Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. JUVENTA I Starachowice 7 18 35 6
2. KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. 6 15 34 6
3. KKP KORONA I Kielce 8 15 31 13
4. UKS AP CHAMPIONS Końskie 7 12 24 17
5. ORLĘTA Kielce 8 3 6 46
6. WIERNA Małogoszcz 8 3 5 47

Terminarz spotkań dla I liga wojewódzka D1 Młodzik "Św. I Liga Mł. Starszych rocznik 2009"

  • Kolejka 10 w dn. 2021-10-30
    2021-10-31 09:30JUVENTA I Starachowice - ORLĘTA KielceMecz nie odbył się
    2021-10-30 10:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. - WIERNA MałogoszczMecz nie odbył się
    2021-10-30 13:00UKS AP CHAMPIONS Końskie - KKP KORONA I KielceMecz nie odbył się
  • Kolejka 9 w dn. 2021-10-23
    2021-10-26 15:15ORLĘTA Kielce - UKS AP CHAMPIONS KońskieMecz nie odbył się
    2021-10-24 11:00WIERNA Małogoszcz - JUVENTA I Starachowice Mecz nie odbył się
    2021-10-23 15:00KKP KORONA I Kielce - KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.Mecz nie odbył się
  • Kolejka 8 w dn. 2021-10-16
    2021-10-17 10:00JUVENTA I Starachowice 1 - 2UKS AP CHAMPIONS Końskie
    2021-10-16 09:00WIERNA Małogoszcz0 - 1KKP KORONA I Kielce
    2021-10-16 12:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.6 - 0ORLĘTA Kielce
  • Kolejka 7 w dn. 2021-10-09
    2021-10-10 UKS AP CHAMPIONS Końskie - KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.Mecz nie odbył się
    2021-10-09 09:00ORLĘTA Kielce1 - 0WIERNA Małogoszcz
    2021-10-09 11:00KKP KORONA I Kielce0 - 2JUVENTA I Starachowice
  • Kolejka 6 w dn. 2021-10-02
    2021-11-06 10:00JUVENTA I Starachowice - KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.Mecz nie odbył się
    2021-10-02 10:00WIERNA Małogoszcz1 - 5UKS AP CHAMPIONS Końskie
    2021-10-02 11:00KKP KORONA I Kielce3 - 1ORLĘTA Kielce
  • Kolejka 5 w dn. 2021-09-25
    2021-09-26 11:00WIERNA Małogoszcz0 - 12KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.
    2021-09-26 14:00KKP KORONA I Kielce6 - 1UKS AP CHAMPIONS Końskie
    2021-09-25 10:00ORLĘTA Kielce1 - 7JUVENTA I Starachowice
  • Kolejka 4 w dn. 2021-09-18
    2021-09-19 12:00UKS AP CHAMPIONS Końskie10 - 1ORLĘTA Kielce
    2021-09-18 10:30JUVENTA I Starachowice 12 - 0WIERNA Małogoszcz
    2021-09-18 16:30KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.3 - 1KKP KORONA I Kielce
  • Kolejka 3 w dn. 2021-09-11
    2021-09-12 10:00KKP KORONA I Kielce10 - 0WIERNA Małogoszcz
    2021-09-12 12:00UKS AP CHAMPIONS Końskie1 - 3JUVENTA I Starachowice
    2021-09-11 14:00ORLĘTA Kielce0 - 8KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.
  • Kolejka 2 w dn. 2021-09-04
    2021-09-04 10:00WIERNA Małogoszcz3 - 2ORLĘTA Kielce
    2021-09-04 11:15JUVENTA I Starachowice 6 - 1KKP KORONA I Kielce
    2021-09-04 16:30KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.4 - 1UKS AP CHAMPIONS Końskie
  • Kolejka 1 w dn. 2021-08-28
    2021-09-14 16:30KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.1 - 4JUVENTA I Starachowice
    2021-09-07 17:00ORLĘTA Kielce0 - 9KKP KORONA I Kielce
    2021-09-07 17:30UKS AP CHAMPIONS Końskie4 - 1WIERNA Małogoszcz
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook