszyce
    2022-08-13 11:00GKS Zio-Max II Nowiny2 - 1GKS IMIELNO
    2022-08-13 17:00LKS GRÓD Wiślica4 - 1KS MORAVIA II Anna-Bud Morawica
    2022-08-13 17:00GKS Iwaniska3 - 3PIAST Osiek
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook