Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
2. SOAP KADET Ostrowiec Św. 11 22 25 12
3. KKP KORONA III Kielce 11 19 26 17
4. KS BASZTA Rytwiany 9 18 19 14
5. AP SKS STAR Starachowice 10 15 22 27
6. KS HETMAN I Włoszczowa 10 15 23 23
7. PIAST Chęciny 11 4 9 29
8. UKS AP CHAMPIONS Końskie 9 1 6 27

Terminarz spotkań dla I liga wojewódzka D2 Młodzik "Św. I Liga Mł. Młodszych rocznik 2010"

  • Kolejka 14 w dn. 2021-11-06
    2021-11-07 10:00KKP KORONA III Kielce - AP SKS STAR StarachowiceMecz nie odbył się
    2021-11-06 10:00KKP KORONA II Kielce - UKS AP CHAMPIONS KońskieMecz nie odbył się
    2021-11-06 11:00PIAST Chęciny - SOAP KADET Ostrowiec Św.Mecz nie odbył się
    2021-11-06 14:00KS HETMAN I Włoszczowa - KS BASZTA RytwianyMecz nie odbył się
  • Kolejka 13 w dn. 2021-10-30
    2021-10-31 10:00UKS AP CHAMPIONS Końskie - PIAST ChęcinyMecz nie odbył się
    2021-10-30 SOAP KADET Ostrowiec Św. - AP SKS STAR StarachowiceMecz nie odbył się
    2021-10-30 10:00KKP KORONA III Kielce - KS HETMAN I WłoszczowaMecz nie odbył się
    2021-10-30 10:00KS BASZTA Rytwiany - KKP KORONA II KielceMecz nie odbył się
  • Kolejka 12 w dn. 2021-10-23
    2021-11-03 14:45KS HETMAN I Włoszczowa - KKP KORONA II KielceMecz nie odbył się
    2021-10-23 10:00AP SKS STAR Starachowice - UKS AP CHAMPIONS KońskieMecz nie odbył się
    2021-10-23 11:00PIAST Chęciny - KS BASZTA RytwianyMecz nie odbył się
    2021-10-23 13:00KKP KORONA III Kielce - SOAP KADET Ostrowiec Św.Mecz nie odbył się
  • Kolejka 11 w dn. 2021-10-16
    2021-10-27 16:00KS BASZTA Rytwiany - AP SKS STAR StarachowiceMecz nie odbył się
    2021-10-16 09:00KKP KORONA II Kielce1 - 0PIAST Chęciny
    2021-10-16 15:00SOAP KADET Ostrowiec Św.3 - 0KS HETMAN I Włoszczowa
    2021-10-16 15:00KKP KORONA III Kielce3 - 0UKS AP CHAMPIONS Końskie
  • Kolejka 10 w dn. 2021-10-09
    2021-10-09 10:00KS HETMAN I Włoszczowa5 - 1PIAST Chęciny
    2021-10-09 10:00AP SKS STAR Starachowice2 - 5KKP KORONA II Kielce
    2021-10-09 13:00KKP KORONA III Kielce2 - 3KS BASZTA Rytwiany
    2021-10-09 16:00SOAP KADET Ostrowiec Św.8 - 0UKS AP CHAMPIONS Końskie
  • Kolejka 9 w dn. 2021-10-02
    2021-10-03 09:30UKS AP CHAMPIONS Końskie0 - 1KS HETMAN I Włoszczowa
    2021-10-02 11:00PIAST Chęciny0 - 1AP SKS STAR Starachowice
    2021-10-02 13:00KKP KORONA II Kielce2 - 0KKP KORONA III Kielce
    2021-10-01 17:00KS BASZTA Rytwiany0 - 2SOAP KADET Ostrowiec Św.
  • Kolejka 8 w dn. 2021-09-25
    2021-10-13 18:30SOAP KADET Ostrowiec Św.0 - 2KKP KORONA II Kielce
    2021-09-26 16:00KKP KORONA III Kielce1 - 1PIAST Chęciny
    2021-09-25 09:30UKS AP CHAMPIONS Końskie3 - 4KS BASZTA Rytwiany
    2021-09-24 17:00KS HETMAN I Włoszczowa3 - 1AP SKS STAR Starachowice
  • Kolejka 7 w dn. 2021-09-21
    2021-09-22 18:30SOAP KADET Ostrowiec Św.4 - 1PIAST Chęciny
    2021-09-21 17:30KS BASZTA Rytwiany1 - 0KS HETMAN I Włoszczowa
    2021-09-21 17:30UKS AP CHAMPIONS Końskie0 - 2KKP KORONA II Kielce
    2021-09-21 18:00AP SKS STAR Starachowice0 - 4KKP KORONA III Kielce
  • Kolejka 6 w dn. 2021-09-18
    2021-10-05 18:00AP SKS STAR Starachowice2 - 0SOAP KADET Ostrowiec Św.
    2021-09-18 10:00PIAST Chęciny1 - 0UKS AP CHAMPIONS Końskie
    2021-09-18 11:00KKP KORONA II Kielce3 - 0KS BASZTA Rytwiany
    2021-09-18 14:00KS HETMAN I Włoszczowa2 - 3KKP KORONA III Kielce
  • Kolejka 5 w dn. 2021-09-11
    2021-09-12 12:00KKP KORONA II Kielce5 - 1KS HETMAN I Włoszczowa
    2021-09-11 09:30UKS AP CHAMPIONS Końskie2 - 3AP SKS STAR Starachowice
    2021-09-11 12:30KS BASZTA Rytwiany2 - 0PIAST Chęciny
    2021-09-11 15:00SOAP KADET Ostrowiec Św.3 - 1KKP KORONA III Kielce
  • Kolejka 4 w dn. 2021-09-07
    2021-09-08 17:30AP SKS STAR Starachowice2 - 5KS BASZTA Rytwiany
    2021-09-08 18:00UKS AP CHAMPIONS Końskie0 - 4KKP KORONA III Kielce
    2021-09-08 18:00PIAST Chęciny1 - 3KKP KORONA II Kielce
    2021-09-07 17:00KS HETMAN I Włoszczowa4 - 1SOAP KADET Ostrowiec Św.
  • Kolejka 3 w dn. 2021-09-04
    2021-09-05 12:00KKP KORONA II Kielce3 - 1AP SKS STAR Starachowice
    2021-09-04 10:00PIAST Chęciny0 - 3KS HETMAN I Włoszczowa
    2021-09-04 11:00KS BASZTA Rytwiany3 - 0KKP KORONA III Kielce
    2021-09-03 18:00UKS AP CHAMPIONS Końskie1 - 1SOAP KADET Ostrowiec Św.
  • Kolejka 2 w dn. 2021-08-31
    2021-10-27 16:00KS HETMAN I Włoszczowa - UKS AP CHAMPIONS KońskieMecz nie odbył się
    2021-10-04 16:00KKP KORONA III Kielce1 - 0KKP KORONA II Kielce
    2021-09-01 18:00SOAP KADET Ostrowiec Św.2 - 1KS BASZTA Rytwiany
    2021-08-31 18:00AP SKS STAR Starachowice2 - 1PIAST Chęciny
  • Kolejka 1 w dn. 2021-08-28
    2021-09-29 17:00KS BASZTA Rytwiany - UKS AP CHAMPIONS KońskieMecz nie odbył się
    2021-09-15 16:00KKP KORONA II Kielce0 - 1SOAP KADET Ostrowiec Św.
    2021-09-14 17:00PIAST Chęciny3 - 7KKP KORONA III Kielce
    2021-08-28 10:00AP SKS STAR Starachowice8 - 4KS HETMAN I Włoszczowa
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook