Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. PIASKOWIANKA Piaski 15 36 39 18
2. KS HETMAN Włoszczowa 15 33 31 11
3. UNIA Sędziszów 15 31 45 21
4. GKS GRÓD Ćmińsk 15 31 34 14
5. ŁYSICA Bodzentyn 15 26 24 20
6. ARKA Pawłów 15 24 27 16
7. NAPRZÓD Jędrzejów 15 24 25 27
8. SPARTA Dwikozy 15 22 20 21
9. ŚWIT Ćmielów 15 22 20 17
10. WICHER Miedziana Góra 15 18 21 23
11. POLONIA BIAŁOGON Kielce 15 16 19 26
12. ZENIT Chmielnik 15 15 14 27
13. PIAST Stopnica 15 13 9 30
14. KS VICTORIA 2015 Skalbmierz 15 9 18 33
15. OKS Opatów 15 8 11 23
16. GKS BUCOVIA Bukowa 15 4 20 50

Terminarz spotkań dla Klasa okręgowa "KLASA OKRĘGOWA ŚZPN seniorów"

  • Kolejka 15 w dn. 2022-11-19
    2022-11-20 11:00SPARTA Dwikozy7 - 3GKS BUCOVIA Bukowa
    2022-11-20 12:00OKS Opatów0 - 0NAPRZÓD Jędrzejów
    2022-11-20 12:00UNIA Sędziszów3 - 1ŚWIT Ćmielów
    2022-11-20 12:00KS HETMAN Włoszczowa2 - 1KS VICTORIA 2015 Skalbmierz
    2022-11-20 13:00ARKA Pawłów0 - 2ŁYSICA Bodzentyn
    2022-11-20 13:00PIASKOWIANKA Piaski2 - 1POLONIA BIAŁOGON Kielce
    2022-11-19 13:00WICHER Miedziana Góra3 - 1ZENIT Chmielnik
    2022-11-19 13:00PIAST Stopnica0 - 4GKS GRÓD Ćmińsk
  • Kolejka 14 w dn. 2022-11-12
    2022-11-13 13:00ŁYSICA Bodzentyn3 - 1WICHER Miedziana Góra
    2022-11-13 13:00ZENIT Chmielnik1 - 1OKS Opatów
    2022-11-13 13:00NAPRZÓD Jędrzejów1 - 2KS HETMAN Włoszczowa
    2022-11-13 13:00KS VICTORIA 2015 Skalbmierz1 - 3UNIA Sędziszów
    2022-11-13 13:00GKS BUCOVIA Bukowa1 - 4PIASKOWIANKA Piaski
    2022-11-13 13:00POLONIA BIAŁOGON Kielce1 - 1PIAST Stopnica
    2022-11-12 11:00ŚWIT Ćmielów0 - 2SPARTA Dwikozy
    2022-11-12 13:00GKS GRÓD Ćmińsk0 - 1ARKA Pawłów
  • Kolejka 13 w dn. 2022-11-05
    2022-11-06 13:00PIAST Stopnica1 - 0GKS BUCOVIA Bukowa
    2022-11-06 13:00PIASKOWIANKA Piaski3 - 1ŚWIT Ćmielów
    2022-11-06 13:00UNIA Sędziszów7 - 0NAPRZÓD Jędrzejów
    2022-11-06 14:00ARKA Pawłów2 - 2POLONIA BIAŁOGON Kielce
    2022-11-06 14:00OKS Opatów0 - 4WICHER Miedziana Góra
    2022-11-05 12:00SPARTA Dwikozy3 - 2KS VICTORIA 2015 Skalbmierz
    2022-11-05 13:00GKS GRÓD Ćmińsk1 - 1ŁYSICA Bodzentyn
    2022-11-05 13:30KS HETMAN Włoszczowa3 - 0ZENIT Chmielnik
  • Kolejka 12 w dn. 2022-10-29
    2022-10-30 13:00ŁYSICA Bodzentyn1 - 0OKS Opatów
    2022-10-30 13:00NAPRZÓD Jędrzejów2 - 1SPARTA Dwikozy
    2022-10-30 13:00KS VICTORIA 2015 Skalbmierz1 - 1PIASKOWIANKA Piaski
    2022-10-29 11:00GKS BUCOVIA Bukowa1 - 5ARKA Pawłów
    2022-10-29 13:15WICHER Miedziana Góra0 - 2KS HETMAN Włoszczowa
    2022-10-29 14:00ŚWIT Ćmielów0 - 0PIAST Stopnica
    2022-10-29 14:00POLONIA BIAŁOGON Kielce0 - 2GKS GRÓD Ćmińsk
    2022-10-29 15:00ZENIT Chmielnik2 - 0UNIA Sędziszów
  • Kolejka 11 w dn. 2022-10-22
    2022-10-23 14:00POLONIA BIAŁOGON Kielce0 - 1ŁYSICA Bodzentyn
    2022-10-23 14:00ARKA Pawłów0 - 0ŚWIT Ćmielów
    2022-10-23 14:00PIAST Stopnica1 - 1KS VICTORIA 2015 Skalbmierz
    2022-10-23 14:00UNIA Sędziszów2 - 1WICHER Miedziana Góra
    2022-10-23 14:00KS HETMAN Włoszczowa0 - 0OKS Opatów
    2022-10-22 12:00SPARTA Dwikozy2 - 0ZENIT Chmielnik
    2022-10-22 13:00GKS GRÓD Ćmińsk1 - 0GKS BUCOVIA Bukowa
    2022-10-22 14:00PIASKOWIANKA Piaski2 - 1NAPRZÓD Jędrzejów
  • Kolejka 10 w dn. 2022-10-15
    2022-10-16 15:00ŁYSICA Bodzentyn1 - 2KS HETMAN Włoszczowa
    2022-10-16 15:00OKS Opatów2 - 3UNIA Sędziszów
    2022-10-16 15:00KS VICTORIA 2015 Skalbmierz0 - 2ARKA Pawłów
    2022-10-16 15:00ŚWIT Ćmielów1 - 2GKS GRÓD Ćmińsk
    2022-10-15 11:00GKS BUCOVIA Bukowa2 - 3POLONIA BIAŁOGON Kielce
    2022-10-15 12:00ZENIT Chmielnik1 - 4PIASKOWIANKA Piaski
    2022-10-15 13:00WICHER Miedziana Góra0 - 1SPARTA Dwikozy
    2022-10-15 15:00NAPRZÓD Jędrzejów2 - 0PIAST Stopnica
  • Kolejka 9 w dn. 2022-10-08
    2022-10-09 13:00GKS GRÓD Ćmińsk4 - 0KS VICTORIA 2015 Skalbmierz
    2022-10-09 15:00ARKA Pawłów2 - 2NAPRZÓD Jędrzejów
    2022-10-09 15:00PIAST Stopnica2 - 0ZENIT Chmielnik
    2022-10-09 15:00PIASKOWIANKA Piaski2 - 0WICHER Miedziana Góra
    2022-10-09 15:00UNIA Sędziszów0 - 1KS HETMAN Włoszczowa
    2022-10-08 13:00SPARTA Dwikozy2 - 1OKS Opatów
    2022-10-08 15:00GKS BUCOVIA Bukowa0 - 0ŁYSICA Bodzentyn
    2022-10-08 15:00POLONIA BIAŁOGON Kielce3 - 1ŚWIT Ćmielów
  • Kolejka 8 w dn. 2022-10-01
    2022-10-02 15:00ŁYSICA Bodzentyn2 - 6UNIA Sędziszów
    2022-10-02 15:00KS HETMAN Włoszczowa4 - 0SPARTA Dwikozy
    2022-10-02 15:00OKS Opatów0 - 2PIASKOWIANKA Piaski
    2022-10-02 15:00ZENIT Chmielnik0 - 0ARKA Pawłów
    2022-10-02 15:00NAPRZÓD Jędrzejów0 - 6GKS GRÓD Ćmińsk
    2022-10-02 15:00KS VICTORIA 2015 Skalbmierz1 - 3POLONIA BIAŁOGON Kielce
    2022-10-02 15:00ŚWIT Ćmielów2 - 1GKS BUCOVIA Bukowa
    2022-10-01 15:30WICHER Miedziana Góra3 - 1PIAST Stopnica
  • Kolejka 7 w dn. 2022-09-24
    2022-09-25 16:00ŚWIT Ćmielów3 - 0ŁYSICA Bodzentyn
    2022-09-25 16:00GKS GRÓD Ćmińsk3 - 1ZENIT Chmielnik
    2022-09-25 16:00ARKA Pawłów0 - 1WICHER Miedziana Góra
    2022-09-25 16:00PIASKOWIANKA Piaski1 - 1KS HETMAN Włoszczowa
    2022-09-25 16:00SPARTA Dwikozy1 - 1UNIA Sędziszów
    2022-09-24 15:00GKS BUCOVIA Bukowa5 - 4KS VICTORIA 2015 Skalbmierz
    2022-09-24 15:00POLONIA BIAŁOGON Kielce0 - 3NAPRZÓD Jędrzejów
    2022-09-24 16:00PIAST Stopnica2 - 1OKS Opatów
  • Kolejka 6 w dn. 2022-09-17
    2022-09-18 16:00ŁYSICA Bodzentyn3 - 0SPARTA Dwikozy
    2022-09-18 16:00UNIA Sędziszów3 - 3PIASKOWIANKA Piaski
    2022-09-18 16:00KS HETMAN Włoszczowa4 - 0PIAST Stopnica
    2022-09-18 16:00OKS Opatów0 - 2ARKA Pawłów
    2022-09-18 16:00WICHER Miedziana Góra3 - 4GKS GRÓD Ćmińsk
    2022-09-18 16:00NAPRZÓD Jędrzejów4 - 2GKS BUCOVIA Bukowa
    2022-09-18 16:00KS VICTORIA 2015 Skalbmierz0 - 2ŚWIT Ćmielów
    2022-09-18 16:30POLONIA BIAŁOGON Kielce1 - 3ZENIT Chmielnik
  • Kolejka 5 w dn. 2022-09-10
    2022-09-11 16:00KS VICTORIA 2015 Skalbmierz1 - 3ŁYSICA Bodzentyn
    2022-09-11 16:00GKS GRÓD Ćmińsk1 - 1OKS Opatów
    2022-09-11 16:00ARKA Pawłów2 - 2KS HETMAN Włoszczowa
    2022-09-11 16:00PIAST Stopnica0 - 1UNIA Sędziszów
    2022-09-11 16:00PIASKOWIANKA Piaski3 - 0SPARTA Dwikozy
    2022-09-10 11:00GKS BUCOVIA Bukowa1 - 3ZENIT Chmielnik
    2022-09-10 15:00POLONIA BIAŁOGON Kielce3 - 0WICHER Miedziana Góra
    2022-09-08 17:00ŚWIT Ćmielów4 - 0NAPRZÓD Jędrzejów
  • Kolejka 4 w dn. 2022-09-03
    2022-09-04 16:00ŁYSICA Bodzentyn4 - 0PIASKOWIANKA Piaski
    2022-09-04 16:00SPARTA Dwikozy0 - 0PIAST Stopnica
    2022-09-04 16:00UNIA Sędziszów3 - 3ARKA Pawłów
    2022-09-04 16:00KS HETMAN Włoszczowa1 - 2GKS GRÓD Ćmińsk
    2022-09-04 16:00NAPRZÓD Jędrzejów2 - 0KS VICTORIA 2015 Skalbmierz
    2022-09-03 16:00OKS Opatów1 - 1POLONIA BIAŁOGON Kielce
    2022-09-03 16:00ŚWIT Ćmielów0 - 0ZENIT Chmielnik
    2022-09-03 17:00WICHER Miedziana Góra1 - 0GKS BUCOVIA Bukowa
  • Kolejka 3 w dn. 2022-08-27
    2022-08-28 14:30PIASKOWIANKA Piaski6 - 0PIAST Stopnica
    2022-08-28 16:00ARKA Pawłów1 - 0SPARTA Dwikozy
    2022-08-28 17:00NAPRZÓD Jędrzejów3 - 1ŁYSICA Bodzentyn
    2022-08-28 17:00KS VICTORIA 2015 Skalbmierz2 - 0ZENIT Chmielnik
    2022-08-28 17:00GKS BUCOVIA Bukowa1 - 4OKS Opatów
    2022-08-28 17:00POLONIA BIAŁOGON Kielce0 - 2KS HETMAN Włoszczowa
    2022-08-27 11:00ŚWIT Ćmielów2 - 2WICHER Miedziana Góra
    2022-08-27 13:00GKS GRÓD Ćmińsk2 - 2UNIA Sędziszów
  • Kolejka 2 w dn. 2022-08-20
    2022-08-21 17:00ŁYSICA Bodzentyn2 - 1PIAST Stopnica
    2022-08-21 17:00PIASKOWIANKA Piaski3 - 2ARKA Pawłów
    2022-08-21 17:00SPARTA Dwikozy0 - 0GKS GRÓD Ćmińsk
    2022-08-21 17:00UNIA Sędziszów4 - 0POLONIA BIAŁOGON Kielce
    2022-08-21 17:00KS HETMAN Włoszczowa4 - 1GKS BUCOVIA Bukowa
    2022-08-21 17:00OKS Opatów0 - 1ŚWIT Ćmielów
    2022-08-21 17:00WICHER Miedziana Góra2 - 2KS VICTORIA 2015 Skalbmierz
    2022-08-21 17:00ZENIT Chmielnik0 - 5NAPRZÓD Jędrzejów
  • Kolejka 1 w dn. 2022-08-13
    2022-08-14 12:00POLONIA BIAŁOGON Kielce1 - 1SPARTA Dwikozy
    2022-08-14 16:00ARKA Pawłów5 - 0PIAST Stopnica
    2022-08-14 17:00ZENIT Chmielnik2 - 0ŁYSICA Bodzentyn
    2022-08-14 17:00NAPRZÓD Jędrzejów0 - 0WICHER Miedziana Góra
    2022-08-14 17:00ŚWIT Ćmielów2 - 1KS HETMAN Włoszczowa
    2022-08-14 17:00UNIA Sędziszów7 - 2GKS BUCOVIA Bukowa
    2022-08-13 11:00KS VICTORIA 2015 Skalbmierz2 - 0OKS Opatów
    2022-08-13 11:00GKS GRÓD Ćmińsk2 - 3PIASKOWIANKA Piaski
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook