Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. AP Kopalnia Talentów MORAVIA Morawica 8 21 38 14
2. DĄB Nagłowice 8 15 18 14
3. NAPRZÓD Jędrzejów 8 12 20 21
4. KS NIDA Sobków 6 9 14 17
5. NIDZICA Dobiesławice 7 4 12 22
6. UNIA Sędziszów 7 4 9 23

Terminarz spotkań dla Kielce: C1 Trampkarz "Klasa O Tr. Starszych rocznik 2007" Grupa 3

  • Kolejka 10 w dn. 2021-10-30
    2021-10-30 11:00DĄB Nagłowice - AP Kopalnia Talentów MORAVIA MorawicaMecz nie odbył się
    2021-10-30 13:00NIDZICA Dobiesławice - UNIA SędziszówMecz nie odbył się
    2021-10-30 14:00NAPRZÓD Jędrzejów - KS NIDA SobkówMecz nie odbył się
  • Kolejka 9 w dn. 2021-10-23
    2021-10-23 09:00UNIA Sędziszów - NAPRZÓD JędrzejówMecz nie odbył się
    2021-10-23 11:00KS NIDA Sobków - DĄB NagłowiceMecz nie odbył się
    2021-10-23 14:00AP Kopalnia Talentów MORAVIA Morawica - NIDZICA DobiesławiceMecz nie odbył się
  • Kolejka 8 w dn. 2021-10-16
    2021-10-20 16:00NAPRZÓD Jędrzejów2 - 5AP Kopalnia Talentów MORAVIA Morawica
    2021-10-16 11:00DĄB Nagłowice3 - 2NIDZICA Dobiesławice
    2021-10-16 13:30UNIA Sędziszów4 - 0KS NIDA Sobków
  • Kolejka 7 w dn. 2021-10-09
    2021-10-09 10:00UNIA Sędziszów0 - 4DĄB Nagłowice
    2021-10-09 10:00AP Kopalnia Talentów MORAVIA Morawica5 - 3KS NIDA Sobków
    2021-10-09 10:00NIDZICA Dobiesławice3 - 1NAPRZÓD Jędrzejów
  • Kolejka 6 w dn. 2021-10-02
    2021-10-02 10:30UNIA Sędziszów1 - 4AP Kopalnia Talentów MORAVIA Morawica
    2021-10-02 11:00KS NIDA Sobków2 - 1NIDZICA Dobiesławice
    2021-09-29 16:30DĄB Nagłowice0 - 4NAPRZÓD Jędrzejów
  • Kolejka 5 w dn. 2021-09-25
    2021-09-26 09:30AP Kopalnia Talentów MORAVIA Morawica1 - 3DĄB Nagłowice
    2021-09-25 09:30UNIA Sędziszów3 - 3NIDZICA Dobiesławice
    2021-09-25 11:00KS NIDA Sobków6 - 2NAPRZÓD Jędrzejów
  • Kolejka 4 w dn. 2021-09-18
    2021-09-23 16:30DĄB Nagłowice0 - 2KS NIDA Sobków
    2021-09-18 10:00NIDZICA Dobiesławice1 - 7AP Kopalnia Talentów MORAVIA Morawica
    2021-09-18 15:00NAPRZÓD Jędrzejów3 - 0UNIA Sędziszów
  • Kolejka 3 w dn. 2021-09-11
    2021-11-06 11:00KS NIDA Sobków - UNIA SędziszówMecz nie odbył się
    2021-09-11 14:00NIDZICA Dobiesławice2 - 3DĄB Nagłowice
    2021-09-11 14:00AP Kopalnia Talentów MORAVIA Morawica5 - 2NAPRZÓD Jędrzejów
  • Kolejka 2 w dn. 2021-09-04
    2021-10-05 16:30KS NIDA Sobków1 - 5AP Kopalnia Talentów MORAVIA Morawica
    2021-09-07 16:30DĄB Nagłowice3 - 0UNIA Sędziszów
    2021-09-04 09:00NAPRZÓD Jędrzejów3 - 0NIDZICA Dobiesławice
  • Kolejka 1 w dn. 2021-08-28
    2021-10-13 16:30NIDZICA Dobiesławice - KS NIDA SobkówMecz nie odbył się
    2021-09-13 17:00NAPRZÓD Jędrzejów3 - 2DĄB Nagłowice
    2021-08-28 12:00AP Kopalnia Talentów MORAVIA Morawica6 - 1UNIA Sędziszów
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook