Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
2. KP KSZO 1929 III Ostrowiec Św.(RW) 10 21 35 11
3. STAL Kunów (RW) 10 21 39 16
4. ŁYSICA II Bodzentyn (RW) 10 16 24 12
5. ŚWIT Ćmielów (RW) 10 9 16 22
6. WODNIK Styków (RW) 10 0 1 100

Terminarz spotkań dla Sandomierz: D2 Młodzik "Klasa O Mł.Mł.2010 Gr.11 - wiosna 2022" Grupa 11 (RW)

  • Kolejka 10 w dn. 2022-06-11
    2022-06-11 11:00STAL Kunów (RW)14 - 0WODNIK Styków (RW)
    2022-06-11 12:30ŁYSICA I Bodzentyn (RW)5 - 0ŚWIT Ćmielów (RW)
    2022-06-11 13:00KP KSZO 1929 III Ostrowiec Św.(RW)2 - 0ŁYSICA II Bodzentyn (RW)
  • Kolejka 9 w dn. 2022-06-04
    2022-06-07 17:00WODNIK Styków (RW)0 - 26ŁYSICA I Bodzentyn (RW)
    2022-06-05 18:00ŚWIT Ćmielów (RW)0 - 2KP KSZO 1929 III Ostrowiec Św.(RW)
    2022-06-04 10:00ŁYSICA II Bodzentyn (RW)3 - 1STAL Kunów (RW)
  • Kolejka 8 w dn. 2022-05-28
    2022-05-28 10:00ŁYSICA II Bodzentyn (RW)4 - 2ŚWIT Ćmielów (RW)
    2022-05-28 11:00STAL Kunów (RW)3 - 2ŁYSICA I Bodzentyn (RW)
    2022-05-28 13:00KP KSZO 1929 III Ostrowiec Św.(RW)6 - 1WODNIK Styków (RW)
  • Kolejka 7 w dn. 2022-05-21
    2022-06-08 18:00ŚWIT Ćmielów (RW)0 - 2STAL Kunów (RW)
    2022-05-22 14:00WODNIK Styków (RW)0 - 7ŁYSICA II Bodzentyn (RW)
    2022-05-21 13:30ŁYSICA I Bodzentyn (RW)3 - 2KP KSZO 1929 III Ostrowiec Św.(RW)
  • Kolejka 6 w dn. 2022-05-14
    2022-05-14 11:00STAL Kunów (RW)2 - 6KP KSZO 1929 III Ostrowiec Św.(RW)
    2022-05-14 11:00ŚWIT Ćmielów (RW)6 - 0WODNIK Styków (RW)
    2022-05-12 17:00ŁYSICA II Bodzentyn (RW)1 - 1ŁYSICA I Bodzentyn (RW)
  • Kolejka 5 w dn. 2022-05-07
    2022-05-08 14:00WODNIK Styków (RW)0 - 9STAL Kunów (RW)
    2022-05-07 10:00ŁYSICA II Bodzentyn (RW)0 - 2KP KSZO 1929 III Ostrowiec Św.(RW)
    2022-05-07 12:30ŚWIT Ćmielów (RW)1 - 4ŁYSICA I Bodzentyn (RW)
  • Kolejka 4 w dn. 2022-04-30
    2022-04-30 11:00STAL Kunów (RW)2 - 1ŁYSICA II Bodzentyn (RW)
    2022-04-30 12:00KP KSZO 1929 III Ostrowiec Św.(RW)1 - 2ŚWIT Ćmielów (RW)
    2022-04-30 13:30ŁYSICA I Bodzentyn (RW)12 - 0WODNIK Styków (RW)
  • Kolejka 3 w dn. 2022-04-23
    2022-05-18 18:00ŚWIT Ćmielów (RW)0 - 1ŁYSICA II Bodzentyn (RW)
    2022-04-24 14:00WODNIK Styków (RW)0 - 10KP KSZO 1929 III Ostrowiec Św.(RW)
    2022-04-23 13:30ŁYSICA I Bodzentyn (RW)3 - 0STAL Kunów (RW)
  • Kolejka 2 w dn. 2022-04-09
    2022-04-09 10:00ŁYSICA II Bodzentyn (RW)6 - 0WODNIK Styków (RW)
    2022-04-09 11:00STAL Kunów (RW)3 - 1ŚWIT Ćmielów (RW)
    2022-04-09 13:30KP KSZO 1929 III Ostrowiec Św.(RW)4 - 0ŁYSICA I Bodzentyn (RW)Walkower
  • Kolejka 1 w dn. 2022-04-02
    2022-05-11 17:30WODNIK Styków (RW)0 - 4ŚWIT Ćmielów (RW)
    2022-05-03 14:00KP KSZO 1929 III Ostrowiec Św.(RW)0 - 3STAL Kunów (RW)Walkower
    2022-04-19 17:00ŁYSICA I Bodzentyn (RW)2 - 1ŁYSICA II Bodzentyn (RW)
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook