Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. MKS STAR Starachowice 17 49 60 7
2. GRANAT Skarżysko-Kamienna 17 35 42 20
3. GKS Zio-Max Nowiny 17 33 37 19
4. KS MORAVIA Anna-Bud Morawica 17 32 35 23
5. MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 17 31 30 17
6. GKS Rudki 17 29 28 20
7. WIERNA Małogoszcz 17 27 39 26
8. KLIMONTOWIANKA Klimontów 17 26 24 18
9. ALIT Ożarów 17 23 21 28
10. AKS 1947 Busko-Zdrój 17 22 25 26
11. MKS NEPTUN Końskie 17 22 25 23
12. SPARTAKUS Daleszyce 17 21 22 28
13. GKS GÓRAL Górno 17 18 20 44
14. STAL Kunów 17 18 28 47
15. ORLĘTA Kielce 17 17 28 35
16. SPARTA Kazimierza Wielka 17 16 19 38
17. TS 1946 NIDA Pińczów 17 10 15 38
18. ORLICZ Suchedniów 17 1 15 56

Terminarz spotkań dla IV Liga "HUMMEL IV LIGA ŚWIĘTOKRZYSKA SENIORÓW"

  • Kolejka 17 w dn. 2022-11-19
    2022-11-19 11:00SPARTA Kazimierza Wielka1 - 3MKS NEPTUN Końskie
    2022-11-19 12:00GRANAT Skarżysko-Kamienna1 - 1MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2022-11-19 12:00SPARTAKUS Daleszyce3 - 2STAL Kunów
    2022-11-19 12:00WIERNA Małogoszcz2 - 0TS 1946 NIDA Pińczów
    2022-11-19 12:00MKS STAR Starachowice2 - 0ALIT Ożarów
    2022-11-19 12:00KS MORAVIA Anna-Bud Morawica2 - 0GKS GÓRAL Górno
    2022-11-19 12:00AKS 1947 Busko-Zdrój3 - 2ORLĘTA Kielce
    2022-11-19 12:00GKS Zio-Max Nowiny1 - 0ORLICZ Suchedniów
    2022-11-19 13:00KLIMONTOWIANKA Klimontów0 - 2GKS Rudki
  • Kolejka 16 w dn. 2022-11-12
    2022-11-13 12:00ORLĘTA Kielce2 - 3KS MORAVIA Anna-Bud Morawica
    2022-11-13 13:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów3 - 1GKS Zio-Max Nowiny
    2022-11-13 13:00GKS GÓRAL Górno0 - 1MKS STAR Starachowice
    2022-11-13 13:00MKS NEPTUN Końskie2 - 2WIERNA Małogoszcz
    2022-11-13 13:00TS 1946 NIDA Pińczów1 - 1SPARTAKUS Daleszyce
    2022-11-13 13:00STAL Kunów0 - 4GRANAT Skarżysko-Kamienna
    2022-11-12 13:00ALIT Ożarów1 - 1KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2022-11-12 13:00GKS Rudki3 - 0SPARTA Kazimierza Wielka
    2022-11-11 12:00ORLICZ Suchedniów0 - 5AKS 1947 Busko-Zdrój
  • Kolejka 15 w dn. 2022-11-05
    2022-11-06 13:00STAL Kunów0 - 3MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2022-11-06 13:00SPARTAKUS Daleszyce0 - 3MKS NEPTUN Końskie
    2022-11-06 13:00SPARTA Kazimierza Wielka0 - 1ALIT Ożarów
    2022-11-06 13:00KLIMONTOWIANKA Klimontów0 - 0GKS GÓRAL Górno
    2022-11-06 13:00KS MORAVIA Anna-Bud Morawica3 - 0ORLICZ Suchedniów
    2022-11-06 13:00AKS 1947 Busko-Zdrój0 - 5GKS Zio-Max Nowiny
    2022-11-05 13:00GRANAT Skarżysko-Kamienna3 - 0TS 1946 NIDA Pińczów
    2022-11-05 13:00WIERNA Małogoszcz2 - 1GKS Rudki
    2022-11-05 13:00MKS STAR Starachowice2 - 1ORLĘTA Kielce
  • Kolejka 14 w dn. 2022-10-29
    2022-10-30 13:00ORLICZ Suchedniów1 - 5MKS STAR Starachowice
    2022-10-30 13:00GKS GÓRAL Górno1 - 1SPARTA Kazimierza Wielka
    2022-10-30 13:00MKS NEPTUN Końskie1 - 1GRANAT Skarżysko-Kamienna
    2022-10-30 13:00TS 1946 NIDA Pińczów1 - 1STAL Kunów
    2022-10-29 12:00ORLĘTA Kielce1 - 1KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2022-10-29 13:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów1 - 0AKS 1947 Busko-Zdrój
    2022-10-29 13:00GKS Zio-Max Nowiny4 - 1KS MORAVIA Anna-Bud Morawica
    2022-10-29 13:00ALIT Ożarów0 - 1WIERNA Małogoszcz
    2022-10-29 13:00GKS Rudki1 - 0SPARTAKUS Daleszyce
  • Kolejka 13 w dn. 2022-10-22
    2022-10-23 14:00TS 1946 NIDA Pińczów2 - 4MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2022-10-23 14:00STAL Kunów5 - 0MKS NEPTUN Końskie
    2022-10-23 14:00SPARTA Kazimierza Wielka3 - 1ORLĘTA Kielce
    2022-10-23 14:00KLIMONTOWIANKA Klimontów1 - 0ORLICZ Suchedniów
    2022-10-23 14:00KS MORAVIA Anna-Bud Morawica1 - 3AKS 1947 Busko-Zdrój
    2022-10-22 12:00SPARTAKUS Daleszyce1 - 1ALIT Ożarów
    2022-10-22 14:00GRANAT Skarżysko-Kamienna2 - 1GKS Rudki
    2022-10-22 14:00WIERNA Małogoszcz10 - 0GKS GÓRAL Górno
    2022-10-22 14:00MKS STAR Starachowice4 - 0GKS Zio-Max Nowiny
  • Kolejka 12 w dn. 2022-10-15
    2022-10-16 15:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów1 - 1KS MORAVIA Anna-Bud Morawica
    2022-10-16 15:00AKS 1947 Busko-Zdrój0 - 4MKS STAR Starachowice
    2022-10-16 15:00ORLICZ Suchedniów1 - 3SPARTA Kazimierza Wielka
    2022-10-16 15:00GKS Rudki2 - 3STAL Kunów
    2022-10-16 15:00MKS NEPTUN Końskie1 - 0TS 1946 NIDA Pińczów
    2022-10-15 15:00ORLĘTA Kielce3 - 2WIERNA Małogoszcz
    2022-10-15 15:00GKS GÓRAL Górno3 - 2SPARTAKUS Daleszyce
    2022-10-15 15:00ALIT Ożarów0 - 1GRANAT Skarżysko-Kamienna
    2022-10-15 15:30GKS Zio-Max Nowiny3 - 2KLIMONTOWIANKA Klimontów
  • Kolejka 11 w dn. 2022-10-08
    2022-10-09 15:00MKS NEPTUN Końskie0 - 0MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2022-10-09 15:00TS 1946 NIDA Pińczów1 - 3GKS Rudki
    2022-10-09 15:00STAL Kunów1 - 1ALIT Ożarów
    2022-10-09 15:00SPARTAKUS Daleszyce0 - 0ORLĘTA Kielce
    2022-10-09 15:00SPARTA Kazimierza Wielka1 - 1GKS Zio-Max Nowiny
    2022-10-09 15:00KLIMONTOWIANKA Klimontów3 - 0AKS 1947 Busko-Zdrój
    2022-10-08 13:00GRANAT Skarżysko-Kamienna6 - 1GKS GÓRAL Górno
    2022-10-08 13:00WIERNA Małogoszcz5 - 2ORLICZ Suchedniów
    2022-10-08 13:00MKS STAR Starachowice1 - 1KS MORAVIA Anna-Bud Morawica
  • Kolejka 10 w dn. 2022-10-01
    2022-10-02 11:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów1 - 2MKS STAR Starachowice
    2022-10-02 15:00KS MORAVIA Anna-Bud Morawica1 - 0KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2022-10-02 15:00ORLICZ Suchedniów1 - 3SPARTAKUS Daleszyce
    2022-10-02 15:00GKS GÓRAL Górno7 - 2STAL Kunów
    2022-10-02 15:00GKS Rudki2 - 1MKS NEPTUN Końskie
    2022-10-01 15:00AKS 1947 Busko-Zdrój0 - 0SPARTA Kazimierza Wielka
    2022-10-01 15:00GKS Zio-Max Nowiny0 - 0WIERNA Małogoszcz
    2022-10-01 15:00ORLĘTA Kielce0 - 3GRANAT Skarżysko-Kamienna
    2022-09-30 15:30ALIT Ożarów2 - 2TS 1946 NIDA Pińczów
  • Kolejka 9 w dn. 2022-09-24
    2022-09-25 11:00SPARTA Kazimierza Wielka1 - 2KS MORAVIA Anna-Bud Morawica
    2022-09-25 16:00MKS NEPTUN Końskie0 - 1ALIT Ożarów
    2022-09-25 16:00TS 1946 NIDA Pińczów0 - 1GKS GÓRAL Górno
    2022-09-25 16:00STAL Kunów3 - 1ORLĘTA Kielce
    2022-09-25 16:00SPARTAKUS Daleszyce0 - 2GKS Zio-Max Nowiny
    2022-09-25 16:00KLIMONTOWIANKA Klimontów0 - 1MKS STAR Starachowice
    2022-09-24 11:00GKS Rudki0 - 2MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2022-09-24 11:00WIERNA Małogoszcz1 - 1AKS 1947 Busko-Zdrój
    2022-09-24 16:00GRANAT Skarżysko-Kamienna5 - 1ORLICZ Suchedniów
  • Kolejka 8 w dn. 2022-09-17
    2022-09-18 11:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów0 - 2KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2022-09-18 16:00KS MORAVIA Anna-Bud Morawica1 - 2WIERNA Małogoszcz
    2022-09-18 16:00AKS 1947 Busko-Zdrój2 - 2SPARTAKUS Daleszyce
    2022-09-18 16:00ORLICZ Suchedniów2 - 4STAL Kunów
    2022-09-18 16:00GKS GÓRAL Górno1 - 0MKS NEPTUN Końskie
    2022-09-17 12:00ORLĘTA Kielce1 - 2TS 1946 NIDA Pińczów
    2022-09-17 16:00MKS STAR Starachowice5 - 0SPARTA Kazimierza Wielka
    2022-09-17 16:00GKS Zio-Max Nowiny3 - 1GRANAT Skarżysko-Kamienna
    2022-09-16 16:45ALIT Ożarów1 - 4GKS Rudki
  • Kolejka 7 w dn. 2022-09-10
    2022-09-11 11:00WIERNA Małogoszcz1 - 6MKS STAR Starachowice
    2022-09-11 16:00MKS NEPTUN Końskie5 - 1ORLĘTA Kielce
    2022-09-11 16:00TS 1946 NIDA Pińczów3 - 1ORLICZ Suchedniów
    2022-09-11 16:00SPARTAKUS Daleszyce1 - 0KS MORAVIA Anna-Bud Morawica
    2022-09-10 11:00STAL Kunów1 - 4GKS Zio-Max Nowiny
    2022-09-10 11:00SPARTA Kazimierza Wielka3 - 2KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2022-09-10 15:00GKS Rudki0 - 0GKS GÓRAL Górno
    2022-09-10 16:00ALIT Ożarów3 - 3MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2022-09-10 16:00GRANAT Skarżysko-Kamienna2 - 0AKS 1947 Busko-Zdrój
  • Kolejka 6 w dn. 2022-09-03
    2022-09-04 16:00KLIMONTOWIANKA Klimontów1 - 0WIERNA Małogoszcz
    2022-09-04 16:00KS MORAVIA Anna-Bud Morawica4 - 2GRANAT Skarżysko-Kamienna
    2022-09-04 16:00TS 1946 NIDA Pińczów0 - 3GKS Zio-Max Nowiny
    2022-09-04 16:00ORLICZ Suchedniów2 - 2MKS NEPTUN Końskie
    2022-09-04 16:00GKS GÓRAL Górno0 - 4ALIT Ożarów
    2022-09-03 16:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów3 - 0SPARTA Kazimierza Wielka
    2022-09-03 16:00MKS STAR Starachowice5 - 1SPARTAKUS Daleszyce
    2022-09-03 16:00AKS 1947 Busko-Zdrój4 - 1STAL Kunów
    2022-09-03 16:00ORLĘTA Kielce2 - 3GKS Rudki
  • Kolejka 5 w dn. 2022-08-31
    2022-08-31 17:00ALIT Ożarów1 - 0ORLĘTA Kielce
    2022-08-31 17:00GKS Rudki2 - 0ORLICZ Suchedniów
    2022-08-31 17:00MKS NEPTUN Końskie3 - 0GKS Zio-Max Nowiny
    2022-08-31 17:00TS 1946 NIDA Pińczów0 - 0AKS 1947 Busko-Zdrój
    2022-08-31 17:00STAL Kunów0 - 1KS MORAVIA Anna-Bud Morawica
    2022-08-31 17:00GRANAT Skarżysko-Kamienna0 - 3MKS STAR Starachowice
    2022-08-31 17:00SPARTAKUS Daleszyce2 - 2KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2022-08-31 17:00WIERNA Małogoszcz5 - 0SPARTA Kazimierza Wielka
    2022-08-31 17:00GKS GÓRAL Górno0 - 2MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
  • Kolejka 4 w dn. 2022-08-27
    2022-08-28 17:00KLIMONTOWIANKA Klimontów2 - 0GRANAT Skarżysko-Kamienna
    2022-08-28 17:00ORLICZ Suchedniów0 - 3ALIT Ożarów
    2022-08-27 11:00KS MORAVIA Anna-Bud Morawica3 - 0TS 1946 NIDA Pińczów
    2022-08-27 11:00GKS Zio-Max Nowiny0 - 0GKS Rudki
    2022-08-27 14:00AKS 1947 Busko-Zdrój1 - 0MKS NEPTUN Końskie
    2022-08-27 16:00SPARTA Kazimierza Wielka2 - 2SPARTAKUS Daleszyce
    2022-08-27 17:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów2 - 0WIERNA Małogoszcz
    2022-08-27 17:00MKS STAR Starachowice7 - 0STAL Kunów
    2022-08-26 17:30ORLĘTA Kielce4 - 0GKS GÓRAL Górno
  • Kolejka 3 w dn. 2022-08-20
    2022-08-21 15:00MKS NEPTUN Końskie3 - 1KS MORAVIA Anna-Bud Morawica
    2022-08-21 17:00GKS GÓRAL Górno4 - 1ORLICZ Suchedniów
    2022-08-21 17:00SPARTAKUS Daleszyce2 - 0WIERNA Małogoszcz
    2022-08-20 11:00TS 1946 NIDA Pińczów0 - 7MKS STAR Starachowice
    2022-08-20 16:00ORLĘTA Kielce3 - 0MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2022-08-20 17:00ALIT Ożarów0 - 5GKS Zio-Max Nowiny
    2022-08-20 17:00GKS Rudki2 - 1AKS 1947 Busko-Zdrój
    2022-08-20 17:00STAL Kunów1 - 1KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2022-08-20 17:00GRANAT Skarżysko-Kamienna5 - 1SPARTA Kazimierza Wielka
  • Kolejka 2 w dn. 2022-08-17
    2022-08-24 17:00KLIMONTOWIANKA Klimontów4 - 3TS 1946 NIDA Pińczów
    2022-08-17 16:00SPARTA Kazimierza Wielka2 - 3STAL Kunów
    2022-08-17 17:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów1 - 2SPARTAKUS Daleszyce
    2022-08-17 17:00WIERNA Małogoszcz2 - 4GRANAT Skarżysko-Kamienna
    2022-08-17 17:00MKS STAR Starachowice3 - 1MKS NEPTUN Końskie
    2022-08-17 17:00KS MORAVIA Anna-Bud Morawica3 - 2GKS Rudki
    2022-08-17 17:00AKS 1947 Busko-Zdrój0 - 1ALIT Ożarów
    2022-08-17 17:00GKS Zio-Max Nowiny4 - 1GKS GÓRAL Górno
    2022-08-17 17:00ORLICZ Suchedniów3 - 4ORLĘTA Kielce
  • Kolejka 1 w dn. 2022-08-13
    2022-08-14 14:00STAL Kunów1 - 4WIERNA Małogoszcz
    2022-08-14 16:00MKS NEPTUN Końskie0 - 2KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2022-08-14 17:00ORLICZ Suchedniów0 - 3MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2022-08-13 11:00GRANAT Skarżysko-Kamienna2 - 0SPARTAKUS Daleszyce
    2022-08-13 12:00ALIT Ożarów1 - 7KS MORAVIA Anna-Bud Morawica
    2022-08-13 16:00ORLĘTA Kielce2 - 1GKS Zio-Max Nowiny
    2022-08-13 17:00GKS Rudki0 - 2MKS STAR Starachowice
    2022-08-13 17:00TS 1946 NIDA Pińczów0 - 1SPARTA Kazimierza Wielka
    2022-08-12 18:00GKS GÓRAL Górno1 - 5AKS 1947 Busko-Zdrój
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook