Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. AP STAR/JUVENTA Starachowice 10 24 55 11
3. KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. 10 20 44 12
4. MKS NEPTUN Końskie 10 14 28 21
5. KKP KORONA II Kielce 9 14 13 25
6. MUKS WISŁA JUNIOR Sandomierz 11 10 25 27
7. MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 11 6 18 84
8. KS BASZTA Rytwiany 10 3 8 64

Terminarz spotkań dla I liga wojewódzka C2 Trampkarz "Św. I Liga Tr. Młodszych rocznik 2008"

  • Kolejka 14 w dn. 2021-11-13
    2021-11-13 10:00AP STAR/JUVENTA Starachowice - MKS NEPTUN KońskieMecz nie odbył się
    2021-11-13 10:00KS BASZTA Rytwiany - KKP KORONA I KielceMecz nie odbył się
    2021-11-13 13:00KKP KORONA II Kielce - KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.Mecz nie odbył się
    2021-10-20 18:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów3 - 7MUKS WISŁA JUNIOR Sandomierz
  • Kolejka 13 w dn. 2021-11-06
    2021-11-06 KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. - KS BASZTA RytwianyMecz nie odbył się
    2021-11-06 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - MKS NEPTUN KońskieMecz nie odbył się
    2021-11-06 12:00KKP KORONA I Kielce - AP STAR/JUVENTA StarachowiceMecz nie odbył się
    2021-11-06 13:00MUKS WISŁA JUNIOR Sandomierz - KKP KORONA II KielceMecz nie odbył się
  • Kolejka 12 w dn. 2021-10-30
    2021-10-31 12:00KKP KORONA I Kielce - KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.Mecz nie odbył się
    2021-10-30 10:00AP STAR/JUVENTA Starachowice - MKS OLIMPIA-POGOŃ StaszówMecz nie odbył się
    2021-10-30 10:00KKP KORONA II Kielce - MKS NEPTUN KońskieMecz nie odbył się
    2021-10-30 12:30KS BASZTA Rytwiany - MUKS WISŁA JUNIOR Sandomierz Mecz nie odbył się
  • Kolejka 11 w dn. 2021-10-23
    2021-10-24 10:00MKS NEPTUN Końskie - KS BASZTA RytwianyMecz nie odbył się
    2021-10-23 09:30MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - KKP KORONA II KielceMecz nie odbył się
    2021-10-23 10:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. - AP STAR/JUVENTA StarachowiceMecz nie odbył się
    2021-10-23 10:00MUKS WISŁA JUNIOR Sandomierz - KKP KORONA I KielceMecz nie odbył się
  • Kolejka 10 w dn. 2021-10-16
    2021-10-17 12:00KKP KORONA I Kielce4 - 0MKS NEPTUN Końskie
    2021-10-16 10:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.2 - 1MUKS WISŁA JUNIOR Sandomierz
    2021-10-15 16:00KS BASZTA Rytwiany2 - 1MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2021-10-14 12:00AP STAR/JUVENTA Starachowice1 - 1KKP KORONA II Kielce
  • Kolejka 9 w dn. 2021-10-09
    2021-10-09 09:00KKP KORONA I Kielce14 - 0MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2021-10-09 09:30MKS NEPTUN Końskie4 - 6KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.
    2021-10-09 11:00KKP KORONA II Kielce3 - 2KS BASZTA Rytwiany
    2021-10-09 14:00MUKS WISŁA JUNIOR Sandomierz 1 - 5AP STAR/JUVENTA Starachowice
  • Kolejka 8 w dn. 2021-10-02
    2021-10-03 12:00KKP KORONA I Kielce7 - 0KKP KORONA II Kielce
    2021-10-02 10:00KS BASZTA Rytwiany0 - 12AP STAR/JUVENTA Starachowice
    2021-10-02 10:00MUKS WISŁA JUNIOR Sandomierz 1 - 2MKS NEPTUN Końskie
    2021-10-02 12:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.9 - 0MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
  • Kolejka 7 w dn. 2021-09-25
    2021-09-26 10:00MUKS WISŁA JUNIOR Sandomierz 7 - 0MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2021-09-25 12:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.0 - 1KKP KORONA II Kielce
    2021-09-25 12:00KKP KORONA I Kielce10 - 0KS BASZTA Rytwiany
    2021-09-22 17:30MKS NEPTUN Końskie1 - 1AP STAR/JUVENTA Starachowice
  • Kolejka 6 w dn. 2021-09-18
    2021-10-12 18:00MKS NEPTUN Końskie10 - 1MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2021-10-11 16:00KS BASZTA Rytwiany0 - 11KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.
    2021-09-18 10:00AP STAR/JUVENTA Starachowice3 - 1KKP KORONA I Kielce
    2021-09-18 11:00KKP KORONA II Kielce2 - 1MUKS WISŁA JUNIOR Sandomierz
  • Kolejka 5 w dn. 2021-09-14
    2021-10-05 16:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.0 - 1KKP KORONA I Kielce
    2021-10-04 17:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów2 - 8AP STAR/JUVENTA Starachowice
    2021-09-29 16:00MUKS WISŁA JUNIOR Sandomierz 2 - 0KS BASZTA Rytwiany
    2021-09-14 17:00MKS NEPTUN Końskie1 - 1KKP KORONA II Kielce
  • Kolejka 4 w dn. 2021-09-11
    2021-09-11 10:00AP STAR/JUVENTA Starachowice1 - 1KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.
    2021-09-11 10:00KS BASZTA Rytwiany2 - 7MKS NEPTUN Końskie
    2021-09-11 11:00KKP KORONA I Kielce5 - 1MUKS WISŁA JUNIOR Sandomierz
    2021-09-11 12:00KKP KORONA II Kielce0 - 3MKS OLIMPIA-POGOŃ StaszówWalkower
  • Kolejka 3 w dn. 2021-09-04
    2021-09-04 12:00KKP KORONA II Kielce1 - 10AP STAR/JUVENTA Starachowice
    2021-09-04 12:30MKS NEPTUN Końskie1 - 3KKP KORONA I Kielce
    2021-09-04 14:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów5 - 2KS BASZTA Rytwiany
    2021-09-04 14:00MUKS WISŁA JUNIOR Sandomierz 1 - 1KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.
  • Kolejka 2 w dn. 2021-09-01
    2021-10-19 15:30KS BASZTA Rytwiany0 - 4KKP KORONA II Kielce
    2021-09-01 14:00AP STAR/JUVENTA Starachowice5 - 3MUKS WISŁA JUNIOR Sandomierz
    2021-09-01 15:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.2 - 0MKS NEPTUN Końskie
    2021-09-01 16:45MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów0 - 13KKP KORONA I Kielce
  • Kolejka 1 w dn. 2021-08-28
    2021-11-09 17:30KKP KORONA II Kielce - KKP KORONA I KielceMecz nie odbył się
    2021-09-07 16:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów3 - 12KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.
    2021-08-29 10:00MKS NEPTUN Końskie2 - 0MUKS WISŁA JUNIOR Sandomierz
    2021-08-28 11:15AP STAR/JUVENTA Starachowice9 - 0KS BASZTA Rytwiany
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook