Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. GKS Kluczewsko 9 25 30 6
2. KS NIDA Sobków 9 21 23 9
3. GKS STRUMYK Solec-Zdrój 9 19 23 13
4. ZIELEŃ Żelisławice 9 18 22 11
5. JAWORNIK Gorzków 9 16 22 12
6. PUKS DEKO Włoszczowa 9 10 16 17
7. UNIA Małogoszcz 9 6 16 24
8. LZS CZARNOCIN 9 5 11 34
9. MGTS Działoszyce 9 4 8 23
10. PŁOMIEŃ Wólka Kłucka 9 4 8 30

Terminarz spotkań dla Kielce: Klasa B "seniorów" Grupa 2

  • Kolejka 18 w dn. 2023-06-04
    2023-06-04 13:00JAWORNIK Gorzków - MGTS DziałoszyceMecz nie odbył się
    2023-06-04 13:00PUKS DEKO Włoszczowa - UNIA MałogoszczMecz nie odbył się
    2023-06-04 13:00PŁOMIEŃ Wólka Kłucka - KS NIDA SobkówMecz nie odbył się
    2023-06-04 13:00GKS STRUMYK Solec-Zdrój - ZIELEŃ ŻelisławiceMecz nie odbył się
    2023-06-04 13:00LZS CZARNOCIN - GKS KluczewskoMecz nie odbył się
  • Kolejka 17 w dn. 2023-05-27
    2023-05-28 15:00GKS Kluczewsko - JAWORNIK GorzkówMecz nie odbył się
    2023-05-28 15:00ZIELEŃ Żelisławice - LZS CZARNOCINMecz nie odbył się
    2023-05-28 15:00UNIA Małogoszcz - PŁOMIEŃ Wólka KłuckaMecz nie odbył się
    2023-05-28 15:00MGTS Działoszyce - PUKS DEKO WłoszczowaMecz nie odbył się
    2023-05-27 17:00KS NIDA Sobków - GKS STRUMYK Solec-ZdrójMecz nie odbył się
  • Kolejka 16 w dn. 2023-05-20
    2023-05-21 11:00GKS Kluczewsko - ZIELEŃ ŻelisławiceMecz nie odbył się
    2023-05-21 15:00JAWORNIK Gorzków - PUKS DEKO WłoszczowaMecz nie odbył się
    2023-05-21 15:00PŁOMIEŃ Wólka Kłucka - MGTS DziałoszyceMecz nie odbył się
    2023-05-21 15:00GKS STRUMYK Solec-Zdrój - UNIA MałogoszczMecz nie odbył się
    2023-05-21 15:00LZS CZARNOCIN - KS NIDA SobkówMecz nie odbył się
  • Kolejka 15 w dn. 2023-05-13
    2023-05-14 13:00PUKS DEKO Włoszczowa - PŁOMIEŃ Wólka KłuckaMecz nie odbył się
    2023-05-14 15:00ZIELEŃ Żelisławice - JAWORNIK GorzkówMecz nie odbył się
    2023-05-14 15:00UNIA Małogoszcz - LZS CZARNOCINMecz nie odbył się
    2023-05-14 15:00MGTS Działoszyce - GKS STRUMYK Solec-ZdrójMecz nie odbył się
    2023-05-13 17:00KS NIDA Sobków - GKS KluczewskoMecz nie odbył się
  • Kolejka 14 w dn. 2023-05-06
    2023-05-07 11:00GKS Kluczewsko - UNIA MałogoszczMecz nie odbył się
    2023-05-07 15:00JAWORNIK Gorzków - PŁOMIEŃ Wólka KłuckaMecz nie odbył się
    2023-05-07 15:00GKS STRUMYK Solec-Zdrój - PUKS DEKO WłoszczowaMecz nie odbył się
    2023-05-07 15:00LZS CZARNOCIN - MGTS DziałoszyceMecz nie odbył się
    2023-05-07 15:00ZIELEŃ Żelisławice - KS NIDA SobkówMecz nie odbył się
  • Kolejka 13 w dn. 2023-04-29
    2023-04-30 11:00MGTS Działoszyce - GKS KluczewskoMecz nie odbył się
    2023-04-30 12:00PUKS DEKO Włoszczowa - LZS CZARNOCINMecz nie odbył się
    2023-04-30 15:00PŁOMIEŃ Wólka Kłucka - GKS STRUMYK Solec-ZdrójMecz nie odbył się
    2023-04-30 16:00UNIA Małogoszcz - ZIELEŃ ŻelisławiceMecz nie odbył się
    2023-04-29 17:00KS NIDA Sobków - JAWORNIK GorzkówMecz nie odbył się
  • Kolejka 12 w dn. 2023-04-22
    2023-04-23 11:00JAWORNIK Gorzków - GKS STRUMYK Solec-ZdrójMecz nie odbył się
    2023-04-23 11:00GKS Kluczewsko - PUKS DEKO WłoszczowaMecz nie odbył się
    2023-04-23 15:00LZS CZARNOCIN - PŁOMIEŃ Wólka KłuckaMecz nie odbył się
    2023-04-23 15:00ZIELEŃ Żelisławice - MGTS DziałoszyceMecz nie odbył się
    2023-04-22 16:00KS NIDA Sobków - UNIA MałogoszczMecz nie odbył się
  • Kolejka 11 w dn. 2023-04-15
    2023-04-16 11:00MGTS Działoszyce - KS NIDA SobkówMecz nie odbył się
    2023-04-16 11:00PUKS DEKO Włoszczowa - ZIELEŃ ŻelisławiceMecz nie odbył się
    2023-04-16 11:00PŁOMIEŃ Wólka Kłucka - GKS KluczewskoMecz nie odbył się
    2023-04-16 11:00GKS STRUMYK Solec-Zdrój - LZS CZARNOCINMecz nie odbył się
    2023-04-16 15:00UNIA Małogoszcz - JAWORNIK GorzkówMecz nie odbył się
  • Kolejka 10 w dn. 2023-04-08
    2023-04-08 11:00JAWORNIK Gorzków - LZS CZARNOCINMecz nie odbył się
    2023-04-08 11:00GKS Kluczewsko - GKS STRUMYK Solec-ZdrójMecz nie odbył się
    2023-04-08 11:00ZIELEŃ Żelisławice - PŁOMIEŃ Wólka KłuckaMecz nie odbył się
    2023-04-08 11:00KS NIDA Sobków - PUKS DEKO WłoszczowaMecz nie odbył się
    2023-04-08 11:00UNIA Małogoszcz - MGTS DziałoszyceMecz nie odbył się
  • Kolejka 9 w dn. 2022-10-22
    2022-10-23 11:00GKS Kluczewsko2 - 0LZS CZARNOCIN
    2022-10-23 14:00UNIA Małogoszcz1 - 2PUKS DEKO Włoszczowa
    2022-10-22 13:00ZIELEŃ Żelisławice2 - 0GKS STRUMYK Solec-Zdrój
    2022-10-22 14:00KS NIDA Sobków3 - 1PŁOMIEŃ Wólka Kłucka
    2022-10-22 15:00MGTS Działoszyce1 - 2JAWORNIK Gorzków
  • Kolejka 8 w dn. 2022-10-15
    2022-10-16 11:00GKS STRUMYK Solec-Zdrój2 - 3KS NIDA Sobków
    2022-10-16 14:00JAWORNIK Gorzków0 - 1GKS Kluczewsko
    2022-10-16 14:00LZS CZARNOCIN0 - 4ZIELEŃ Żelisławice
    2022-10-16 14:00PŁOMIEŃ Wólka Kłucka0 - 5UNIA Małogoszcz
    2022-10-16 14:00PUKS DEKO Włoszczowa0 - 0MGTS Działoszyce
  • Kolejka 7 w dn. 2022-10-08
    2022-10-09 15:00PUKS DEKO Włoszczowa3 - 1JAWORNIK Gorzków
    2022-10-09 15:00MGTS Działoszyce1 - 1PŁOMIEŃ Wólka Kłucka
    2022-10-09 15:00UNIA Małogoszcz1 - 4GKS STRUMYK Solec-Zdrój
    2022-10-09 15:00ZIELEŃ Żelisławice1 - 2GKS Kluczewsko
    2022-10-08 15:00KS NIDA Sobków6 - 0LZS CZARNOCIN
  • Kolejka 6 w dn. 2022-10-01
    2022-10-02 11:00GKS STRUMYK Solec-Zdrój4 - 2MGTS Działoszyce
    2022-10-02 15:00PŁOMIEŃ Wólka Kłucka1 - 0PUKS DEKO Włoszczowa
    2022-10-02 15:00JAWORNIK Gorzków4 - 0ZIELEŃ Żelisławice
    2022-10-02 15:00GKS Kluczewsko1 - 0KS NIDA Sobków
    2022-10-02 15:00LZS CZARNOCIN3 - 3UNIA Małogoszcz
  • Kolejka 5 w dn. 2022-09-24
    2022-09-25 12:45MGTS Działoszyce2 - 2LZS CZARNOCIN
    2022-09-25 15:00PŁOMIEŃ Wólka Kłucka1 - 5JAWORNIK Gorzków
    2022-09-25 15:00PUKS DEKO Włoszczowa0 - 2GKS STRUMYK Solec-Zdrój
    2022-09-25 15:00UNIA Małogoszcz1 - 7GKS Kluczewsko
    2022-09-24 15:00KS NIDA Sobków1 - 0ZIELEŃ Żelisławice
  • Kolejka 4 w dn. 2022-09-17
    2022-09-18 15:00JAWORNIK Gorzków4 - 3KS NIDA Sobków
    2022-09-18 15:00ZIELEŃ Żelisławice3 - 1UNIA Małogoszcz
    2022-09-18 15:00GKS Kluczewsko4 - 0MGTS Działoszyce
    2022-09-18 15:00LZS CZARNOCIN1 - 7PUKS DEKO Włoszczowa
    2022-09-18 15:00GKS STRUMYK Solec-Zdrój3 - 1PŁOMIEŃ Wólka Kłucka
  • Kolejka 3 w dn. 2022-09-10
    2022-09-11 11:00PUKS DEKO Włoszczowa2 - 5GKS Kluczewsko
    2022-09-11 16:00GKS STRUMYK Solec-Zdrój2 - 1JAWORNIK Gorzków
    2022-09-11 16:00PŁOMIEŃ Wólka Kłucka2 - 4LZS CZARNOCIN
    2022-09-11 16:00MGTS Działoszyce0 - 5ZIELEŃ Żelisławice
    2022-09-11 16:00UNIA Małogoszcz1 - 2KS NIDA Sobków
  • Kolejka 2 w dn. 2022-09-03
    2022-09-04 14:00ZIELEŃ Żelisławice4 - 2PUKS DEKO Włoszczowa
    2022-09-04 16:00JAWORNIK Gorzków1 - 1UNIA Małogoszcz
    2022-09-04 16:00LZS CZARNOCIN1 - 4GKS STRUMYK Solec-Zdrój
    2022-09-03 11:00GKS Kluczewsko6 - 0PŁOMIEŃ Wólka Kłucka
    2022-09-03 15:00KS NIDA Sobków3 - 0MGTS Działoszyce
  • Kolejka 1 w dn. 2022-08-27
    2022-10-30 12:00LZS CZARNOCIN0 - 4JAWORNIK Gorzków
    2022-08-28 11:00GKS STRUMYK Solec-Zdrój2 - 2GKS Kluczewsko
    2022-08-28 16:00PŁOMIEŃ Wólka Kłucka1 - 3ZIELEŃ Żelisławice
    2022-08-28 16:00PUKS DEKO Włoszczowa0 - 2KS NIDA Sobków
    2022-08-28 16:00MGTS Działoszyce2 - 2UNIA Małogoszcz
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook