Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. GRANAT II Skarżysko Kamienna 7 19 31 7
2. MKS NEPTUN Końskie 8 18 54 19
3. ŁKS Łagów 8 15 39 21
4. POLONIA BIAŁOGON Kielce 8 8 23 31
5. VICTORIA Mniów 8 7 18 53
6. NIDZIANKA Bieliny 7 0 8 42

Terminarz spotkań dla Kielce: B1 Junior Młodszy "Klasa O Jun.Młodszych" Grupa 1

  • Kolejka 10 w dn. 2021-10-30
    2021-10-30 10:00VICTORIA Mniów - POLONIA BIAŁOGON KielceMecz nie odbył się
    2021-10-30 10:00MKS NEPTUN Końskie - NIDZIANKA BielinyMecz nie odbył się
    2021-10-30 11:00ŁKS Łagów - GRANAT II Skarżysko Kamienna Mecz nie odbył się
  • Kolejka 9 w dn. 2021-10-23
    2021-10-24 10:00POLONIA BIAŁOGON Kielce - MKS NEPTUN KońskieMecz nie odbył się
    2021-10-23 10:00GRANAT II Skarżysko Kamienna - VICTORIA MniówMecz nie odbył się
    2021-10-23 10:00NIDZIANKA Bieliny - ŁKS ŁagówMecz nie odbył się
  • Kolejka 8 w dn. 2021-10-16
    2021-10-17 10:00GRANAT II Skarżysko Kamienna - NIDZIANKA BielinySms powiadamiający wysłano.
    2021-10-16 10:00VICTORIA Mniów3 - 9MKS NEPTUN Końskie
    2021-10-16 11:00ŁKS Łagów8 - 0POLONIA BIAŁOGON Kielce
  • Kolejka 7 w dn. 2021-10-09
    2021-10-10 10:00NIDZIANKA Bieliny0 - 4VICTORIA Mniów
    2021-10-10 10:00POLONIA BIAŁOGON Kielce2 - 2GRANAT II Skarżysko Kamienna
    2021-10-10 10:00MKS NEPTUN Końskie8 - 2ŁKS Łagów
  • Kolejka 6 w dn. 2021-10-02
    2021-10-03 10:00VICTORIA Mniów1 - 5ŁKS Łagów
    2021-10-03 10:00GRANAT II Skarżysko Kamienna 7 - 3MKS NEPTUN Końskie
    2021-10-03 10:00NIDZIANKA Bieliny1 - 6POLONIA BIAŁOGON Kielce
  • Kolejka 5 w dn. 2021-09-25
    2021-09-28 17:00POLONIA BIAŁOGON Kielce2 - 2VICTORIA Mniów
    2021-09-25 10:00NIDZIANKA Bieliny1 - 7MKS NEPTUN Końskie
    2021-09-25 10:00GRANAT II Skarżysko Kamienna 2 - 0ŁKS Łagów
  • Kolejka 4 w dn. 2021-09-18
    2021-09-19 10:00VICTORIA Mniów0 - 6GRANAT II Skarżysko Kamienna
    2021-09-19 10:00MKS NEPTUN Końskie9 - 2POLONIA BIAŁOGON Kielce
    2021-09-18 09:00ŁKS Łagów4 - 2NIDZIANKA Bieliny
  • Kolejka 3 w dn. 2021-09-11
    2021-09-12 10:00MKS NEPTUN Końskie12 - 0VICTORIA Mniów
    2021-09-11 10:00POLONIA BIAŁOGON Kielce2 - 4ŁKS Łagów
    2021-09-11 16:00NIDZIANKA Bieliny1 - 5GRANAT II Skarżysko Kamienna
  • Kolejka 2 w dn. 2021-09-04
    2021-09-05 09:30ŁKS Łagów0 - 5MKS NEPTUN Końskie
    2021-09-05 10:00GRANAT II Skarżysko Kamienna 5 - 0POLONIA BIAŁOGON Kielce
    2021-09-04 10:00VICTORIA Mniów7 - 3NIDZIANKA Bieliny
  • Kolejka 1 w dn. 2021-08-28
    2021-09-01 17:00POLONIA BIAŁOGON Kielce9 - 0NIDZIANKA Bieliny
    2021-08-28 10:00MKS NEPTUN Końskie1 - 4GRANAT II Skarżysko Kamienna
    2021-08-28 11:00ŁKS Łagów16 - 1VICTORIA Mniów
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook