Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce 4 12 16 5
2. ESKA DZIKI Skarżysko-Kamienna 3 9 18 3
3. ORLĘTA II Kielce 4 9 16 15
4. GRANAT Borki 4 7 19 5
5. GKS Zio-Max II Nowiny 3 4 13 8
6. TOPSPIN Promnik 4 4 13 22
7. CZARNOVIA Kielce 3 3 6 12
8. GLKS Fałków 3 3 4 12
9. POLANIE Pierzchnica 3 1 4 7
10. pauzuje w tej kolejce 0 0 0 0
11. SPARTA Strawczynek 2 0 5 8
12. KS KAMIENNA WOLA 3 0 1 18

Terminarz spotkań dla Kielce: Klasa B "seniorów" Grupa 1

  • Kolejka 11 w dn. 2022-11-05
    2022-11-06 11:00ORLĘTA II Kielce - POLANIE PierzchnicaMecz nie odbył się
    2022-11-06 11:00GKS Zio-Max II Nowiny - GRANAT BorkiMecz nie odbył się
    2022-11-06 11:00TOPSPIN Promnik - GLKS FałkówMecz nie odbył się
    2022-11-06 11:00SPARTA Strawczynek - CZARNOVIA KielceMecz nie odbył się
    2022-11-06 11:00KS KAMIENNA WOLA - ESKA DZIKI Skarżysko-KamiennaMecz nie odbył się
    AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce - pauzuje w tej kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 10 w dn. 2022-10-29
    2022-10-30 11:00POLANIE Pierzchnica - KS KAMIENNA WOLAMecz nie odbył się
    2022-10-30 11:00CZARNOVIA Kielce - TOPSPIN PromnikMecz nie odbył się
    2022-10-30 11:00GLKS Fałków - GKS Zio-Max II NowinyMecz nie odbył się
    2022-10-30 11:00GRANAT Borki - ORLĘTA II KielceMecz nie odbył się
    2022-10-29 14:00ESKA DZIKI Skarżysko-Kamienna - AZS POLITECHNIKA ŚW. KielceMecz nie odbył się
    pauzuje w tej kolejce - SPARTA StrawczynekMecz nie odbył się
  • Kolejka 9 w dn. 2022-10-22
    2022-10-23 11:00GRANAT Borki - POLANIE PierzchnicaMecz nie odbył się
    2022-10-23 11:00ORLĘTA II Kielce - GLKS FałkówMecz nie odbył się
    2022-10-23 11:00GKS Zio-Max II Nowiny - CZARNOVIA KielceMecz nie odbył się
    2022-10-23 11:00SPARTA Strawczynek - ESKA DZIKI Skarżysko-KamiennaMecz nie odbył się
    2022-10-23 11:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce - KS KAMIENNA WOLAMecz nie odbył się
    TOPSPIN Promnik - pauzuje w tej kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 8 w dn. 2022-10-15
    2022-10-16 11:00POLANIE Pierzchnica - AZS POLITECHNIKA ŚW. KielceMecz nie odbył się
    2022-10-16 11:00KS KAMIENNA WOLA - SPARTA StrawczynekMecz nie odbył się
    2022-10-16 11:00CZARNOVIA Kielce - ORLĘTA II KielceMecz nie odbył się
    2022-10-16 11:00GLKS Fałków - GRANAT BorkiMecz nie odbył się
    2022-10-15 15:00ESKA DZIKI Skarżysko-Kamienna - TOPSPIN PromnikMecz nie odbył się
    pauzuje w tej kolejce - GKS Zio-Max II NowinyMecz nie odbył się
  • Kolejka 7 w dn. 2022-10-08
    2022-10-09 10:00GKS Zio-Max II Nowiny - ESKA DZIKI Skarżysko-KamiennaMecz nie odbył się
    2022-10-09 11:00GLKS Fałków - POLANIE PierzchnicaMecz nie odbył się
    2022-10-09 11:00GRANAT Borki - CZARNOVIA KielceMecz nie odbył się
    2022-10-09 11:00TOPSPIN Promnik - KS KAMIENNA WOLAMecz nie odbył się
    2022-10-09 11:00SPARTA Strawczynek - AZS POLITECHNIKA ŚW. KielceMecz nie odbył się
    ORLĘTA II Kielce - pauzuje w tej kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 6 w dn. 2022-10-01
    2022-10-02 11:00POLANIE Pierzchnica - SPARTA StrawczynekMecz nie odbył się
    2022-10-02 11:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce - TOPSPIN PromnikMecz nie odbył się
    2022-10-02 11:00CZARNOVIA Kielce - GLKS FałkówMecz nie odbył się
    2022-10-01 15:00KS KAMIENNA WOLA - GKS Zio-Max II NowinyMecz nie odbył się
    2022-10-01 15:30ESKA DZIKI Skarżysko-Kamienna - ORLĘTA II KielceMecz nie odbył się
    pauzuje w tej kolejce - GRANAT BorkiMecz nie odbył się
  • Kolejka 5 w dn. 2022-09-24
    2022-09-27 19:30GKS Zio-Max II Nowiny - AZS POLITECHNIKA ŚW. KielceMecz nie odbył się
    2022-09-25 11:00CZARNOVIA Kielce - POLANIE PierzchnicaMecz nie odbył się
    2022-09-25 11:00TOPSPIN Promnik - SPARTA StrawczynekMecz nie odbył się
    2022-09-25 16:00GRANAT Borki - ESKA DZIKI Skarżysko-KamiennaMecz nie odbył się
    2022-09-24 15:00ORLĘTA II Kielce - KS KAMIENNA WOLAMecz nie odbył się
    GLKS Fałków - pauzuje w tej kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 4 w dn. 2022-09-17
    2022-09-18 11:00POLANIE Pierzchnica2 - 4TOPSPIN Promnik
    2022-09-18 11:00SPARTA Strawczynek - GKS Zio-Max II NowinySms powiadamiający wysłano.
    2022-09-18 11:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce7 - 1ORLĘTA II Kielce
    2022-09-18 11:00KS KAMIENNA WOLA0 - 13GRANAT Borki
    2022-09-17 16:00ESKA DZIKI Skarżysko-Kamienna8 - 1GLKS Fałków
    pauzuje w tej kolejce - CZARNOVIA KielceMecz nie odbył się
  • Kolejka 3 w dn. 2022-09-10
    2022-09-11 11:00CZARNOVIA Kielce1 - 8ESKA DZIKI Skarżysko-Kamienna
    2022-09-11 11:00GLKS Fałków2 - 1KS KAMIENNA WOLA
    2022-09-11 11:00GKS Zio-Max II Nowiny11 - 4TOPSPIN Promnik
    2022-09-10 14:30ORLĘTA II Kielce4 - 3SPARTA Strawczynek
    2022-09-10 16:30GRANAT Borki1 - 2AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce
    pauzuje w tej kolejce - POLANIE PierzchnicaMecz nie odbył się
  • Kolejka 2 w dn. 2022-09-03
    2022-09-04 11:00POLANIE Pierzchnica1 - 1GKS Zio-Max II Nowiny
    2022-09-04 11:00SPARTA Strawczynek2 - 4GRANAT Borki
    2022-09-04 11:00KS KAMIENNA WOLA0 - 3CZARNOVIA Kielce
    2022-09-04 15:00TOPSPIN Promnik4 - 8ORLĘTA II Kielce
    2022-09-04 16:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce3 - 1GLKS Fałków
    ESKA DZIKI Skarżysko-Kamienna - pauzuje w tej kolejceMecz nie odbył się
  • Kolejka 1 w dn. 2022-08-27
    2022-11-13 11:00GLKS Fałków - SPARTA StrawczynekMecz nie odbył się
    2022-08-28 11:00CZARNOVIA Kielce2 - 4AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce
    2022-08-28 14:00ORLĘTA II Kielce3 - 1GKS Zio-Max II Nowiny
    2022-08-27 17:00ESKA DZIKI Skarżysko-Kamienna2 - 1POLANIE Pierzchnica
    2022-08-27 17:30GRANAT Borki1 - 1TOPSPIN Promnik
    pauzuje w tej kolejce - KS KAMIENNA WOLAMecz nie odbył się
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook